Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vynikajuci clanok, stotoznujem sa s nim na sto percent.
  • HITMAN is best game
  • Už nemáte o čem normálním psát?
    • taketo clanky mam rad, co sa ti nepaci, aj taketo veci treba, kus podebatovat, lebo je to zaujimave
    • Co je za problém? Já jsem docela rád za takový článek. Narozdíl od Amylee bych ale uvítal mnohem delší pojednání.
  • Amylee.Anderson
    No, je to jeden z mála těch "dlouhých" článků (nejsou dlouhé, ale jsou dlouhé a nudné), co jsem si přečetla. Zajímavé čtení :)
  • cesi jsou po slovacich ta nejzbabelejsi narodnost na svete, polaci jsou de|\/|enti a o ukrajincich ani nemluvim, neni tedy potom divu ze delaji tak spatne hry
    • to ses takovej idio t nebo ti vymili mozek? asi ti nic nerika CS legie za WW1, CS perute v RAF, nebo dukla 1944? a co to ma vubec spolecnyho s hrama ??
    • hm..typicka reakce Pepíčka .

      Kripel , prečo nas očerňuješ ?

      Pokial viem nás Slovákov posmešne nevolajú Švédi. ( a ak nevies na co u Čechov - Švédov narážam , tak si velice slaby z poznatkov o vlastnom národe)

      PS. nestem videt zadny flame, mam vela kamaratov, od Mlade Boleslav , pres Jihlavu po Ostravu a pravidelne je navstevuju a v Čechach se citim stejne dobre jako doma na slovensku. Ale takhle primitivni poznamky že ..... :" sme mi Česi hned po Slovacích ..." tak take poznamky spôsobuju ze sa mi rit otvara a ste sa mi S R A T.
      • Láskavo sklapni zakomplexovaný šašo. Flamuješ na hernom servery trtko. Slováci žiaľbohu boli najzbabelejší slovanský národ a bodka. Česi mali husitské povstanie, klobúk dole. Poliakov nebudem ani radšej spomínať, asi najviac osudom skúšaní pobratimovia. Ale najnechutnejší a jediný výbojní slovania boli a sú nechutní ruský psi.
        • Trtko mozes oslovovat svojho tatka , citaj aj ine posty, docitas sa ze slovaci a cesi urcite zbabelci neboli. CS legie za WW1, CS perute v RAF, SNP.
          • Ty si dokonca zakomplexovaný trtko a to sú tí najhorší. Ale možno nasadneš do tankoch a pôjdeš do Budapešti :)
            • clovece teba a tvojich prispevkov je tu fakt skoda.
              Realizuj sa v didaktike alebo v politike . Ak neuspejes , Novy Cas alebo Bosorka ti urcite miesto ponuknu.
      • http://img30.imageshack.us/img30/5607/mehro5289.jpg

        Succesful troll is succesful. Asdf je tu známá firma
      • Mě by docela zajímalo, co máme společného se Švédama... *6*
        • ty budes este asi adolescent , ne ?
          • Ne, pořád čekám, že mi to přirovnání vysvětlíš, možná je známe někde tam u vás v "ňoumově", ale já tohle opravdu slyším poprvé a nedává mi sebemenší smysl, možná proto, že o tom něco vím.
            • No u nás Brňáku je to jasný, nás švédi nedobyli, tak pepíci vyfasovali přezdívku Švédi. Ale to je ta řevnivost mezi Štatlem a Práglem. Sám se to mu směju mám v Praze hodně dobrejch kamarádů, pardon Švédů :-D LOL.
            • Wolt - co, kdybys mi raději osvětlil, proč jsou Češi (pardon Pražané) Švédi, místo toho abys se cítil ukřivděný za každou poznámku - mimochodem, tu poznámku sis vysloužil, protože tady škatulkuješ celou zkupinu lidí podle nějakého pseudonázoru, který ani nejseš schopen pořádně ozřejmit. Proti Nitře nic nemám.
            • hm..zaujimavy nazor ...Nitra - "ňoumovo" .
              len tak dalej HairyAss posluz si .
          • Jen dodám, že u nás říkáme Švédi pražákům :-). My v Brně sme si posunuli hodiny :-D
            • Pořád nějak nechápu to přirovnání - ke Stavovskému povstání se postupně přidaly všechny vedlejší země Koruny České, včetně Moravy. A nějak zapomínáte na boj o Prahu z roku 1648.
            • Pardon, jo to patrilo enom na prazaky ...sry Nick .


              Aspon vidis jake to kdyz naky nouma kyda ve vseobecni rovine na bratsky narod....hnus.
        • jedno v historii vas napadli severane (Švedske vzbojne knizectvi nebo uy tehdz kralovstvi) a misto podpry vlastniho naroda ste za penize zaprodali sveho panovnika a spolcili ste se se Svedama.... proto Svedi.

          Vic cist a ucit se - mene hrat a nad kktinama rozjimat.
          • Můžeš prosímtě konkretizovat období, kdy nás měli Švédi napadnout? Já vím jen o třetí a čtvrté fázi třicetileté války a v tom případě by ses měl doučit spíš ty (mimochodem, bylo to už království). A jestli nám vyčítáš, že jsme se postavili proti panovníkovy (na což měli i neměli české stavy právo - to je na delší diskusi), tak co je proti tomu teprve váš kousek ve 39.? *7*

            Žádná jiná válka se Švédskem mě opravdu nenapadá, neboj historii znám dobře.
          • Zayl
            Neříkal si o post nahoru že nechceš flamovat? Moc ti to totiž nejde.
    • Podle sebe soudím tebe, že?
  • Pěknej článek jen mě zaráží nadpis protože my a Poláci východní evropa nejsme *3*
    • sme stredna europa a cechov by som radil skor na zapad ako na vychod
    • smejki
      not this s*it again *7*
    • Obávám se, že na tomhle lpíme v podstatě už jenom my - většina světa nás geograficky řadí do východní Evropy.
      • Kulturně se ale spíše řadíme k Západu :-)
        • Ještě aby ne, když po celou naší historii to nějakým způsobem pytlikujeme s Němcema.
          • Jestli tím "pytlíkováním" myslíš lezení do prde*e, tak pak souhlasím. *4*
            • Lezení do prde+e? Asi by sis měl osvěžit dějiny našeho národa...
    • ucho
      podle některých dělení jsme. překousni to ;)
      http://en.wikipedia.org/wiki/File:Europe_subregion_map_UN_geoschme.svg
    • teda pardon polaci jsou
  • Hmmm, ten Boiling point, to vypadá, že by to mohla být docela fajn oldschool pařba, hrál to tady někdo? :)
    • Jestli je pro tebe Boiling Point old-school, tak jak se díváš na hry z 80s/90s? :D

      každopádně Boiling Point je skvělej sandboxovej zážitek. Jen musíš mít nejnovější patch a taky chvíli trvá, než se hra pořádně rozjede...
  • Jen taková poznámečka.

    Co se týče humoru rozhodně bych to nedělil na USA, Evropa, Japonsko.
    Jsem příznivcem hodně druhů humoru a musím říct, že právě takový Dragon Age 1 byl v tomhle směřu před třeba Zaklínačem. (Zas je ale pravda, že ty dnešní ostatní mainstream tituly z USA opravdovej neprvoplánovej humor hodně postrádaj).

    A japonsko, no řejněme, že když člověk něco nakouká (anime a tak) a začne ty vtipy chápat tak nějak automaticky, tak už se u toho jen a jen řeže podobně jako my třeba u Cimrmana / Švejka, kterejm zase zezačátku takovej američan / japonec vůbec nerozumí a nechápe souvislosti.
    • No zrovna u Dragon Age jsem se smál minimálně oproti Zaklínači. Pokud nepočítám přestřelky mezi parťáky, moc ho tam nebylo.
    • Je pravda že aby člověk pochopil japonský vtipy a komedie musí o Japonsku hodně vědět a nejlíp umět Japonsky protože se mnohdy hodně věcí ztratí v překladu.
  • cs lidi hraje tedy jestenekdo MP v prvnim IL-2 Sturmovik jestli jo napiste na pitr2000@seznam.cz
  • ja a hm, mne neprirastla velmi k srdcu musim byt uprimny, ale bolo mnoho ktore ano, napr. ascention to the throne ci hard to be god, metro 2033, stalker rozhodne ano, takze aj z takychto hier mnoho, ale boiling point bolo na mna az priliz hardcore, hlavne som si nevedel zvyknut na strelbu a tak vseobecne na ovladanie celej hry, inak pribeh bol zaujimavy, ale jednoducho som sa nevedel cez to prekusat, dokonca hra Requital je skvela hra, sice v pozdejsej fazy uz kus nudna pretoze hrdina je hm poloboh, ale aj tak fajn, az na ten pribeh, este by som spomenul aj ked v recenzii to nebolo nejak pochvalene tak hru GODS: Lands of Infinity tato hra ma bavila neskutocne a tiez by som povedal, ze je celkom hm hardcore :) ale rozhodne stoji za to, si myslim

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit