Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě se recenze líbila a můžu souhlasit. Za mě opravdu jeden z nejlepších herních zážitků letos. *5*
    • nevim no, za mě spíše zklámání. Jednička mě tak nějak celkově bavila více. Ze začátku zdlouhavé skákání po všech čertech spíš než sekání a ovládání komb, zatímco ke konci spíš bloudění a běhání. Oproti jedničce zbytečně navíc inventář a talenty, o příběhu ani nemluvě. Jako celkově je to hodně solidní, ale očekávání byla z mé strany jinde.
  • InfidelBro
    Parádní hra s fakt nádherným uměleckým stylem, ale grafika jako taková, je na úrovni World of Warcraft ... Ale stále pořízení nelituju.
  • PC port byl velmi zprasený, to že nebyli schopni zkalibrovat ani crosshair je ostuda jak hrom, některé keybindy vůbec nefungovaly a jejich namapování byl taky mor.

    Pokud ale pominu tyto nedostatky, přecejen tohle je recenze konzolové verze, hra si rozhodně zaslouží 8 až 9.
    • je pravda že třeba reaperská forma mi Véčkem šla pustit asi tak jen v 30% případech kolečko schopností to dycky jistilo
    • hrát tuhle hru na klávesnici je taky pěkná prasárna...
      • Kecy
      • Samozřejmě, protože ta konverze ja naprosto zprasená.
        Pointa kvalitní konverze je udělat to dobře ovladatelné pro platformu, na kterou je to dělané, v případě PC je to klávesnice a myš.
        • Tak mě to přišlo v pohodě ovladatelné na kombu myš+klávesa. Ale jsou ostatní věci týkající se konverze, např. ten zaměřovač, to je úlet jako prase. *4* Naštěstí už to opravili teda.
  • 9 perfektní ne jak ty idi*ti na eurogameru co dali 7
    • Souhlas ;) jsem si rikal to hrali asi vypli.Hlavne jak rikali xD slaba grafika pribeh od kteryho se moc neceka bugy hratelnost .. :D Musel jsem se vysmat
      Darksiders 2 je hra u ktery mi ukapli slzy .. Vyrazilo mi to dech po dlouhy dobe vynikajici hra
      • A to jsi hrál na PC a nebo na konzoli ? Jinak mě ukápla slza ze strachu, aby tyto typické konzolové hry neudávali směr vývoje her.
        • Nó..vypadá to dost zajímavě.... Rád bych se zeptal, dá se podobností přiřadit k nějaký známý poslední hře, abych si tak nějak dokázal představit jestli je to spíš nakloněný k rubačce ve stylu Diablo, Sacred 2, nebo jestli je to spíš volnější RPG....například 2 Worlds, nebo jeden z posledních dílů série Elder Scroll....

          Né že bych nějak zpochybňoval originalitu hry, třeba má svůj jedinečnej směr *1* ...
          • 2 Worlds,Skyrim....to se nedá s tímto "odpadem" srovnávat nechápu jak to mohlo dostat 9.Možná pro konzole ANO.Ale pro PC dávám tak 4 až 5 bodíků.jestli si představuješ otevřený prostor.Tak to hledej jinde.Jestli chceš pěknou grafiku tak tak jinde.Ale jestli chceš mlátit nesmyslně do klávesnice a jít koridorem od jedné arény ke druhé, tak to by tě mohlo bavit.Jsem hodně zvědaví kolik to dostane v recenzi na PC.Já to hraji no spíše už nehraji a zatím nejtupější hra oblečená malinko do hábitu RPG.
            • U tejto hry nejde o grafiku čeče. Už jednotka mala o ničom grafiku, ale hralo sa to tak perfektne že som od toho nevedel odísť. To isté očakávam aj od dvoječky. A pre všetkých čo stále nariekajú na pc/konzolové porty uvedomujete si že vďaka tomu tie hry bežia aj na obstarožných grafických kartách? Každý hold nemá na nabušené pc.
          • podrobně*....nechápu proč sem napsal podrobností... *1* ..sorry...
  • Keyz
    I přes pro mně nehezkou grafika je to velice zábavné a oproti dark souls se to dobře hraje i klávesnici a myši a je tam jasné co jak funguje.Tedy pro za mně rozhodně skvělá hra.
    -Co mně teda štve,že není možné si dát poznámku do mapy.Pak nevím co jsem kde zanechal a kam jsem se chtěl vrátil.
  • tak hru uz sem dohral a ted jedu na hard a jednim slovem je to PECKA.uz sem se dlouho u zadny hry takhle nebavil.
  • Pete.palis
    pokud se chci zasmát, pročtu "hate" komenty *1*
  • Veskoslav
    Zabaví, ale po pár hodinách hraní je to už nudné. Pořád dokola a dokola to samé. A konverze se taky moc nepovedla, ale jinak je to pěkné, peněz nelituji, ale není to ončo. PC verzi bych dal 7,5/10. A výhodou je i to, že na 3 roky starém NB to jede na plný kotel.
    • Lawliet
      Dovolím si nesouhlasit bavilo mě to déle než 2 hodiny, stačí to jen občas vypnout je to docela dlouhé a svět celkem rozlehlý *15*
  • Na téhle skvělé pařbě mně vadily jen dvě věci, občas neskutečně stupidní kamera, kdy prozkoumat některá zákoutí, abych zjistil jak se dostanu pro tu podělanou truhlu, byl prostě nadlidský úkon. Druhá věc, že jsem nedostal death grip a void(phase) walker už na začátku, protože už od začátku prolézáte dungy, kde tyto věci využijete, ale nemůžete a v pozdějších fázích hry se vracet do již jednou prozkoumaného dungu je tak trochu opruz.

    Jinak jsem si tohoto kříženečka Prince z Persie, Tomb Raidera, KoA a Portalu náramně užil a za těch pár peněz to pro mě bylo zhruba 30 hodin zábavy, což je fajn.
    • Cože? trochu tě nechápu ale až získáš postupně všechny ty schopnosti ten stisk smrt tu pistol i rozdvojení duší a portál tak tam kam jsi nemohl ze začátku hry protože jsi na to neměl tu schopost tak se mužeš kamkoliv vrátit a jít si pro to.Všude se mužeš vratit na již navštívená místa.
  • Hanzales
    Kemo říkal, že je to skvělé, tady čtu taky, že je to skvělé, kurde ale začínají chybět chechtáky. A pak že není co hrát. Budu muset začít dělat pořadník herdek :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit