Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MidnighT91
    Naprosto souhlasím, spolu s Dark Souls je tohle nejlepší hra co na pc tento rok vyšla... A kdyby nevyšlo Dark Souls tak už ji teď dohrávám potřetí... Jediná výtka snad je, tedy alespoň co se mě týče, že nevím jestly jsem já takovej skiller nebo jsou nepřátelé tak tupí, ale na apocaliptic jsem to prošel s prstem v nose... New game + na nightmare jsem ještě nezkoušel...
    Edit: koukal jsem do statistik a v boji jsem měl 4 úmrtí za celou hru a mimo boj 57 (nešťastné pády do propastí při získávání truhel, takové věci se mi stávají dost často i co se týče jiných her)
    • btw new game + nejde hrát na nightmare, nightmare musíš hrát znovu bez výbavy od 1. levelu a jak jednou uplně umřeš tak si musíš dát celou hru znova, to je opravdu jen pro ty nejvíc hardcore hráčea blázny :D
    • Nevím, ale Dark Souls mě zklamala :( Problémy s rozlišením, i na mém notebooku, kde hraju všechny hry na full se ta hra kouše, navíc ani se jim nechtělo předělat popisky takže místo "Q" vidím konzolové tlačítko "A" a člověk musí jak blbec pořád přepínat do nastavení a zpět aby se podíval, co se čím ovládá. Ale největší problém je ten framerate *9* A to jsem byl ten, co podepisoval petici. Achjo.
      • Jo, na notebooku se mi taky kouše. Nebyl jsem si jistej, že půjde a tak jsem radši pirátil před koup... hra se místy dost sekala, tak jsem se rozhodl si raději nekazit zážitek. Až budu mít lepší PC nebo raději PS3, tak si hru pořídím... a Demons' Souls taky, pokud půjde o PS3.

        Jinak se divím, že by to někdo hrál na klávesnici...
        • Já jsem zvyklý na klávesku a myš. Ale asi mi nezbyde nic jiného, než vytáhnout gamepad :/
          • MidnighT91
            Borci já vážně nechápu co řešíte, vždiť to ovládání na klávesnici je naprosto jednoduchý... Nučit se ho pro mě byla otázka asi 2 minut, když jsem zapínal novou hru a pročetl si ho...
            Btw a to jsem ani nemusel měnit klávesy...
            • Já ho ani nezkoušel během té chvíle, co jsem testoval FPS. Je to konzolovka, narval jsem tam ovladač rovnou. Stejně tak Darksiders 2, Sleeping Dogs, The Amazing Spiderman atd.
          • Nemusíš ja to hrám na myške, chce to poladiť, Minotaur mŕtvy, drak chvost ustrelený, nemŕtvy drak načisto mŕtvy ...
      • http://tinyurl.com/sigil-cz-darksouls
      • a máš manuál? to je potom jednoduchšie:
        http://forum.sigil.cz/viewtopic.php?f=6&t=4719
        • Zvolené téma neexistuje. A jinak chápu, že s vytištěným papírem u klávesnice se do toho asi člověk dostane snáz. Ale problém je vážně to neuvěřitelné hryzání. Asi budu muset počkat na patch, doufat v nejlepší a pak dát hře znovu šanci. Však kolik hodin gameplaye jsem se nakoukal na Dark Souls a těšil jsem se na to.
          • som lvl 22, na PC sa to dá "sejvovať" takže nemŕtveho draka som nezabil 200 šípmi, prepísal som save kúpil ich 1000 a pri 310 padol *1*
            Naj diskusia je as tu: http://www.databaze-her.cz/hry/dark-souls-prepare-to-die-edition/diskuze/#p_112752
  • Devítku si hra zcela zaslouží. Narozdíl od prvního dílu jsou chyby vychytané a hraje se to skvěle. :)
    • No tedka jsem dohral 1cku, hnedka potom jsem zacal hrat 2 a ovladani kamery mi prijde trochu horsi...
  • Mě se recenze líbila a můžu souhlasit. Za mě opravdu jeden z nejlepších herních zážitků letos. *5*
    • nevim no, za mě spíše zklámání. Jednička mě tak nějak celkově bavila více. Ze začátku zdlouhavé skákání po všech čertech spíš než sekání a ovládání komb, zatímco ke konci spíš bloudění a běhání. Oproti jedničce zbytečně navíc inventář a talenty, o příběhu ani nemluvě. Jako celkově je to hodně solidní, ale očekávání byla z mé strany jinde.
  • Po milionu let jsem si koupil krabicovou originálku.

    Hra to za to stojí. Pokud máte rádi žánr akčích adventur, tak si ji určitě kupte.

    Pokud máte rádi God of War, tak hrajte radši jen God of War.
    • Tak tak, GoW ... netvrdím že je lepší (podle mě jo *1* ) Ale pokud nekdo hral GoW a pak pustí toto, bude tím pohrdat a posmívat se jak je to klon a jeste o neco horsi... A prosím pane šefredaktor, netvrdte mi zase jak jsem uplně mimo...asi jste GoW 2/3 nehrál...
      Tim netvrdim ze Darksiders 2 je spatna hra, verim ze je to opravdu devítková hra, ale prostě v porovnani s GoW 3 je to prostě jen flek na zdi
      • sleepless
        Vysvetlime si v dalsim podcastu, co je to klon, ano :) Dantes Inferno byl stoprocentni klon GoW, tohle ma ze sveho castecneho vzoru maximalne zaklad soubojoveho systemu...jinak to jde asi o ctyri dalsi zanry dal, kam se GoW serie nikdy nedostala. A to same plati o prvni hre :)
        • Tak to jsem zvědav jaky je rozdil mezi klonem a GoW vs Darksiders, snad si vzpomenete pánové :)
          • A jen dítě může nazývat ostatní dětmi. Tak, myslím, že jsme na spodku označování ostatních dětmi.

            Když to jedno máme z krku, tak mi vrtá hlavou ještě jedna věc.

            Darksiders 2 je devítková hra, alev porovnání s GoW 3 jen flek na zdi? GoW tě ani moc nebavil.

            Na kolik bodů je sakra teda hra, co tě baví? 354/10?

            A v postatě ano, do jisté míry trolluju. Vůbec, ale vůbec se mi nelíbí tvůj názor na Darksiders a God of War tak do tebe reju. I tomu se dnes říká trolling. Jako snad každé reakci, která není naopak circlejerking.
            • Opet, ja jsem psal ze verim, ze darksiders 2!! je devitkova hra, protoze jsem ji nehral a rikam tak, ze verim recenzentovi ze to za to stoji. Darksiders 1 bych dal 6 bodu, GoW 3 8 bodu, comprende?
          • Hráls Darksiders za prvních pár mlácení po kterých jsi mylně usoudil,m že jde o GoW klon? Silně o tom pochybuju.

            GoW je až tupá lineární mlátička s trapně jednoduchými puzzly a prvoplánovými wow-momenty. Já GoW hry hrál a bavily mě. Obě tyto věty jsou pravda, ale tobě asi připadají neslučitelné. Prostě beru GoW s takříkajíc "face value". A z toho ohledu je fakt super. Ale Darksiders 2 jde dál v mechanikách, obsahu, ve všem, možná kromě grafiky, která u GoW 3 asi bude lepší.

            Ty jsi prostě jen GoW fanboy. V 12-15 letech jsi hrál první GoW hru, připadal sis jako ultra drsňák Kratos a teď to musíš bránit jako něco, čím to není.
            • Jen dítě muze takle hodnotit lidi jako ty.
              Nerekl jsem ani jednou o Darksiders 2 ze je spatna hra, nikdy jsem ji nehral, tvrdim to o Darksiders 1! A taky jsem napsal, ze je to jen muj nazor... Cimz jsem vyvratil naprosto vsechny body tvojeho postu, takze nevim jestli umis cist nebo tu jen trollujes
            • Fanboy se populární slovo. Teď si skoč dát noční playthrough Uncharted. *4*

              A jak vtipné, že jsi vytáhl klišovitou kartu označování ostatních za děti.

              Prostě jen vydáváš svoje názory za fakta... to nic nezmění na tom, že Darksiders 2 je dobrá hra.
            • Dohrál jsem to, protože jsem to v rámci PS+ dostal zdarma a zrovna jsem neměl jinou hru *3* Jakmile vyjde jina "kopie" GoW, budu zase nadavat ze je to hyenismus, nevim proc bych mel pod Darksiders 2 recenzi nadavat na Dante Inferno. GoW branim, protoze je proste lepsi... A prosimvás, děti, přestaňte kazdeho kdo se neceho zastava oznacovat za fanboye... Myslim si, že mam lepší Octavii než kamarád Felicii, ale nejsem Octavia fanboy s plakatama tehle pleček nad postelí
            • Soudil jsem podle předchozích zkušeností s GoW fanboyi. A jako jeden jsi velmi zněl.

              Sorry, ale nechápu, proč jsi dohrál Darksiders 1, když je to shi*. Proč tak bráníš GoW, když tě nebavil?

              Proč takhle nenadáváš na většinu her? Taky si berou prvky z jiných...

              Z nějakého důvodu jseš prostě butthurtlej o Darksiders... whatever. Soudím znova... jsi křižák naslepo.
            • Nevím kde jsi nabral svoje super schopnosti podle kterych soudis lidi dle par prispevku pod recenzi hry, ale dnes je ma kazdy druhy takze je budu ignorovat. Darksiders 1 jsem dohral a je to proste sh*t. GoW fanboy teda nejsem, celkvoe me ta hra nijak vyrazne nebavila, to ze rikam ze je lepsi nez Darksiders je zaprve muj osobni nazor a za druhe to neznamena ze GoW je vyborna hra
      • GoW nenabízí ani zdaleka tolik herních mechanik a obsahu jako toto.

        Pokud se na to díváš jednostraně z pohledu mlácení, tak je to tvoje věc.
  • Já vás chapu vždyt vas server taky prodava hry
    • eroror
      ta devítka je odpovídající
    • Malleth
      A kvůli tomu ta hra dostala 9? Tenhle argument stojí na hodně slabých základech
    • sleepless
      Games fakt hry neprodává a Games Shop je zcela oddělený...
      • Asi jsem paranoidní http://shop.tiscali.cz/pc-darksiders-2-5676
        • sleepless
          Ano, asi jsi paranoidni :)
          • To že je paranoidní přece ještě neznamená, že nemá pravdu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit