Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • michaliuz18
    tak 9 je prehnane , po case to zacina nuditi ale tak ta hra ma vzdy co ponuknut, sice som jednicku nehral ale toto je proste taka mala herna pecka , co je necakane v dnesnej dobe lebo cim novsia hra tym je horsia, no thq sa poucilo konecne, keby tak nekazili meno red faction bol by som radsej
  • 9, jo? Zrovna nemam na PC co hrat, tak si to asi od SKIDROWA "koupim" a uvidim jestli me to bude bavit.
    • jo taky už mám objednáno *3*
    • smejki
      nezapomeň si řéct o paragón!
      • Keyz
        To by měli policisté radost kdyby jím ukázal paragon,že si koupil hru od SKIDROW a má to navíc bez ochrany *1*
        • Amylee.Anderson
          To by bylo stylový, založit si krám s hrama, prodávat je normálně legálně a pojmenovat ho Skidrow :D
    • přesně tak,já si taky hry kupuju od skidrowu nebo reloaded)) kromě multiplayerových stříleček a investic do mmo,1 byla super a mě naprosto nadchla takže na 2 sem se těšil velice,jedna z mála takových na pc s tímhle tématem - to mě na tom baví nejvíce ( ani ne tak ten hacknslash - nevim jesi to nazývám vubec dobře,prostě řezačka,to už je prostě jen takový styl hraní ,hehe) a dlouho sem na tohle čekal,už danteho inferno mě ohromovalo trailery ale nakonec bylo jen na konzole.thanks god for darksiders.
    • Presne toto zabíja pc platformu...
      • PC platforma je zabita asi jako ze voda je sucha
      • no jasně,tak já nebudu mít ani na složenky a budu jest plesnivý kurky od chleba a vodu voe ale budu si kupovat měsíčně 5 her po tisícovce ne ) až to ty grupy přestanou dělat tak bude po srandě,to je jasný,to se pak budu muset spokojit se svým bf3 a lotro,ale občas si chci dát i něco jiného že,dokud to pujde takhle tak toho nejspíš využiji že
        • ty jsi pako - tobě asi nedošlo, že když na něco prostě nemáš prachy, tak to nemůžeš mít? nebo jsi takovej závislák, že potřebuješ 5 novejch her měsíčně? vemeno...
          • No kouzlo je právě v tom, že i když na to nemáš prachy, tak to můžeš mít. To zas nedošlo tobě viď?
            • nebudem se tu hádat o významu slov "sociál" a "asociál" v tomhle kontextu. prostě mě prudí, když někdo krade a ještě se tím chlubí, jakej je děsnej machr a jak na to vyzrál. ještě že takoví machři nejsme všichni (nebo hry kupujou fakt jen boháči?)
            • Takže ten kdo si kupuje hry je asociál? Udělej si v tom pořádek kámo.
            • krást není kouzlo, to umí každej sociál :P
          • Ty chceš říci, že nejdůležitější věc na světě jsou peníze a tedy podle nich se vše bude řídit? Když si nemůžu od někoho něco koupit, tak jsem schopen si to opatřit jiným způsobem... Kdyby lidé nebyli schopní porušovat zákony tak tu máme ještě pořád komunisty, né vlastně fašisty... ikdyž co to kecám, to by tu byli ještě feudálové. *3* (To asi ještě nedošlo tobě)
            • to asi nebude teenager, když se bojí, že nebude mít na složenky ;)
            • Chjo, vy tady řešíte věci... Co na tom, že si pár teenagerů stáhne sto her a zabaví se? Pořád lepší než kdyby někde sousedům házeli kameny do oken a dělali podobné vylomeniny, nemyslíte?
            • takže podle tebe celá naše moderní společnost stojí na tom, že někdo něco chtěl, neměl na to, tak to ukrad? :D srovnávat tvoje krádeže s odbojem je trapný.
          • kdyz lidi nemaj prachy,tak kradou.*16*
    • Tak to budeš velkej kluk. *3*
  • Parádní hra, baví moc. Pravda, na PC je to krapet horší, protože co se týče portu, nepokročili autoři od prvního dílu ani o krok. No aspoň že už opravují, co se dá. A když by to na konec zaplácli balíčkem textur ve vysokém rozlišení, možná bych byl aj spokojený. *4*

    Perlička debility: Když jsem to konečně mohl spustit na Steamu (týden po US, kokoti), tak jsem zjistil, že ve hře chybí titulky a voice acting. Nakonec jsem vykopal na netu, že si musím přepnout celý Steam do češtiny, pak se mě do hry dostahovaly hlasy v cutscénách a titulky (české) a nejde to nijak přepnout. Fakt paráda. *10*
    • V složce se hrou chybí tuším soubor en.pck. Stačí ho někde mimo stáhnout a hra jede plně v angličtině.
  • Jsem zvedavej na recenzi PC verze, bohuzel se trochu nepovedla (zatim, snad se to opatchuje), me stve hlavne ta kamera. V Darksiders 1cce (kterou jsem tedka konecne dohral kvuli zbranim do 2ky a bylo to skvelejch 32 hodin *4*) byla kamera oddelena od ovladani, ve 2ce kdyz jdete do boku, tak se zacne natacet i kamera, je to docela otravny. Textury se jim taky moc nepovedli, v 1cce to bylo OK, War mel taky bereni a tak, takze se spatny textury ztratily. Death je ale nahac a ty pixelaty sramy na nem nic moc, a pak sem tam je ta grafika takova az prilis kreslena, jakoby az cellshaderova. No a pak treba pri dialozich ta mimika postav nic moc...

    Ale jo, zatim je to zabava, az fixnou tu kameru tak to bude OK, ty textury se daji "prehlizet" :)
  • Keyz
    I přes pro mně nehezkou grafika je to velice zábavné a oproti dark souls se to dobře hraje i klávesnici a myši a je tam jasné co jak funguje.Tedy pro za mně rozhodně skvělá hra.
    -Co mně teda štve,že není možné si dát poznámku do mapy.Pak nevím co jsem kde zanechal a kam jsem se chtěl vrátil.
  • Hanzales
    Kemo říkal, že je to skvělé, tady čtu taky, že je to skvělé, kurde ale začínají chybět chechtáky. A pak že není co hrát. Budu muset začít dělat pořadník herdek :D
  • Mnohem horsi nez prvni dil. Opet dukaz toho ,ze hype neznamena vubec nic...on znamena,ze hra bude sh*t...
    • EuroSamurai
      hi hi hipster powa
    • residentevilfans
      horsi nez prvni dil to rozhodne teda ne ! *5*
      • Ale 100% rict, ze je to lepsi taky nejde *4*
  • tak hru uz sem dohral a ted jedu na hard a jednim slovem je to PECKA.uz sem se dlouho u zadny hry takhle nebavil.
  • Parádní recenze na parádní hru. Mám za sebou asi dvacet hodin a nedá se od toho odtrhnout. Je to neskutečně návykové! Famózní temná architektura, mozkové závity lámající level design, vynikající hudba, RPG prvky ala Diablo(Borderlands), prostě bomba. Nebýt té zmatené kamery při soubojích, tak bych tomu dal klidně i 10/10.
    • To hovoríš o Dark Soul?
  • residentevilfans
    Dobra hra ale udelat to na starym enginu na pc to vypada hrozne . *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit