Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pete.palis
    pokud se chci zasmát, pročtu "hate" komenty *1*
  • Pro pamětníky :) http://www.escapistmagazine.com/videos/view/zero-punctuation/1404-Darksiders

    Zajímalo by mě, jestli udělají i na dvojku.
  • 9 perfektní ne jak ty idi*ti na eurogameru co dali 7
    • Souhlas ;) jsem si rikal to hrali asi vypli.Hlavne jak rikali xD slaba grafika pribeh od kteryho se moc neceka bugy hratelnost .. :D Musel jsem se vysmat
      Darksiders 2 je hra u ktery mi ukapli slzy .. Vyrazilo mi to dech po dlouhy dobe vynikajici hra
      • A to jsi hrál na PC a nebo na konzoli ? Jinak mě ukápla slza ze strachu, aby tyto typické konzolové hry neudávali směr vývoje her.
        • Nó..vypadá to dost zajímavě.... Rád bych se zeptal, dá se podobností přiřadit k nějaký známý poslední hře, abych si tak nějak dokázal představit jestli je to spíš nakloněný k rubačce ve stylu Diablo, Sacred 2, nebo jestli je to spíš volnější RPG....například 2 Worlds, nebo jeden z posledních dílů série Elder Scroll....

          Né že bych nějak zpochybňoval originalitu hry, třeba má svůj jedinečnej směr *1* ...
          • 2 Worlds,Skyrim....to se nedá s tímto "odpadem" srovnávat nechápu jak to mohlo dostat 9.Možná pro konzole ANO.Ale pro PC dávám tak 4 až 5 bodíků.jestli si představuješ otevřený prostor.Tak to hledej jinde.Jestli chceš pěknou grafiku tak tak jinde.Ale jestli chceš mlátit nesmyslně do klávesnice a jít koridorem od jedné arény ke druhé, tak to by tě mohlo bavit.Jsem hodně zvědaví kolik to dostane v recenzi na PC.Já to hraji no spíše už nehraji a zatím nejtupější hra oblečená malinko do hábitu RPG.
            • U tejto hry nejde o grafiku čeče. Už jednotka mala o ničom grafiku, ale hralo sa to tak perfektne že som od toho nevedel odísť. To isté očakávam aj od dvoječky. A pre všetkých čo stále nariekajú na pc/konzolové porty uvedomujete si že vďaka tomu tie hry bežia aj na obstarožných grafických kartách? Každý hold nemá na nabušené pc.
          • podrobně*....nechápu proč sem napsal podrobností... *1* ..sorry...
  • Da se PC verze hrat na gamepadu?? Diky za odpoved
    • Pokud si hru chceš užít, tak jedině gamepad.
      • no ale me to nedava na vyber...musim na klavesnici :-/
        • VonHayek
          Zkus prográmek Xpadder - namapuješ si na tlačítka gamepadu příslušné klávesy z klávesnice a jedeš.
          Přímá podpora padu hrou je sice nej, ale pokud ti to nejde...
        • Tak to je škoda. Nicméně existují chobotnice, které tvrdí, že tento typ her je na klávesnici v pohodě. Je to na tobě.
          • Jestli ti to na klávesnici nejde, tak jsi akorát levej, ovládá se to v pohodě. Jediné, co je na prd, je občas ta kamera.
          • Jak jednička, tak dvojka jsou s myší a klávesnicí absolutně bezproblémové a řekl bych, že i lepší.
          • A ti co to hrajou na gamepadu jsou krakatice *1*
  • No teda nevím ale za mě 6/10, grafika hnus , ovládání tež nějaké divné , kamera to je katastrofa, + je určitě hudba, ale svět je je velmi nudný a nezajímavý , za mě 6/10 hrát to nebudu
    • http://www.doomsteaddiner.org/blog/wp-content/uploads/2012/05/Double-facepalm.jpg
    • Standartní komentář piráta.
      • Ne, standartní komentář debila
        • Ohánět se urážkama dovedeš pěkně co takhle konverzace na inteligentní urovni ? *3* Když máš jiný názor napiš ho ale urážky svědčí akorát o tvé demenci.
          • Tady nejde o nějaké názory. Máš plné právo aby se ti hra nelíbila, ale to jak jsi to napsal bylo jednoduše na facku. Chápu, že ty to nevidíš a budeš si stále stát za svým, nicméně tím prvním příspěvkem jsi si na čelo nalepil nálepku, které se v tomto vlákně nezbavíš.
            • to Raven:
              mno tak bych oponoval tvému názoru, i kdyby to tak bylo ... já jsem třeba ve stádiu, kdy si koupím relativně drahý počítač a sem tam nějakou hru. Nemám ovšem dost času, takže ne každou dohraji. Pokud bych si koupil hru, kterou čekám, že bude dobrá a hned v úvodu by mě přišla vesměs bídná, jako psal "zakladatel threadu", taky ji hrát nebudu. Přece nebudu ztrácet čas s nějakou hrou jenom proto, že jsem si ji (blbec) koupil? Proč, když mám rozehrané i další? Nebo se mohu vrátit k nějaké dobré z minulosti, nehledě na multiplayer tituly, které prostě nedohraješ. Her je kvanta. Nemusím pirátit, protože nestíhám hrát ani co jsem si nakoupil, ale určitě mi přijde na hlavu, hrát hru jen proto, že ji mám ... hry hraju pro zábavu, ne abych měl na pažbě další zářez - "dohráno". Fakt dnes mam čas ochutnat pouze hry originální nebo nejlepší. Mno a možná "kolega" je pirát, hru si stahnul a zavrhnul, nicméně ač jeho počin nebyl hezký (ani trestný), alespoň tentokráte ušetřil, pokud hra (z jeho pohledu) za moc nestojí (pak vyhozený prachy).
            • Aha tak to jsem mohl z toho hodnocení ještě ubrat , já hold 6/10 beru jako hru tak špatnou že ji hrát nebudu ... *2* Jinak hry samozřejmě kupuju ....
            • Píšeš to tak, že jsi to měl tu čest zkusit, což prostě ze tvého příspěvku vyznívá a ani se nepokoušej tvrdit, že ne. A ve finále tomu dáš tvé "profi" hodnocení 6/10 což znamená nadprůměr a tímto hodnocením podkládáš to, že to hrát nebudeš. Pokud jsi legální uživatel her, tak máš tak, hloupě pokřivené hodnoty, že se mi tomu pomalu nechce věřit.
            • Napsal jsem co si o hře myslím co je na tom špatného ? O žádné nálepce to nesvědčí :) já jsem chtěl aby jsi mi napsal proč bych měl být považován za piráta jen proto že se mi hra nelíbí ?
      • Co má můj komentář co dočinění s pirátsvím ?
        • Pokud ti to nedochází, tak souhlasím s Dexem.
  • BoB.2
    Jednička je mojí TOP hrou, dvojka je taky super jedu to tet po druhé na HARD a pořád mě to baví vysbírat všechny bonusy je celkem makačka *3*
  • Za koho tam kdo hrajete za Mystickou nebo Silovou Smrtku? Síla ovlivňuje Harbringer skilly + primární a sekundární zbraň a Mystika zase Necromancery + Reaper forma dava vetší zranění a magické zranění ze zbraní to taky zvyšuje. Pište komentáře ať vím jak se vam s cim hrálo líp popřípadě jestli ste vymysleli zajímavou kombinaci,díky *5*
  • Takový jako ty opravdu miluju. Zrovna včera jsem si nemohl koupit mastičku na herpes, kočka nedostala druhý týden nažrat a na tu nutnou výměnu kyčelního kloubu nemůžu ani pomyslet, ale stejně těch pár stovek investuju do hry a to i přes to, že můžu vyřešit většinu svých finančních problémů, kdybych tu hru stáhl. Ale ani mě to nenapadne. Jsi špína. A proklínám tě
    • jabbo126
      tak jestli místo žrádla pro kočku koupíš hru, tak se teda nemáš vůbec čím chlubit - očividně by ses měl zamyslet nad svým hodnotovým žebříčkem.
    • Kočku prodej číňanům do bistra
  • Na téhle skvělé pařbě mně vadily jen dvě věci, občas neskutečně stupidní kamera, kdy prozkoumat některá zákoutí, abych zjistil jak se dostanu pro tu podělanou truhlu, byl prostě nadlidský úkon. Druhá věc, že jsem nedostal death grip a void(phase) walker už na začátku, protože už od začátku prolézáte dungy, kde tyto věci využijete, ale nemůžete a v pozdějších fázích hry se vracet do již jednou prozkoumaného dungu je tak trochu opruz.

    Jinak jsem si tohoto kříženečka Prince z Persie, Tomb Raidera, KoA a Portalu náramně užil a za těch pár peněz to pro mě bylo zhruba 30 hodin zábavy, což je fajn.
    • Cože? trochu tě nechápu ale až získáš postupně všechny ty schopnosti ten stisk smrt tu pistol i rozdvojení duší a portál tak tam kam jsi nemohl ze začátku hry protože jsi na to neměl tu schopost tak se mužeš kamkoliv vrátit a jít si pro to.Všude se mužeš vratit na již navštívená místa.
  • No zase takova extaze to neni. Nejvic mi vadi pomer mezi logicko-skakaci casti a bojovou, ktery je tak 60/40...proste tam vic mackam tlacitka, skacu, prelezam nez abych se ohanel kosou.
    Nemluve o tom, ze tech par nepratel co tam hra obcas nahodi, je velice snadne zlikvidovat. Komba jsou fajn, ale malo se lisi jejich spousteci kombinace (aspon pri ovladani mysi), takze velice casto se stane, ze se aktivuje jine nez jste chteli. Dalsi problem je, ze se nabeh komba prerusi, pokud dostanete zasah od nepritele, takze pouzivat slozitejsi komba ve vyhrocenych situacich nejde, nebo je proste jednodussi rozsekat nepratele klasickymi utoky.
    Dust je uplne k nicemu, kdyz chcete aby vam ukazal cestu, tak si tradicne sedne nad zamcene dvere...rada k nezaplaceni. Nepratele jsou oproti jednicce graficky preplacani, takze kdyz pouzijete ukoncovaci uder, tak misto pekne animace uvidite graficky maglajz.

    no hodnoceni tak 7/10
    • No jestli chceš víc bojové části, tak od toho tam přeci je Crucible. Já to zkoušel do 45. kola, pak už jsem ale potřeboval oddych, tak jsem šel zase raději prolézat dungy . Execution údery jsou podle mě ok a rozhodně jsem vlastnost % na execution chance na equipu vyhledával, protože to dost často pomáhalo a zkracovalo to tužší souboje.
      • tak me to vadi v souvislosti s pribehem, kde jako ztelesneni smrti, sice dokazu znicit bosse o velikosti 10patroveho baraku, ale pak musim preskakat pul dungu, abych vyvalil kouli, co spusti dvoumetrovou drevenou mriz a ja muzu slavnostne projit. Nehlede na to, ze kdyz uz se pak dostanu na nejake nedostupne misto, tak ze zeme vyskacou potvory...omg a jak se tam dostaly, kdyz ja tam provadel psi kusy abych toho mista dosahl. Proste mi to prijde jako strasne samoucelna prekazkova draha.
        • Tohle je v knize docela slušně okecaný.
    • Mne ten pomer vyhovuje, viac ma bavia hadanky ako hack & slash. Co musim ale specialne vyzdvinnut, autori sa takmer uplne vyhli pouzitiu otravnych a nudnych QTE, ktore su tak casto vyuzivane v tomto zanri (specialne GOW) a osobne som na ne naozaj alergicky.
      • co je to zkratka QTE?
        • MrSanta
          Quick Time Event - takové to jak ti začne na obrazovce blikat určitý čudlík a ty ho musíš rychle mačkat na ovladači.
          • děkuji za vysvětlení

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit