Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Acindards
    Mě to nudit nepřestává mám tam nahraných už nějakých 16 hodin a hra je hlavně na začátku hodně zabugovaná to jsem jenom nadával na vývojáře a vzpomínal na Válku ;) Po pár hodinách hraní jsem se skamarádil i se Smrťákem hru si opravdu musíte osahat pořádně se naučit bindy která si nastavíte a pak to bude opravdu černý balet v podání smrťáka (nutno připomenout že hraju na PC s gamepadem). To samé logické hádanky na 1. pohled nevyřešitelné, ale stačí se chvíli dívat po okolí a hned vás to ťukne do hlavy co jste to za blbce a hádanka která předtím byla šifra mistra Leonarda se změní v naprosto banální věc. Za 3. hra je na dnešní poměry hodně dlouhá tak se opravdu nemusíte bát za tu tisícovku a hru si pořiďte zabaví opravdu na dlouho. Co mě příliš neoslnilo je soundtrack (prostě mi nesedl neptejte se proč :D) a příběh přijde mi moc kyčovitý, špatně vyprávěný a hodně tuctový jakoby byl až na druhé koleji. Když porovnám s předchozím dílem tak darksiders něco ztratili a něco získali každopádně dvojka neurazila ba právě naopak takhle si představuji pokračování. Každopádně za mě 8/10.
    • hram to na klavesnici a s mysku a jede to pohode ako toto je jedina konverzia ktora funguje na pc atka ako ma
  • grafika mi pripada ako z playstation 2 ,ale hratelnost ujde
  • Veskoslav
    Zabaví, ale po pár hodinách hraní je to už nudné. Pořád dokola a dokola to samé. A konverze se taky moc nepovedla, ale jinak je to pěkné, peněz nelituji, ale není to ončo. PC verzi bych dal 7,5/10. A výhodou je i to, že na 3 roky starém NB to jede na plný kotel.
    • Lawliet
      Dovolím si nesouhlasit bavilo mě to déle než 2 hodiny, stačí to jen občas vypnout je to docela dlouhé a svět celkem rozlehlý *15*
  • Doufám že se dožiju cca do roku 2015 bo 2016 kdy bude k mání speciální edice všech 4 jezdců. Hlavně ať se na Darksiders nevyserou nebo nezbankrotují to by byla velká škoda ale je vidět že vývojáři si tu hru hýčkájí a jinak recenze je skvělá docela jsem nečekal že dáte 9/10 takže jste mě mile překvapili *3* hra si takové hodnocení určitě zaslouží
  • Beru to ze dvou úhlů. Víceméně máš pravdu, dnešní hry za moc nestojí pro nás hráče co pamatují staré hry, ale takhle kydat hnůj stůj co stůj, je i na mě moc. V jádru pudla ale pravda, ikdyž účelný hate jde cítit na sto honů. Slušost tě neučili že? *16*
  • Kdo to paříte na PC jak vám to šlape. Mam ted jen notase s 512mb kartou a dvoujádrem. má to cenu zkoušet?
    • 13_11
      Někde jsem slyšel, že to prej utáhnou až sedm let starý stroje. (?)
      • Mato1987
        jj PS3 a XBOX360 to zvládajú hravo
        • tak tak zvladaj to nonzole tak na PC to pojede na to nejnizim lowendu *1*
    • Grafika je dost podprůměrná, takže myslim že by to mělo jít v pohodě
  • Jak může dostat nějaká hra na podělanou konzoli hodnocení 9 z 10? Jste se zbláznili nebo co? Který pitomec si takovou konzoli může koupit, konzole je už od svého základu omezená platforma na rozdíl od PC, to je jako by vám někdo vnucoval tablet, smartphone nebo podobnou nepotřebnou hovadinu.

    K věci, tato hra zastává technologicky potenciálem dnešního HW minimálně deset let, engine je koncipován jako akční řezačka s důrazem na efekty a minimální náročnost ovládání, komplexní prostředí neexistuje, příběh lineární, spíše žádný, prostor uzavřený, koridorový, textury - k zblití, fyzika - nereálná, optimalizace na desktopu - minimální, hra byla vytvořena pro konzole, port na desktop je špatný vtip.

    Hodnocení za mě 1/10, neb má některé prvky hry, které nelze opomenout. Dnes už ani nejde pořídit na CD/DVD, abych si ji aspoň mohl pověsit na balkon a strašit s ní holuby, je to úplně na hov*o! Pane Poláček, piště konečně slušně! Tohle je odpad na odpad! Co se to s váma stalo? Vždyť něco pamatujete!? Jak můžete podporovat konzole? FUJ!
    • smejki
      "engine je koncipován jako akční řezačka"
      ježiš, dík *15*
    • Tvůj popis Darksiders mi připomněl hru Hunted: Demons forge :)
    • *8* Proc by nemohla konzolova hra dostat 9/10? Kdyby kalkulacka mela nejakou hru ktera by me bavila tak ji taky dam 9/10 kdyby si to zaslouzila... To je zase omezenec toto
      Ani neumí správně přečíst jméno recenzenta
      • Krtecek-GT
        Taky nechápu jak někdo může hodnotit hru jen kvůli platformě. Když vezmu hru na PC a na konzoli tak se liší pouze grafikou, a dnes přece je hlavní hratelnost jak se tvrdí, takže dobrá hra by to byla na obou platformách.
    • Já ji na DVD mám.
    • Jasně mladící, ročníky, které nepamatují doby kvalitních her, dávejte mi mínusy, odstraňte si kvalitu, komplexnost, technologický vývoj, inteligenci, příjměte konzumní styl života, spotřební postavení ve společnosti, herní simplifikaci, business modely a dejte si plechovku Coca Coly.
      • CRYPT
        souhlasim s nazorem, hru jsem hral je to naprosta katastrofa a ono to jeste dostane takove hodnoceni. Grafika je skareda, linearnost, konverze z konzole silena....
        • Jazz
          Jo, to už jsem od tebe slyšel někde jinde.
      • PS3Hrac
        Jak se může takový Idi*t s úrovní inteligence kamene dostat na tuhle stránku.Jste se zbláznili nebo co? Jinak jsem se zasmál jaký si deb*l díky za prodloužení života o pár let budu si toho vážit *1* *1* *1*
      • 13_11
        losa, nejste vy z osla?
      • Neveděl jsem, že v Jedličkově ústavu mají internet. Inu každý den se člověk přiučí něčemu novému.
      • Mazej zpátky na Novinky.cz.
  • Po přečtení recenze to mám chuť nainstalovat znovu, ale odolám. Přestal sem hrát po setkání s obrem, kterého jste probudili - omlouvám se, že si nepamatuju jméno. K plusům, malebná grafika, velkolepá hudba, velcí bossové, hromada lootu. Vzhledem k tomu, že sem to přestal hrát asi po 7 hodinách, tak hlavní mínus je že hra se začne opakovat. Repetetivnost. Úkoly - dojdi, zabij, seber. Furt jen někomu pomáháte, nic moc za to nedostanete. Další mínusy: hádanky nejsou výzvou, to samé souboje, příliš jednoduché. Obchodníci nabízejí zbraně a různá vylepšení, ale vy je vůbec nepotřebujete, můžete si zakoupit i další komba, ale ty také nepotřebuje, ptž sotva používáte, ty co už umíte. Hru jsem opravdu hrál, prolezl sem každý kouket, plnil vedlejší úkoly. Jelikož sem PC hráč, asi mě takové konzolovky nechytají, ale Assassina nebo Batmana jsem si užil.
    • Jazz
      Hádanky nejsou výzvou, jo, jasný :D
      Až budeš tak v 12 hodinách, tak se z toho posereš. Nad jednou kravinou jsem přemýšlel půl hodiny a pak to bylo tak jednoduchý...
      • Mě to přišlo jednoduché zasekl jsem se jen na místech na které jsem ještě neměl potřebné schopnosti.
        • Jazz
          Aha, takže hádanky se Soul Splitterem ti přišli jednoduché ? No, nevím, ale bylo o hodně těžší než Portal 2, kterej jsem projel s prstem v nose až skoro dokonce, tam jsem pak strávil půlhodiny na řešení, jak se zbavit turretů.
    • btw hrál sem na gamepadu - to je snad pro PC hráče povinnost. K těm RPG prvkům, co každý oslavuje. Prostě nabíráte XP zabíjením, plněním úkolů a pak se rozhodnete pro nový skill nebo vylepšení toho starého. Skilly nejsou žádná sláva, je to vlastně 4-5 skillů v jednom stromu a k tomu jen různé variace vylepšení, vlastně není moc z čeho vybírat. Ale určitě to není špatná hra, výborná žánrovka, zabaví Vás na pár hodin (mě na 7), ale není to nic o čem bych psal domů *3*
  • PC port byl velmi zprasený, to že nebyli schopni zkalibrovat ani crosshair je ostuda jak hrom, některé keybindy vůbec nefungovaly a jejich namapování byl taky mor.

    Pokud ale pominu tyto nedostatky, přecejen tohle je recenze konzolové verze, hra si rozhodně zaslouží 8 až 9.
    • je pravda že třeba reaperská forma mi Véčkem šla pustit asi tak jen v 30% případech kolečko schopností to dycky jistilo
    • hrát tuhle hru na klávesnici je taky pěkná prasárna...
      • Kecy
      • Samozřejmě, protože ta konverze ja naprosto zprasená.
        Pointa kvalitní konverze je udělat to dobře ovladatelné pro platformu, na kterou je to dělané, v případě PC je to klávesnice a myš.
        • Tak mě to přišlo v pohodě ovladatelné na kombu myš+klávesa. Ale jsou ostatní věci týkající se konverze, např. ten zaměřovač, to je úlet jako prase. *4* Naštěstí už to opravili teda.
  • Na hru sem docela cekal ale na internetu sem cetl neco o smrsenym portu tak sem to radsi stahnul a hra sla hned z disku. Jak na PC serou oni tak ja na ne, si pockam a na steamu si to koupim ve sleve uz opatchovany protoze tohle si plnou cenu nezaslouzi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit