Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kam tím směřuješ vtipálku,ten můj jeden překlep?A příště to stačí napsat normálně a né dělat ze sebe ještě věršího retardíka,než jsi.
  • Ty pohyby úst jsou mooooc špatné. Vypadá to jak v Mafii (ne trojce) snad to ještě doladí, ale v té první scéně se kováři nebo co to je zač natahuje huba jak kačerovi jako by byla gumová, otřesné. Na dnešní dobu dost výsměch navíc pokud se chlubí tím, že tam bude spousta dialogů *4* *4* No třeba bude v menu možnost nastavení ať jsou tam jen obrázky nebo jen text ať si nekazím dojem tímhle... A hlavně ať už to vyjde ikdyž to bude jen ořezaná verze oproti původním megalomanským plánům... Jo a ten pán na konci co má na starosti zvuk svůj komentář četl, nevypadalo to moc dobře...
  • Jako, kdyby hlavni postavu nadaboval Alexej Pysko, vubec bych se nezlobil :-) Podle me nejlepsi daber
  • jamar28
    Rád bych, ale psal to někde v komentářích a to už nemám šanci dohledat. Ale však uvidíte, vy malověrní, uvidíte, až to vyjde! *5*
  • Paulcz
    Copak angličtina bude dobová?

    A protiargumenty ani moc neexistují, občas někdo plácne blbosti typu malý trh nebo pochybnosti o provedení dabingu a pak to všichni opakují atd. Podstata proč to mít u takové hry je snad jasná, navíc se k tomu i Dan Vávra několikrát vyjádřil. Já doufám, že příjemně překvapí.
  • nevim, proc porad nekteri jednotlivci resi, at je to nadabovane cesky pro autenticnost apod. Jak uz k tomuto tematu nekdo dodaval, mit to autenticke, tak polovine veci prd rozumime s dnesni moderni cestinou ;-) dale druha vec je, ze dalsi cesky dabbing by neco stal. Ano proc ne, jsou hry s ceskym dabingem. Ale na tom to nestoji. Nas trh je podstatne mensi nez dalsi trhy, kde se to bude prodavat a kupujici budou urcite z X dalsich zemi. Proto anglictina. Nemam s tim problem. Sam kdyz jsem se kdysi pokousel cist starsi texty a to opravdu ne ze stredoveku, ale uz treba z RU nebo pocatku 20. st, necetlo se mi to uplne dobre. Stejne tak i na poslech by to bylo obtiznejsi. Takze za me, chapu anglictinu, nemam s tim problem a at je vse kvalitni. Neustale odkladani je sice otravne, ale radsi at to odkladaji a vydaji v kvalitnim stavu a nedopada to jako spousta dnesnich her, kdy po vydani prichazi jeden patch za druhym. Rad si pockam a do te doby je spousta veci, jak se zabavit a to nejen herne :-)
  • no ja zase radsi hry hraju, kdyz se chci koukat na film jdu do kina. cut scenu jsem ochoten pretrpet pouze pokud je to jinak nenahraditelny spojovaci clanek deje mezi odlisnou casti hry. A preskocitelna MUSI BYT KAZDOPADNE protoze pri opetovnem hrani fakt nechci hodiny stravit cumeni na neco co jsem videl Xkrat
  • Co takhle udělat kickstarter na český dabing, když má někdo potřebu to pořád řešit. Fakt moc nechápu.
  • JamesFaith
    Tak zrovna společné koupání ve velkých vanách nebylo nic zvláštního, ty kádě pro víc osob můžeš vidět i na některých zámcích.
  • Ono se mluvilo v Čechách anglicky?Koupali se dva teplí chlapi v jedné kádi spolu?Kdyt by je upálili za sodomii.
    Doufám,že to bude řádně nadabované česky.
  • češy evydentně stejně neumý čezky, takše nemá cenu ze ani obtěžovat s nějakou autentičnoztí, ty lide....
  • Fordzy
    Ukaž důkaz! *15*
  • Zdejší knedložrouti přeci žádný dabing nepotřebu-jí.Raději anglický,aby hru skazili všem lidem(nejen čechům),kteří by si rádi zahráli hru trochu autentičtěji.
  • ... a Marcel Vašinka.

    https://www.youtube.com/watch?v=HeYLmo8JgwI
  • Řekl bych, že Arma má docela velký úspěch.
    Jinak Kingdom Come je řekl bych míň "hard core" realistické než Arma. Ono je často lepší se soustředit radši na menší cílovou skupinu než se snažit soupeřit třeba právě se Skyrimem. Kdyby Arma nebyla realistická tak by podle mě úplně zapadla, stačí se podívat na pokračování Operace Flashpoint, kterou se Codemasters snažili udělat přístupnější a nakonec to podle mě moc dobře nedopadlo.
  • jamar28
    Co mínusujete? Je to pravda, psal to na FB.
  • A kolik je poláků ve srovnání s námi? Prostě se to nevyplatí i když by to bylo hezké. Hidden&Dangerous 2 už tak neměl datadisky česky.
  • Fordzy
    Jo, ale většina hráčů to stejně bude hrát ve svém mateřském jazyce (Němci, Francouzi) a ostatní v Angličtině. Čeština by byla pěkná, ale není to priorita.
  • Fordzy
    Optimální by byl Únor 2018. Počítám, že to stihnou tak do konce roku, ale jít proti velkým značkám by byla sebevražda, tak to odloží.
  • na chlapy nejsem vubec, radsi Stanislavu Jachnickou *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit