Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No on Skyrim má problém v tom, že když ho testovali tak většina testerů dostala zásah do šípem do kolena a nemohla tak pokračovat v testování.
    • Jazz
      Nejseš vtipnej kamarádíčku.
  • Nejlepsi strlecka Modern Warfare 3?!!! A kde je Crysis 2 do rite?!
    • Crysis 2 by si cenu zasloužil...zklamání roku!
  • Nechápu ty mínusky co jsou u posledních příspěvků . Je tam tolik dobrých a pravdivých příspěvků že to vážně nechápu kdo jim je dal...
    • stratego
      tady se na skyrim nebo cod nesmi rict ani jedno krive slovo, jinak budes "minusove" ztrestan :D:D:D
      • jindra.veliky
        spatne tady se nesmi nic rict na battlefield a skyrim
      • MrSanta
        Mám pocit, že v této debatě se dostávají mínuska automaticky za poslání příspěvku. Zřejmě tu mají Games.cz nějakou škodnou.
  • Tady to vypadá, že byl zaveden automatický mínusující script *1* .
    Tohle vůbec neřešte. Je to stejná šaškárna jako Zlatý slavík, EFFIE či cokoliv jiného.
  • Nechapem, ako mohlo CoD predbehnut B3 alebo GoW3. to nie je strielacka roku, ale FAIL roku *7*
    • amen bratře *1*
  • VyplYnulo. :D
  • Skyrim ? Ten Skyrim, ktery bez neustaleho ukladani rychlopozice F5 je vlastne nehratelny, jelikoz pady hry do oken jsou tak caste , ze jsou vlastne jiz soucasti hry a hraci si uz zvykli ? Ten Skyrim kde dva vydane opravne patche neopravuji takřka nic ... ten Skyrim kde ... skoda slov je videt ,ze tato fraska o vyhlasovani nejlepsi hry nezna hranice. Pani hraci zvykejte si bude hure, dalsi hry od BH se uz ani nebudou dokoncovat , ke hre dostanete program, ve kterem si hru dokoncite sami, vzdyt od toho jsou prece mody, aby hru udelaly hratelnou ne ?
    • 195 hodin, 67 level. odpal od obra do vesmiru se mi staval kdyz jsem to na nej na nejtezsi obtiznost zkousel na kontaktni boj tak do 20 levelu. Ted uz to nedela, mam pres 800HP a pres 1000 armor a nebo je to mozna patchem. Neprislo mi to jako Bug ale proste jako poradna perda 3m kyjem a spis me to dycky rozesmalo. Pribehovou linii jsem prakticky jeste ani nezacal (krome prvni navstevy GreyBeards - mam jit hledat nejakej Horn of Windcaller). Prosel jsem prakticky vse jizne a vychodne od Whiterunu po Markhart (kam mne hra pustila) zbytek je zatim pole neorane.
      Pady do woken - ano stava se to. Je to tak jednou za 5 hodin a pred tim zacnou obvykle vypadavat textury (zacnou se objevovat nahe modely stromecku, NPC) - pak vim ze do par minut prijde pad.
      Po 1.2 patchi pady ustaly uplne. Totez manzelka s hodne jinou konfiguraci. Podotykam - oba mame original UK verzi a ne ceskou. Znam ale dost lidi i s CZ verzi (nikdo z nich to vsak v cestine nehraje) co take v zasade problemy nemaji.
      Srovnatelny pocet hodin (200) letos mam jen ve Dwarf Fortress a X3 Terran Conflict.
      Takze u mne Skyrim vyhrava taky. Strategie mne letoz zaujal jen Shogun 2 a Civilizace 5.
      Strilecky vetsinou nehraju pokud to neni vylozene scifi zanr. Starej dobrej SystemShock I, II. Bioshock se svym retro stylem me uz nechytl. Takze do toho kecat nebudu - tam pro mne letos nebylo nic.
    • Skyrim: nahráno 197 hodin počet bugů: 1 - nekteré rudné žíly nefunkční - original PC/CZ verze

      tak nevím přátelé ale buď sem měl na bugy štestí že se mě vyhnuly nebo ste lamky.... *14*
    • Skyrim mi spadl do voken asi třikrát, mám za sebou podle počítadla krásnejch 111 hodin hraní a furt mě to baví. Od dob Gothicu 2 je to nejlepší fantasy RPG co znám. Samozřejmě pokud bych bral v úvahu i jiný žánry než fantasy, Tak Takovej Fallout New Vegas je o mnoho lepší ve všem, krom grafiky.
    • Taky me stve, ze mi hra kazdych 30-40 hodin spadne, ale to se da prezit.
    • MrSanta
      Ten Skyrim, který mi za 70 hodin hraní ani jednou nespadnul, ten Skyrim, ve kterém mi ani jeden patch neudělal paseku a ten Skyrim, ve kterém jsem nenarazil na žádný větší bug. Ani ten slavný odpal od obra jsem nezažil...
      • rhomola
        Naprosto stejné zkušenosti. Hodně podezírám hlasatele zabugovanosti, že hrají ukradenou a špatně cracknutou a možná i díky tomu neopatchovanou hru. A anžto jim padá a zlobí, tak ještě papouškují kdejaké video (nascriptované ingame konzolí) a "chytré" hlášky z diskuzí.
        • Bohužel, cracknuté verze s patchem 1.1 mají dost často větší stabilitu než řádně zakoupené a opatchované verze ze Steamu...
        • Mohu te naprosto ujistit ,ze mam doma originalni hru se vsim vsudy vcetne steamu patchu a bez jakohokoliv modu, kdybych hral crack versi, tak bych si ani nedovolil sem cokoli napsat. Takze si prosim odpust sva moudra o crackla versi.
      • dávam +, ale to sa tu stratí, odohrané 85 hod 43 lvl a žiadny bug ani pád, mám len jeden mod: http://benchmark3d.com/skyrim-enhanced-graphics-patch
      • stratego
        ten skyrim, kde jsou zacyklovane ukoly a delas treba 100x jeden, ten skyrim, kde je "nesmrtelny" drak....., ale tak co uz, kdyz je v nominaci na strilecku roku mizerna hra jako Rage a vyhraje to nakonec CoD, tak skyrim je to nejmensi co mi vadi :D:D
      • Na pohadky mate jeste cas pane santo i kdyz bych tomuhle velice rad veril, tak se obavam ze hrajete ponekud jinou hru .
        • MrSanta
          Jste na omylu, pane kolego. Ne každému hra padá každých pět minut jak by se dalo chápat z vašeho příspěvku. A ten odpal jsem fakt nezažil.
          • Tak to budte rad , co ja bych za to dal, kdyby me to padlo alespon jednou za hodinu, ale u me pri kazdem sebemensim postupu a prechodu do domu, dungeonu, po mape, atd hra na 70% padne do oken, zkousel jsem jiz vsechno mozne ,ale bez uspechu.
            • MrSanta
              Tož to je těžká smůla. Podobné padací problémy jsem měl svého času u Mass Effectu 1. Pravidelně žuchnul do cca 10 minut od spuštění a pak ještě jednou tak za 15 minut. Pak jsem už mohl hrát jak jsem chtěl dlouho a nežuchnul až do vypnutí počítače. Holt jsou některé věci mezi nebem a zemí.
  • Masa-san
    *1* Herní průmysl je čím dál větší komedie, nesmíte je brát tak vážně *2*
  • Kde je sakra nominace na Space Marine. Podělaní žabaři...
  • No, každopádne ma zaujíma nominácia na hru roka, ktorú onedlho (snáď) bude robiť TISCALI. To budú mať redaktori asi dosť ťažkú robotu ;)
    • Jazz
      Ale prosím tě, dají tu samou píčovinku, co na VGA a maj vystaráno.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit