Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hateri proc MW3 porazilo na VGA BF3 kdyz je to podle vas takovej shitt? asi to bavi vic lidi nez si dokazete pripustit...
    • protože jak se říka: blbejch je dost! *1*
    • Kr.Pa
      asi proto ze MW3 je ze severni ameriky a BF3 ze svedska ??
      • XXDarthVaderXX
        Bacha, CoD děti útočí teď se za jakoukoliv kritiku bude platit mínusem...

        Bububu dětičky *15*
    • Vškôlke tiež hrajú človeče a nie šah.
    • Presne tak. To ze nekdo hraje BF3 a nenavidi MW3 z nej jeste nedela uber hrace. Hrajeme to co nas bavi.
      • presne tak, nechapu za co dostavas minusy. Vekova hranice na tomhle forum je mozna trosku na nizsi urovni. :)) kazdyho bavi neco jinyho!
    • haha fanousci BF3 zacinaji sazet minusy :D:D nechci tady vyvolat flame, ale vysledky jak prodejnosti tak VGA mluvi tak, ze MW3 zase takovy shitt neni. Stejne jako BF3 je kvalitni hra, ale trosku o necem jinym...
      • Ehm...studio roku bylo Bethesda...to snad o objektivnosti mluví samo za sebe:)
        Jinak ti hned řeknu důvody, proč podle mě měl vyhrát BF - O dvě třídy lepší grafika, o třídu lepší zvuky, hudba, lepší příběh, omezení stupidních náběhů vln nepřátel na minimum, optimalizace, pohyb hráče, multiplayer (zničitelnsost prostředí, rozsáhlost map). Já vážně nevím, v čem je CoD lepší. Samozřejmě, může bavit víc (především díky patosu cákajícímu na všechny strany). Jenže při podobných hodnoceních by se měly brát v úvahu všechny parametry hry, nikoliv pouze subjektivní zábavnost.
        • to je vec nazoru, Bethesda je kvalitni studio. Ja bych rekl, ze BF3 by vyhrat nemel, protoze prinesl jenom lepsi grafiku, ktera si hraje na realistickou proto vsechny tak uchvatila. Souhlasim, ze vypada skvele i zvuky jsou lepsi ale to je tak vse..Stupidni nabehy nepratel? myslim ze singleplayer neni hlavni strankou hry stejne tak u BF3. Rozsahlost map nemuzes hodnotit, protoze tyhle hry jsou obe o necem jinym. MW3 je aimova hra v mensich koridorech kde nejsou stroje tak na co casto az prilis velke mapy? Optimalizace nechtej me rozesmat :D MW3 jede vsem PC hracum zatimco BF3 ma obrovske naroky pro multiplayer hru jak pro hrace tak pro servery...Souhlasim stim ze by se meli brat v uvahu vsechny parametry, ale to bys je musel brat taky u MW3, nemyslis? Proc by meli menit neco co funguje a hraje to stale vic lidi nez BF3 :D proc to asi hraji? proc se porad poradaji tisice turnaju po celem svete v MW3? Nevim co te stve vic, to ze MW3 hraje tolik lidi a nebo, ze sbira uspech za uspechem? Myslim ze kazdyho bavi neco jinyho a obe tyhle hry maji velky uspech :)
          • Pokud dle tebe přinesl BF jen lepší grafiku, tak se ptám, co nového přinesl MW3:) Jinak nejde jen o to, co přinesl lepšího, ale i co MÁ lepšího. A lepší zvuky a grafika jsou nepopiratelné. Představ si, že by se Oskar pro nejlepší film dával podle toho, kolik lidí ho vidělo. To je postavený na hlavu - Oskar pro nejlepší film by měl dostat ten, který má ve většině hodnocených parametrů vyšší score, než ostatní filmy. A zde by to mělo být stejné - protože hodnocení jednoltivých parametrů je objektivnější než "tohle mě bavilo víc". A v úvahu by se samozřejmě měly brát všechny parametry. Vsadil bych se, že pokud bys je všechny vypsal, většinu by získal BF... A ještě k Bethesdě - kvalitní studio to možná je a Skyrim je pro mě hrou roku, ale je nehorázně prolezlý broukama, což třeba Portal od Valve v době vydán írozhodně nebyl...
            • ale tohle je nekonecny dohadovani, uz mam v MW3 celkem vysoky rank,level i statistiky se rysuji a muzu rict, ze vidim ty rozdily ktery tahle hra prinesla od predchozich dilu. A jsem na nejvic spokojen i kdyz hodne veci bych zmenil jako hlavne matchmaking :D. To stejny muzes rict o BF3 je to skvela hra, ja nikde opak nepsal. Ale pro me trosku pomala i kdyz se vic blizi k realite v hodne vecech. Ale hra je hra a realita je realita na to pozor :))
            • MW3 prinesl hodne novych veci ve srovnani s ostatnimi dily ze serie MW. Lidi kteri nehrali predchozi dily MW je, ale asi neuvidi nebo videt nechcou. MW3 vsazi na jiny karty nez prostorovy zvuk a ''realna'' grafika. Ja se pred par lety venoval hrani CoD1(2) dokonce se me povedlo ''prezit'' v 1. lize coz neni tak lehky :D hrat ruzny turnaje kdyz sem nedelal nic jinyho a mel cas. A muzu rict ze BF neni pro mne a myslim, ze nejsem sam. Nekdo proste preferuje aim a reflexy, hru u ktere musis delat rychli rozhodnuti a nepremyslet proste improvizovat vsemi moznostmi. btw vicemene sem v zivote neslysel, ze by se BF2(3) hral na progamingove urovni rozhodne ne tak rozsirene jako CoD. Statistiky v MW3 ve spojenim s CoDElite, ktery zatim pro PC nefunguje jsou mnohem obsahlejsi nez v BF3, s kterych se da zjistit jestli dotycny hrac umi paradicky co se aimu tyce. Trickshoty ktery kolikrat dostavam nekdy i rozdavam jsou fakt neuveritelny a vezme to nejaky cas se je naucit..btw film a hra je uplne neco jinyho. A to kolik lidi ho videlo je jeden z hlavnich aspektu uspesnosti a kvality....
        • DarkHawk
          omezení stupidních náběhů vln nepřátel na minimum.?? Nepřatelé nabíhají přes zed a respawnujou se do nekonečna. A jsou všeude kolem tebe, tak je pak omezení. Ozemili se tak akorát na jeden malý koridor, kde jdeš 2 metry z cesty a vyplivne to na tebe časový limit, že se máš hned vrátit. *1*
  • Heh... Deus Ex si zaslouzil vic
    • DarkHawk
      Deus Ex bude hra roku na jiných webech. Ale na tom VGA měl získat cenu za nejlepší DLC či datadisk. A Mising link tam nebyl. Aspon, že tam byl ME2 Arrival.
    • No...a co konkrétně? Hru roku těžko a RPG roku jakbysmet... Je to dobrá hra, ale na první díl stejně nemá, příběh nic moc. Graficky taky žádný zázrak...
      • Já bych zvolil Eidos Montreal za vývojáře roku. Jednak se jim podařilo obnovit moji víru, že i dnes jde ještě pořád udělat kvalitní pokračování legendy. Navíc celá reklamní kampaň k DE:HR a celkové jeho vyznění překračuje hranici her a nastoluje etické a morální otázky, které jednou lidstvo bude opravdu řešit. A ačkoliv jsem odpůrce absolutního hodnocení, tak v tomhle smyslu Lukášovu desítku chápu.
      • Takze hodnotis stylem: Skyrim je lepsi, protoze jsem ho hral nedavno?
      • jindra.veliky
        jn a hlavne ze vsude dostavala desitky a stejne tak se bude za 3 mesice mluvit o Skyrimu *1* *1*
        • Mě je jedno, co kde dostával. Já říkám svůj názor, já bych hodnotil jinak. Bavil jsem se u něj královsky, ale pořád méně, než u jedničky. Předně je oproti jedničce lineárnější, jednodušší, a prakticky s totožným dějem. Vlastně je ta snaha o okopčení jedničky tak zjevná, až to bolí. Přirovnal bych to k Mass effectu, který kopíruje SW:KOTOR.
  • vyplinulo je vyjmenované slovo.
  • jindra.veliky
    proc me neprekvapuje ze bf3 nebyhral strilecku roku? *1*
    • stratego
      kdyz to vyhralo CoD tak fakt nevim :D:D:D
  • Ja mam cracknutej Skyrim a po vydání jsem ho pařil nonstop dva týdny a ani jednou mě nespadl ani žádny velký bugy, akorát ten odpal od obra.
    Skyrim je vynikajicí hra, která nabízí jedinečný herní zážitek.
    Titul hra roku si rozhedně zaslouží.
    • A říká tu někdo, že si ten člověk tu hru nekoupil? Já mám doma taky spoustu originálek, který nehobluju v mechanice jen kvůli tomu, že mi vydavatel chce ztrpčovat život. Minimálně NO-CD/DVD crack je velmi užitečná věc pro každého majitele originálních médií...
      • stratego
        to mi ty penize muzes rovnou posilat na ucet, kdyz si to koupis, a pak stejne nepouzivas a crackujes to stejne jako ten, co si to stahne...nema ti doma na co sedat prach?
    • jindra.veliky
      to uz si ho vic zaslouzi Orcs must die! :-D
    • Tak jestli je tak dobrej, tak si ho ZAPLAŤ!
    • Ale těch 800 Kč si od tebe pořád nezaslouží... *7*
  • skyrim je pro blbečky. mi vsichni normalni hrajem CoD *5*
    • ...Neb COD je na inteligenci vysoce náročná hra:)
      • divil by ses, ale kdyz je clovek ''inteligentni'' a hraje takticky a uvazuje je to velky prinost, teda pokud si nekdy hral CoD jinak nez na publicu....
        • Jedná se o hodnocení singleplayeru (Skyrim mulťák nemá). A v tom případě je CoD jednoznačně pro méně náročného hráče (protože hratelnost je lineární a nenáročné divadlo). Takže prostě s tím, že by byl Sykrim pro blbečky a inteligentni hráli CoD, rozhodně nesouhlasím.
  • CoD SUCKS.. A BIG BLACK COCK !!! c'mon and hate CoD brainless minions *1*
  • to: rhomola

    Mohu Vas naprosto ujistit, ze mam doma originalni hru se vsim vsudy, vcetne steamu, patchu a bez jakohokoliv uprav a modu ve hre, kdybych hral cracklou versi, tak bych si ani nedovolil sem cokoli napsat. Takze si prosimvas odpuste sva moudra o crackla versi, tyhle radoby prispevky me opravdu urazi.
    • No tak jsi se vyhonil nad plakáty Aerosmith a co má bejt. Každej si chce šáhnout na chlapečky, vždyť je to přirozený...
  • DarkHawk
    To se dalo čekat, že to bude Skyríím. *1* Nominace už předem, velký hype, banda honiču s kapesníkama. A nejlepší studio Bughesda?
    A aby se nikdo nehádal, tak bych vypustil všechny AAA hry. A ocenění bych dal Trine 2 za krásně vypadající a originální plošinovku.
    • Trine 2? OMG Jenom ze to neni mainstream neznamena ze je to cool...
      • DarkHawk
        Ta hra cool je..
        • No myslim ze ne, ale uzij si to.
          • DarkHawk
            A duvod? Nejlepší plošinovka v tomhle roce to je určitě.
      • jindra.veliky
        Jenom ze je to mainstream neznamena ze je to cool
  • Haters Gonna Hate....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit