Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já se musim přiznat, že tohle mě chytlo fakt dost. Grafika sice objektivně nic extra, ale ta komixová stylizace mně celkem sedí, příběh zatim nemá smysl hodnotit, tak daleko jsem se ještě nedostal. Ale bitky si užívam, možná proto, že mě baví zkoušet nový a ještě vražednější komba, a ne pořád dokola drtit základní útok. Taky ovládání na myši a klávesnici mi nepřipadá nijak hrozný, i když se samozřejmě sem tam umáčknu (i když na konzoli by to pro mne, celej život ovladačem nepolíbenýho hráče by to bylo asi ještě horší), ale dá se to. Krom toho si to může každej nakonfigurovat podle svýho gusta, takže nevidim nejmenší problém. Ale hlavně, po dlouhý době mi neskutečně sednul hrdina. Už mě unavovali všichni ty elitní komanda, nabušený svalovci, čestný rytíři a co já vim jaký ještě archetypální herojové. Jak často si člověk zahraje za Smrt? Pro mě osobně jedna z těch divnějších (v dobrym slova smyslu) postav v dějinách videoher (vlastně mě teď napadaj jenom hoši a děvčata z Planescape: Torment, který na druhou stranu, co se úchylnosti týče, strčí Smrťáka do kapsy hravě všichni). Plus spousta dalších věcí - částečně otevřenej svět, rpg prvky taky potěší, člověk má spoustu možností co se taktiky i strategie bojů týče, loot neslouží jenom na parádu, ale právě naopak, má celkem podstatnej vliv na herní styl, velký bossy nezabije člověk tim, že jim bude vytrvale osekávat kotník a spousta dalších věcí. Takže u mě dobrý. Nevim jestli to znamená 7, 8, nebo 9/10, a uprímně řečeno, je mi to celkem fuk. Protože mě to prostě strašně baví. Ještě kdyby občas nehaprovala kamera, a pokaždý, když sejmu Guardiana mi to nespadlo...
    • Pred Darksiders som s Xbox ovládačom hral iba jednu hru. Za 2 hodinky už som bol jak doma. Treba len skúsiť. PC + ovládač je úplne iný zážitok a človek má pocit úplnej kontroly.
  • Čau jak mám sejmout pavouka???
    • Taky nevim jak mam sejmout pavouka.Jednou se mi ho podarilo ozivyt, jinak nevim.
  • Zdravim,mam jeden problem stiahol som si hru s češtinou ale ta čeština mi tam nejde nastaviť da sa tam nejak do nainštalovanej hry vložiť ta čeština?Jo už som ju aj začal hrat.
    • Steam/GMG.
  • Teda nevím jak hra, ale recenze je fakt dost super..
    • Hra me bavi hodne, coz jsem necekal! Vic, nez jak je napsana recenze, i kdyz z cislem souhlasim.
  • Mother_of_god
    Aj keby recenzet povedal 100x že je to fakt hodne super hra tak tomu číslu nikdy nebudem veriť. Najkrajšie porekaldo je "Sto ľudí, sto chutí" :)
  • PS3Hrac
    Blbá grafika blablabla dříve jsme hráli Doom Half life a další staré hry s pár pixeli a nikoho nezajímala grafika chápu že dnes je to fakt špatná grafika ale zas tak hrozná v Darksider není a jestli chcete hrát hry se super grafikou tak si táhněte hrát ko*otini od EA.Ještě že jsou takoví vývojáři že se soustředí na zábavu a né na grafiku.Příšte se vůbec mohou vys*at na PC když bude přibývat takových lidí. *15*
    • Mother_of_god
      Porovnávať hru z roku 1998 a roku 2012 môže fakt len troll :D
  • Nikde je to z konzolí a to mluví za vše.....
  • Mam otazku: Kde sa prosim daju v hre [pripadne vo windowse] najst nejake graficke nastavenia? jedine co som nasiel bolo rozlisenie..... dakujem za odpoved!
    • lol, to co sem chodi za ludi ked za takyto neutralny koment dostanem minus? sa spamatajte
  • Máš naprosto pravdu už jsem to tady psal.Nainstaloval a nestačil jsem se divit co je to za odpad.Jen mě pošlete do věčných lovišť, ale.......GRAFIKA je rok 2012 hrozná a nobospíše dělaná pro předpubertální děti.Svět totální koridor, to už tady bylo a hodně dávno.No a pak bezhlavě mlátit tisíce zrůd co se nesmyslně valej odevše a to přesně jak určí hra.A to dostalo 9 bodů.....
    • Mohu prosím znát jaké hry v tomto žánru považuješ za nejlepší?
    • blbečku
  • Asi pár lidí tady naštvu.Přečetl jsem si hodnocení a říkám si to chci.Po instalaci mě čekal šok.Grafika hrůza tady jde vidět, typická konzolová hra.Koridor s arénami co tady bylo stokrát.Asi pro konzolisty super počin, ale jako hráč na PC říkám totálně o ničem.Jestli by vývoj her šel směrem konzolí tak se vrátíme o 20 let zpět ke hrám co byli na automatech na poutích.Tam stačilo taky jen bušit do pár tlačítek.A toto je přesný příklad.
    • No jo, to potom hned člověk chápe ty petice za Dark Souls pro PC :D

      Jinak zajímavé je že já na PC hraju nejvíce (konzole mám pochopitelně také) a nějak nemám potřebu psát takové zvratky jako ty...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit