Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zdravim, mám takovej problém. Když vjedu do menu tak je postava Smrtě rozkostičkovaná. Grafiku mm nVidia 560GTX a ovladače nejnovějsší bety.. díky za rady.
    • Lol je mu vadí že má rozkostičkovanou postavu v menu hry *1*
      Prostě nechápu že to řešíš jen aby si tu postavu viděl nerozkostičkovanou vždyt je to přeci uplně jedno ne? *7*
    • Nehraj piratsku verziu. Steam by ti to uz opatchoval vcera a fungovalo by to ao ma.
      • hmm dík tak si musim sehnat patch
        • Darksiders.II.Update.2-SKIDROW *3*
        • strabo
          Patch má asi 3,1GB měl by obsahovat nové textury, dlc a podle ohlasů na forech dokáže některým rozbít dosavadní save.
          • On vyšel nějaký patch s texturami? Jsem v práci, takže nemám ponětí co se na steamu odehrává.
  • Raziel!
  • 9? no ja som si to stiahol a teda povedal by som tak 5, maximalne , aj to len pre fanusikov bojoviek, graficke nastavenia su na smiech, grafika je tiez na pobavenie, ovladanie na klavesnici tiez nie je najidealnejsie. A to ze je to kopirak vsetkych dobrych hier to len zaklincovalo, pri kazdom pohybe, kombe vidite nejaku hru
    • Kinet1c
      Polygony a textury su ti naprd, ked prostredie nema dusu a nedycha to urcitou atmosferou, tu najdes prave toto. Co by si povedal na absolutne brilantnu grafiku, ale na scene by bola luka a na nej jeden strom, bavilo by ta hrat tuto hru ?
    • prostě port z konzole. na dnešní poměry docela optimální ne jak zku*vený dark souls. a graficky? dle mě to sedí akorát,je to komixovka prostě..
      osobně jsem nahrál už nějakých 12 hod (tuším) a je to jedinečné univerzum. navic to ma cenega v češtině,takže i do příběhu se dá zakousnout :)
  • Zayl
    9 z 10? Za co?

    "Devítkové hry vynikají nad konkurenci svým technickým zpracováním, kvalitou obsahu, absencí chyb a nedodělků a nezřídka se pokouší o novátorské postupy."

    Technické zpracování je několik let za konkurencí (grafika je meh, a to mini-loadování když člověk jde hra-mapa-hra, hra-inventář-hra je pěkně otravné....)

    Kvalita obsahu je dobrá, ale rozhodně ne 9ková. Krom dvojného propadnutí texturama jsem chyby sice nepotkal, ale zároveň jsem nepotkal ani jednu novou věc která není odněkud okoukaná.

    7/10. Dobrá hra.
    • Ty jsi autor te recenze na eurogameru ? :-D Podle tveho rozhorceni bych rekl ze jo :-D
      • Zayl
        Ne, narozdíl od vás se snažím hry hodnotit objektivně. Darksiders 2 mě bavilo. 9ku si ale nezaslouží ani kdyby mi někdo zaplatil. Pokud má hodnocení o něčem vypovídat, pak se musí měřit stejným metrem a ne přidávat / ukrajovat dle vlastních preferencí.
        • Keyz
          Ono to je debilní protože dle některý komentářů mají hry málo jiné moc.A když by si dál této 7 tak by vypadalo dle čísla v porovnání s dalšíma jako špatná hra.Proto se zde moc často dávají vysoká hodnocení (dle mého názoru). Ten popis jak píšeš neodpovídá hodnocení a je škoda,že se toho více nedrží.Pak by skvělé hry opravdu byly oceněny.Takto tak se obtížně vynikne když každá lepší hra má 9...
          Očekávám,že Dark Souls bude mít tak 9-10 i přes to,že se s popisem také nesedí.Škoda no.
      • každej kdo má jinej názor je šváb z eurogameru? Jen tak dál, určitě si vysloužíš titul řiťoleso měsíce, snad to dotáhneš i do repre.
  • InfidelBro
    Parádní hra s fakt nádherným uměleckým stylem, ale grafika jako taková, je na úrovni World of Warcraft ... Ale stále pořízení nelituju.
  • MrSanta
    Kurnik šopa, že bych si zakoupil svojí první akční řezačku? *8*
  • A ještě dotaz. Stojí za to si zahrát i první Darksiders? Mě to nějak minulo.
    • Jo. Na Steamu bývá v akcích za 5€. Za tu cenu je to naprosto bomba. Krabicovku na netu už taky seženeš dost levně.
      • Krabicovka DS1 se dá sehnat od 120 do 159 (doporučená cena). DS2 v předobjednávce jsem sehnal za něco málo přes 750.

        DS1 byla skvělá hra a DS2, byť odlišná je také skvělá. Nicméně mi chybí War a jeho síla, krásné brnění a jistá čest a drsnost, která z něj vyzařovala. Více mi připomíná KoA: Reckoning, ale bez hluchých míst, který v KoA: Reckoning bylo nepočítaně. Nicméně stejně jako KoA i DS jsou opomíjené hry dle mého soudu a vybočují ze současné produkce.

        DS1 i DS2 mohu jen doporučit. Vlastně DS1 na mě měla takový vliv, že dříve jsem takové hry nehrával, ale teď ... ideální hry na hraní po práci, na hodinku až dvě na gauši s gamepadem na TV, prostě úchvatné. Ukládání v DS2 funguje lépe než v DS1, takže nezamrzí vypnutí hry kvůli jiným okolnostem.
    • Né asi.
  • Vyborne...Uz jsem u recenze na tuto hru videl dokonce 7 bodu coz je hole silenstvi :-D Asi jsem prase ale ja bych tomu dal i tu 10. Na to jak me jednicka nebavila tak toto je opravdu pecka.
    • Pravda pravdoucí!
  • Pěkná recenze, díky. Na tuhle hru jsem se těšil a z textu i gameplay videí si myslím, že to bude přesně to na, co jsem dlouho čekal po odehrání DMC 3.
  • Takovou hru sem si dlouho chtěl zahrat ,ještě když to vyjde s cz titulky .Akorat zrovna takovouhle hru bych si rači zahral na konzoli (i když to říkám nerad :D ) kterou už nemám.
    • hrál jsem na klávesnici a šlo to skvěle.
      • Dobře vědět ,pak možná koupím ;)
      • Tak to musí být dobře navržené ovládání. U DMC3 jsem si šel gampad koupit hned druhý den, jinak bych si rozlámal prsty ;]
    • Není moc pracné si k pc připojit gamepad.
      • Mám gamepad of Logitechu, který jsem si pořídil kvůli hraní Devil May Cry a nelituju. Pro hry jako DMC to je skoro nutnost. Darksider na něm určitě taky bude lepší než na klaviatuře.
        • já už kdybych kupoval gamepad tak ten od xboxu ,ten je perfektní ;) ,ale stejně se mi nejlíp hraje myš a klavesnice když to je dobře udělaný ;)
        • Je to tak.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit