Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • není kam spěchat
  • Paulcz
    To jsou hrozný nesmysly cos vyplodil.. bob?
  • viděl jsi už Pustinu? To je totiž bomba, jaká tu nebyla už několik desetiletí.
  • ta hra vypadá naprosto fantasticky
  • tak v té době nebyla mládež taková jako dnes. A sotva by tam někdo byl "chlap" jak dnes.... A potřebuješ někoho kdo sedí k těm dobovým NPC. To ti borci o kterých píše neudělají.
  • nocs
    Všechno je sice moc pěkný, ale už by to chtělo nějaké datum.
  • Paulcz
    Vávra make Czech dubbing great again! :)
  • jamar28
    Nechci české kinematografii křivdit, ale je fakt, že vždycky, když vidím nějakou upoutávku na český seriál, tak je to buď 14. odvar na Soudkyni Barbaru, nebo tam klučík, kterému by člověk věřil možná tak roli středoškoláka, hraje drsného kriminalistu. *4*

    Docela zajímavé, jak českému filmu demokracie vůbec nesvědčí...
  • Paulcz
    To jsou divný stesky, zejména pokud v té hře bude drtivá většina charakterů starších než 20 let.
  • Rejsek
    Jo, s tím souhlasím. Kvalitu českých filmů dnes drží už jen stárnoucí generace. To co přichází po nich je až na výjimky k pláči.
  • jamar28
    No jestli je pravda, co psal Vávra tady, tak český dabing snad ani raději nechci...

    "A věřte mi, není to ani trochu lehké. Z nějakého, pro mě ne zcela pochopitelného důvodu, dnes drtivá většina mladých herců (a teď se vážně nechci nikoho dotknout) má elasťáky a jsou strašně emo. Což se projevuje tak, že když mají říct větu „Našel jsem klíče“ tak se u toho rozbrečí. A když jim řeknete aby to zahráli vesele, tak se rozbrečí znova. A to nepřeháním, tou větou skutečně začíná naše testovací scéna a skutečně se u ní drtivá většina tváří z nějakého pro mě nepochopitelného důvodu jako že je nález klíčů ta největší tragédie. Já tedy nevidím problém v tom, že někdo nosí elasťáky a je emo, problém vidím v tom, že VŠICHNI nosí elasťáky a jsou emo. Což se projevuje tak a můžete si toho všimnout, že drsňáky v českých seriálech takřka výhradně hrají buď cizinci, nebo neherci a jsou strašně trapní. Mám pocit, že na filmových školách začali dělat něco hodně špatně (a to nejen v Čechách). V osmdesátých letech tam studovali i lidi jako Landa, nebo Matásek, protože i takoví herci jsou potřeba. Dnes je výhodnější zajít do posilovny a naučit kulturistu hrát, než se snažit najít chlapa mezi herci. Stejně tak mě fascinuje kolik herců má vadu řeči. Je to asi tak 10× víc než v normální populaci."
  • Dabing zatím z toho videa vypadá supr. Herci mají skvělou angličtinu.

    Nechci vidět český dabing jestli bude...Snad budou jen titulky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit