Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PreidaQ
    Nikdy mě nepřestane překvapovat, jak moc se někteří autoři (nejenom her) dokáží neustále přetvařovat v tom, že jim tahle a tahle vykonstruovaná cena udělala radost. *9*
  • Bezte prosim nekdo skontrolovat pana Vávru jestli se nam uz nehoupe.
    • to je jen ukazka toho, kam nam konzoloidni svet her celou scenu dotahnul, recyklovanej nedodelek se v zaplave sratchek s prehledem stane hrou roku
      • hjnvrn
        nedodělek? možná.

        ale musím říct, že jsem se nikdy u žádného jiného takhle nebavil. a vo to de především.
    • Ten tedkom usilovne hraje skyrim,aby mohl napsat clanek 1000 a 1 duvod,proc si skyrim nezaslouzi titul hra roku. *3*
      • Jazz
        Nezaslouží.
      • *1*
  • VGA dopadlo přesně podle očekávaní (ne že by dopadlo, tak jak dopadnou mělo), ale očekávat nějaké info o HL3 bylo tak naivní až se sám za svou naivitu stydím. :(
  • meatball
    Jak překvapivé! Teď už mě jenom zajímá, s čím se do GOTY edice vytáhnou. Žeby nakonec fakt DLC zasazené do Morrowindu? ^_^
    • velmi pochybuju. betheda nemá na to, aby dělala tak velké DLC
      • JohnyTheZik
        Shivering Isles je co?
        • Datadisk?
          • JohnyTheZik
            V dnesni dobe se ten rozdil celkem smyva.. Navic kdyz uz zminil, ze na to Bethesda nema, tak ma, jen by to nesoupla jako DLC.. A to by udelala asi vetsina studii :)..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit