Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja mam nejradsi Call of Duty 5.Nebejt Cheateru a Hackeru (neboli KOKOTU) hraju Multak dodnes!
  • Sice nesouhlasim z vice vysledkama ale nejvic mi zklamalo ze se v nominaci neobjevilo nic o L.A.Noire rekl bych ze alespon v tich hereckych vykonech mel byt jednoznacne kdyz tam herci doopravdy hrali.
  • Jo,máš pravdu,Bethesda podplatila všechny novináře.Teda s yvjímkou Vávry no. *1*
  • Ne ty to já mám pravdu!
  • no jo dyz kazdej pise piczoviny, tak mate minusy co se divite::?? Zatim co já mam +1 tak vy - 50,takže jako nazdar a to si pamatujte, ze ja mam rycky pravdu jasny????""""!!!!!!
  • Ti mi jsou víceméně ukradení (nic ve zlém), ale ty mě bavíš. Mé brilantní orientaci, všímavosti a tak vůbec neušlo, že se zřídkakdy jeho Morikstvo (a to jméno je z Legendy o Drizztovi nebo z něčeho jiného?) vyjadřuje k aktuálnímu tématu. Nebo dokonce nějak konkrétněji k příspěvku na který reaguje.
    Na druhou stranu...nemohu přeci čekat moc od příspěvků psaných pod účtem vytvořeným za účelem rozbouřit dav.
  • morik
    Gratuluji k tvé brilantní orientaci na internetu. Nechceš napsat ještě něco jiného, aby všichni viděli, jak moc jsi vnímavý člověk?
  • Erien
    Nenachčiješ proti větru :))
  • koukam ze sem cela 3.B chodi davat o prestavkach minusy :D
  • Malleth
    Tohle je zatím nejhustější bug ve Skyrimu co sem viděl....
    http://www.youtube.com/watch?v=93W6mB0ZqCM&feature=related
  • Ako moze byt Skyrim hra roka ked to nieje ani zdaleka co i len RPG roka. Ale tak to uz klasicky podplateni novinari hodnotia ako sme zvykli, ma to asi taku cenu i vypovednu hodnotu ako tie "slavne" Oskary, takze ziadnu.
  • Mínus ne mínusy stejně mám pravdu!!!!!!!!!!
  • a proc bys mel? ja jen odpovedel na tvuj velice inteligentni komentar o metraku :D myslim ze realita by byla trosku jina...xD
  • nekdo tady asi nevedel co napsat....
  • napsal si to stejny co ja, je to jeden z nejdulezitejsich aspektu...kdyby to nebyla kvalitni hra neproda vic jak BF3...
  • Taky jsem si myslel ze Skyrim neni hra roku, ale pak jsem koupil sip do kolena ;)
  • Skyrim JE hra letosniho roku.. muze se vam to nelibit, muzete s tim nesouhlasit, ale to je tak vsechno co s tim udelate :)
  • podle mě si z vás MW3 petů, dělá Activision jen prd*l a zkoušej vaši trpělivost jak dlouho jim to budete tolerovat *1* Protože tohle jinak není možný.. i u té Bethesdy se aspoň mění obsah a forma (brouci sic zůstávaj), ale ta změna tam je někde vidět.. u MW se zasekli v roce 2007 a protože jim to vyšlo a stále vychází, tak tam zůstavaj a smutné je, že v dnešní době Unchartedů, Noirů, Heavy Rainů, Redemptionů, Deus Exů, ale i těch Battlefieldů atd.. působíte jako neandrtálci *1* Já skončil s MW1 místy jsem na to koukal, jako na boží zjevení, ale u MW2 jim to už neprošlo.. to bylo jako http://www.youtube.com/watch?v=D-YjWoXI7PQ měli by jste s tím něco udělat..
  • Ještě zajímavější jsou lidé jako ty. V jednom příspěvku na serveru o videohrách zmíníš plusy/mínusy, kritiku přispěvatelů i čtenářů, kategorizaci TV Nova jako kanál pro idioty, politiku a historii.
    Jak mě tohle strašlivě připomíná tak 90% příspěvků do "diskuzí" na veřejných zpravodajských portálech tipu idnes, novinky, parlamentní listy...fascinující. Už mi ten tvůj styl psaní přišel povědomý dřív, jen až teď jsem si uvědomil tu zjevnou podobnost.
  • Tahle slova by se měla vytesat do mramoru a poslat do redakce Games.cz :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit