Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No nevím, zatím vede Zaklínač...a myslím si, že to bude i tak nadále ale na české poměry je to opravdu zázrak, že tu konečně nevniká další plošinovka nebo simulátor ...
  • Rejsek
    Nee neprobíhá....takže ti bude vyhovovat, když se na tebe vrhnou banditi všichni naráz a na zemi tě dokopou tak, že se pochčiješ a pak tě ubodají kudlama ? *2*
  • Však oni se do řady nepostaví. Jen tě sejmou protože budou dva ty jeden. Ledaže by jsi měl v ruce skill anebo dobré brnění.
  • Předpokládám, že vše se točí okolo honoráře, kdyby byl "neomezenej", tak sáhne po našich klasicých dabérech. Nehledá v odpadu... Klidně mě za to nenáviďte ale někteří naši dabéři jsou prostě dobří... Nikdy nezapomenu na dabéra co namluvil JOKERA v Dark Knight, myslel jsem si, že originál zmrší ale bylo to opravdu milé překvapení...
  • jamar28
    Tak celkem mi to vyznělo, jako že chceš prostě klasického herního hrdinu, který během průchodu hrou zabije minimálně stovky nepřátel. *1* Ale už chápu, jak jsi to myslel. Co jsem hrál betu a bojoval s více protivníky, tak fakt nečekali, až se vypořádám s jedním. Normálně se na mě vrhli všichni a jo, zoufalej jsem z toho byl. *2*
  • Adam Sanders co hrál Zoltana kadetníka?
  • Mart9
    *1* Ty děláš, jak kdyby to mělo vyjít dřív a do Vánoc seš ochoten počkat. Jenže ono to bude nejdřív o těch Vánocích, ale velmi pravděpodobně po nich během příštího roku.
  • Mart9
    Není pochyb o tom, že nám tady vzniká něco velkého.
  • Krescz
    bože...na to si přišel jak? říkám jenom, že bitva nebo když bojuješ o život v divočině neprobíhá jako duel na turnaji....prostě se snažíš přežít za každou cenu a tak nějak bych to rád viděl ve hře....tu surovost a ne něco ve stylu - banditi postavte se všichni do řady a pěkně jeden po druhém pánové *7*
  • jamar28
    Tak to asi hra, ve které se od počátku snaží o vysokou míru realismu, nebude nic pro tebe. *3*
  • Já osobně radši počkám do Vánoc, když to bude kvalitní, než dostat nedodělanou hru.
  • Žabomyší války o kvalitě české herecké scény? Na webu, kam chodí obdivovatelé Adama Sanderse? No to ani omylem...
  • Krescz
    spíš ať se povede souboják, opravdu nechci během bitvy 5 minut kroužit kolem jednoho nepřítele, chci tam vlítnou se sekerou a rozsekat všechny na kusy :D
  • taky už se těším, jak si nakutám rudu, pak ji v hamru vytavím, pak si v kovárně budu kout svůj meč, kolem se budou prohánět houfy dětí....
  • BohumilCisar
    Pustina je dost dobrá, ale zase bych z toho nedělal nějakou bombu, kvalita dílů docela kolísala, nejspíš kvůli tomu, že se na režisérské židli střídali dva lidé, každý s jiným rukopisem.
  • *1* *1* *1*
  • JamesFaith
    Proto také píši o profesionálech na všech postech od herců po režiséry, což zahrnuje i scénaristy, dramaturgy, kameramany a tak dále.
  • Super! Pokud to budu hrát, tak kvůli promakanému craftingu, hlavně kovařině.
  • to není o hercích ani o režisérech, ale absenci kvalitních scénaristů a dramaturgů. Sebelepší herec nevynikne, pokud jako scénář bude mít Babovřesky.
  • JamesFaith
    Podle mě je hlavně problém ten, že mladí začínající herci se nemají kde otrkat a naučit se hrát.

    Dřív se neustále točily různé seriály, televizní inscenace a i třeba i ty studiové pohádky, kde se běžně střetávali začátečníci s profíky na všech postech od herců po režiséra. Dneska až na vzácné vyjímky mladí herci můžou začínat jen v Ordinaci, Ulici a podobně, kde se toho opravdu moc nenaučí, když to někdy režírují i druzí asistenti režiséra, protože rejža nemá čas.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit