Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hlavne tam budou zachody a stropy v hradech nebudou rovny, to me vzdycky kazilo zazitek z hrani.
  • TheGGG
    ale jo, vyjde na to GoT mod a je to hratelný... křižáky předělat na lannistery, husity na starky, žižku na jona a bude to dobrá pařba... *3*
  • Presne tak. Jeste tam musi byt spousta achievementu a premium vybava za stovky euro v ingame shopu. Pak to bude 10/10.
  • Když jsem dneska ráno seděl na WC říkal jsem si to samé.
  • Veskoslav
    Protože tam nepobíhají emaři se zbraněmi velikosti dopravních značek a za miliardy výbuchů nezabíjí bosse velikosti planety?
  • flash789
    tak samozrejme exkurze do dob husitu to urcite bude dobra, o tom nepochybuju, me spis jde o samotnou hratelnost..pusobi to strasne suse..
  • tohle nemůže být nuda už tím settingem. Doporučuju si přečíst Vondruškovu Husitskou epopej, alespoň první knihu, až víš do čeho jdes. (odehrává se v době Václava IV). Krásná grafika zachycující tu dobu, přizvaní historici, hrady, kostely. Pravděpodobně solidní příběh.
  • Krescz
    tak to už je na vývojářích....chce to trochu fantazie, třeba využiju prostředí nebo uteču a později se vrátím a přepadnu je ze zálohy a potichu je zlikviduju, však taková featura tam je *7* nebuďte jednoduší, přemýšlejte trochu
  • flash789
    jako vypada to opravdu pekne, ale porad si nemuzu zbavit pocitu ze to bude nuda...kazdopadne drzim palce..

    PS: Dan tu anglictinu zvlada cim dal tim lip *3*
  • řeší dabing a vše kolem ale ne hru a gameplay samotnej, koho zajímá např dabing známých osobností v ME Andromeda ..... nejlepší dabing co tak asi znám Soul Reaver
  • mikezz
    Mám dosť výhrad ale...vyzerá to super, moc tímu fandím, aby to vyšlo čo najlepšie.
  • jamar28
    Já jsem po Andromedě fakt rád, že na ně nikdo netlačí s datem vydání. Raději si zahraju skvělou a vyladěnou hru za rok, než nedodělek plný chyb dnes.
  • vyzrat na presilu, to abys je tou sekyrou sekal po trech na ranu, jinak nevim, jak si to predstavujes *5*
  • Stejně je to divný, jmenuje se SchwarzeNegger -> "černý negr" a přitom je bílej jak bílááá jawa 250... *7*
  • Průměr. Nic víc, upadne v zapomnění.
  • Klid, o nepsal o konkrétních Vánocích… *1*
  • Krescz
    cool
  • Jediné co mě zajímá,kdy!
  • Krescz
    ano, pokud nebudu mít nějakou výhodu, např. koně, lepší vybavení nebo na ně nějak nevyzraju....
  • Rejsek
    Já obdivuji zásadně jen Arnolda Ševardnadzeho *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit