Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tady probíhá nějaký negativní zátěžový test :D
  • jindra.veliky
    4 stranky plny misek lol mozna ze se to ter obrati a ja tu budu mit pluska a vy jen minuska *15*
    • Erien
      Viděl jsem hada srát, koně blejt, žábu bušit pěstí do skály, dokonce jsem viděl i stíhačku couvat, ale tebe s pluskama tak to jsem ještě neviděl.
    • Tomu snad ani sam neveris *1* .
  • Battlefield 3 je nejlepsi hra co kdy byla udelana a mela vyhrat VGA na plne care!!!!!Sem zvedav jestli budete minuskovat i tohle :D:D:D:D
    • jak mohli zvolit COD MW3? Grafika za moc nestojí... multiplayer taky není nic moc a příběh SP je taky na dvě věci a ty skripty...
    • tak je to v poradku :D btw ironie musi byt i kdyby na chleba nebylo :D
  • lol tolik minusu na jedne strance fora jsem snad v zivote nevidel :D kolik jich bude tady? ukazte se :D
  • XXDarthVaderXX
    Právě mi změkl mozek, děkuji *14*

    Říká ti něco kvalita a slovo kvantita, jestli ti to teda na té zkladce vysvětlili?

    Řeknu ti to naprosto ve zkratce: CoD 1 9/10, CoD 2 8/10, CoD 3 nehrál, CoD 4 7,5/10, CoD 5 6/10 a pak už nehrál...

    Tak že pokud mi tady někdo chce říkat hater tak prosím. U této hry jsem strávil hodně času jak u signlu tak MP, ale njn...výmluvy si musíme najít vždy že? *14*
    • XXDarthVaderXX
      Reagováno na uživatele stylic...kdyby se někdo ptal proč jsem neragoval rovnou...tak to slovíčko reagovat tam tak trošičku nebylo...

      A prosím trhejte, místo mínusů chci číst pořádné argumenty...
      • Chce se ti slovickarit? myslim ze zakladku tady preskocil nekdo jinej. Prodejnost vypovida o kvalite ve znacne mire. Je to jeden z hlavnich aspektu podotykam, ze ne jediny! To ze te uz CoD nebavi neznamena, ze je to spatna hra :D taky bych nejradsi vratil casy CoD2 ale doba jde dal a ja sem s MW3 spokojen jako miliony lidi. BF3 jaksi nenabizi to co pozaduji od Fps MP hry...
        • XXDarthVaderXX
          Radši moc nemysli *14*
        • Takze podle tebe lze povazovat takoveho biebra,cyrus a jim podobny za jedny z nejkvalitnejsich hudebnich umelcu?Nebo twilight za jeden z nejkvalitnejsich filmovych pocinu?
          Ne,prodejnost opravdu neodrazi kvalitu dila.
          Do urcite miry samozrejme na prodejnost vliv ma,ale nehraje zdaleka nejdulezitejsi roli.
          • napsal si to stejny co ja, je to jeden z nejdulezitejsich aspektu...kdyby to nebyla kvalitni hra neproda vic jak BF3...
          • XXDarthVaderXX
            Prosím tě, přečti si pořádně co jsem napsal, děkuji...

            Nepleť hrušky s jablky *3*
        • i pres skvelou grafiku a zvuk, mam trosku jine pozadavky. V obouch techto hrach je proste jina hratelnost tak o cem chces argumentovat? xD
  • XXDarthVaderXX
    CoD děti, pojďte mi ho vyfajčit...ŠUP! A jedem do 15:00 chci mít 50 mínusů, tak se předveďte.
    Tohle vyhlašování byla naprostá sr*čka. Tak si to prostě přiznejte.
    • Jediné dítě jsi tu ty, soudě dle tvého příspěvku, trotle.
      • XXDarthVaderXX
        23 let
        Takový cca metrákový drobeček
        škola: VŠB-TUO, Student
        Pobyt: Tam někde na severu, Litvínov můžeš přijet
        • a koho myslis, ze to zajima? myslim, ze si tady nekdo leci komplexy menecenosti jak tak ctu. Prej metrakovej drobecek. Me asi unikla pointa tohoto prispevku :D Ja uz 6 rokem trenuji Muay Thai. Vidis, ze bych to tady nekomu cpal? :D s klidem na srdci ti reknu ze par facek muze bez sebemensich problemu dostat i clovek ktery ma pres 100kg...
          • XXDarthVaderXX
            Hochu já opravdu nejsem z těch co by se z lidí jako ty a spol strachy podělali.
            • a proc bys mel? ja jen odpovedel na tvuj velice inteligentni komentar o metraku :D myslim ze realita by byla trosku jina...xD
            • nekdo tady asi nevedel co napsat....
            • Tak to ses uz velkej kluk.
        • tak 23 lety troll bez života co to mění?
  • Malleth
    Hru roku mělo vyhrát Dark Souls (bohužel ho ani nenominovali) nebo Batman
  • no ja bych jenom rekl k tomu bf3, jestli srovnavate SP.tak je to oboji ta a sama sr***a.stejne nic tak dobryho jako bejval bf2(MP) uz nikdo jen tak neudela...takze je mi fuk kdo vyhral jakou cenu..
  • EuroSamurai
    Koukám, že se tu dnes s mínusama nešetří .
    • XXDarthVaderXX
      CoD děti útočí *15*
    • MrSanta
      Musí to mít nějaký buglý, tohle by snad nezvládla ani organizovaná jednotka "mínuskářů" s dlouholetým výcvikem a zkušenostmi z boje *1*
      EDIT: přilítnul mi mínus za zhruba 5 vteřin, co jsem to napsal.
    • jindra.veliky
      jj taky parba mam v demu asi 5 hodin a vzal bych i plnou kdybych mel moznost ja ksi to koupit
  • Kr.Pa
    Orcs must die je kravina, lepsi je Dungeon Defenders

    btw games neumi recenzovat dobre hry, viz tenhle pripad

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit