Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejprodávanější =/= nejlepší, skyrimu to docela přeju, ale CoD? I když dneska asi už nemají z čeho vybírat, ale to mi příjde už Duke Nukem lepší, ten se aspoň nesnaží tvářit vážně jako tahle xkrát recyklovaná věc
    • Novej Duke by udělal líp kdyby nikdy nevyšel...
  • Kde mame Trolla Diskusneho??
    Mal robiť anketu: Kto si mysli, že je Skyrim hra roku, nech da plusko, kto si mysli že nie, nech da minus.
    Boa, ked ťa človek najviac potrebuje... *1*
    • Trol.diskuzni ukončil činnost, jak již bylo párkrát avizováno, že se brzy stane... *4*

      P.S.: Tohle je jen informativní příspěvek pro ty, koho to zajímá. Nenávistné haterské příspěvky jsou však vždy vítány, takže enjoy. *5* Loučím se... *3*
      • OMG čEčE budeš mi chybať, čo narobiš, všetci tam raz musime... *1*
  • Irisis
    Co znamená nejlepší stažitelná hra? To ostatní nejsou na torentech? *1*
    To i ten Zaklínač 2 tam mohl bejt, zrovna předevčírem jsem si ho stahoval.
    • XXDarthVaderXX
      Pro ty dvě trumpety co daly mínus(vzhedem k tomu, že jsem dal předchvílí plus..) -1(chápeme)

      Tady asi někdo nepochopil recesi *7*
      • Irisis
        a neznají vánoční slevy na gog.com™ (skrytá reklama)
  • XXDarthVaderXX
    Po předchozích dvou dnech jsem mírně společensky unaven, být to včera asi bych se těm výsledkům zasmál, škoda...

    Ale tak co, všichni a spolu! AMÉÉÉÉRIKÁÁÁÁÁ AMÉÉÉÉÉRIKÁÁÁÁÁ!

    ehm ehm ehm...
    Tyhle výsledky, to je prostě fraška! *9* *11* *13*

    Řekněte mi někdo, že jen spím a ty výsledky nejsou pravda!!! *11* *8*
    Neměl jsem to číst, já se nesmím rozčilovat, zase neusnu *13*
    • Ale tak sa nerozčulujte, neminuskujte, nepiskajte, neplujte, nech každy napiše pekne hytparadu podla seba...pravda je že nove zažitky pramazavaju tie stare- preto sa napriklad na Crysis 2 zabudlo, mne uplne vypadol z hlavy :D a bola to predsa pecka.
      • XXDarthVaderXX
        Já ti nevím, ale pokud mluvíš o mě, tak jsem mínus nedal dnes nikomu.
        • XXDarthVaderXX
          Ano ano, blbost je věčná...tímto zdravím dvě trumpety, které se urazily u příspěvku nahoře...pánové, hrdině zde napište své nicky nebo rovnou jména ať vím o koho se jedná. Šup vy hrdinové!
  • Half-life episode III nic?
  • dr.gonzo
    tohle vyhlaseni her roku pro mne stratilo vyznam kdyz se stal MW 3 nejlepsi strileckou,ona ta hra neni spatna,ale neprinasi vubec nic noveho a uz jen okopirovala nejlepsi napady z predchozich dilu.nej fps se mnel stat crysis 2,ale akceptoval bych i takovy rage.
    • Crysis 2 mozna nejlepsi FPS na konzolich, na PC propadak horsi nez dil prvni.
      • dr.gonzo
        a ktera FPS byla podle tebe na PC lepsi?
        • že by bf3 ...?
  • To se dalo čekat, logika naruby. O tom tyhle ceny udělovaný "odbornou kritkou" jsou. Normální člověk se tomu zasměje, a jde dál. Už jen to, že se spolu v některých kategoriích utkávají hry různých žánrů. Vždyť je to kravina od základu, aby se spolu utkali Portal s Forzou a GoW *1*
  • xolevle
    jinak VGA shrnout nejde.... http://www.youtube.com/watch?v=RFZrzg62Zj0
  • Ja teda nevim. Ale prodejnost a ohlasy jasmne dokazuji, ze ty ceny nejsou uplne nesmyslny. At uz se netovy decka a hateri budou cukat, nebo ne *1*
    • Irisis
      Zkus si přečíst nějákej článek o nabídce a poptávce. Zatímco cena, kdy se ti něco nevyplatí prodávat jde snadno vypočítat, tak maximální cena, za kterou si to nějáký h@vado koupí najít nejde a teoreticky se blíží k nekonečnu. To že tim jednim prodejem asi tolik nevyděláš je zase o něčem jinym.
      A doufám že za použití zakázaného slova dostanu alespoň zlostný úšklebek.
      • on ale nemluvil o "cene" jako o trzni hodnote, ale o "cene" jako award
  • Já nevím proč to tak řešíte přeci nezáleží na nějakých amerických cenách ale jde o to že to baví nás a na nějaký pitomý ocenění se můžem vykašlat. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší