Přejít na výpis diskuzí

Bára Nesvadbová

OSOBNOST 4.4.2007 
58 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Baru, ještě spíš se psem v posteli?
  • Dobrý den Báro, vůbec si z toho nic nedělejte. Lidi Vám jen závidí úspěch a to, že se Vám daří, ale už bohužel nevidí vše ostatní okolo, tu práci atd.. Myslím, že jste byla se svou dcerou v pořadu skvělá. Přeji vám, ať se daří.
  • Paní Nesvadbová,musím reagovat na Vaše smutné vyjádření k reakcím na pořad VIP -prostřeno.Nenechte se znechutit reakcemi zlých a závistivých lidí.Díl s Vámi a Vaší dcerou byl tak positivní,Vaše Bibi je šikovná, bystrá holčička,,.Budte na sebe pyšná,protože jste originální žena a máte úžasnou dceru.A originální bydlení.Hltala jsem obrazovku a Vaši holčičku a s přáteli jsme s obdivem pochvalovali Vámi připravený večer.At se Vám daří a hezké dny Vám přeji MUDr.Milena Horáčková
  • Dobrý den Báro,

    Naprosto s Vámi souhlasím. Pořad VIP prostřeno dobrý, ale zájezdy pro mediálně známé a zbohatlíkům ... Tak s tím nesouhlasím. Proč ty hamyžlivci nevěnují dětem nebo jinou formou třeba dětským domovů. No byla by to asi diskuze na dlouho. Vůbec souhlasím s Váma s masem si hlavu nelámejte. Hlavně, že jste šťastná a fit.

    Přeju hodně úspěchů.

    Michaela
  • Paní Báro,jak už bylo níže řečeno : nic si ze zlých reakcí nedělejte, hlavu vzhůru. Byly jste obě s Bibčou přirozené a upřímné. Nikomu není nic po tom, co jíte a pokud lidi nepochopili vaše poznámky, jejich věc. Přece : o kom se nemluví jako by nežil :) Mějte se moc hezky, ať Vám jde psaní od ruky a přeji Vám krásné léto a hodně štěstí !!
  • Paní Báro,v pořadu VIP prostřeno jsem vám moc fandila. Vaše dcera je úžasná. Moc se mi líbila myšlenka, že dáte výhru nemocnému Davídkovi a tajně jsem doufala, že pan Vyskočil udělá totéž. Bohužel.
    Z bulváru si nic nedělejte a zůstaňte svá. Moc Vám fandím!
  • Musím se přidat k většinovému názoru, že ja Vy, tak Vaše dcera jste patřily k nejsymtatičtějším soutěžícím. Je jasné, že jste hned na začátku úmyslně zdůraznila, pro koho bude případná výhra. I proto jsem přímo čekala, že se pan Vyskočil zachová jinak.
    A ty ostatní reakce? Každého z nás se samozřejmě velmi dotke cokoliv, co se týká našich dětí. Ale na druhou stranu jste natolik inteligentní, že asi sama chápete, že Vás ti chudáci přece nemůžou urazit. Naopak jste samostatná silná a úspěšná ženská, která stojí na vlastních nohách a postará se na jedničku o vše včetně dcery. No a to se holt vždycky nenosí, takže na závistivce se vykalšete a hodně štěstí ...
  • Milá Báro, byla jsem velmi překvapena, že jste do takové divné zábavy vůbec šla, ale pokud to mělo být z charitativních důvodů-chápu.
    Bylo to však otřesné od samého začátku, tím já nemyslím vás a vaši dceru.
    Věřím, že pokud by se povedla úplně jiná sestava u stolu, mohla to být pro vás obě pěkná zábava.
    Nejspíš to bude ponaučení, že není třeba učinkovat i s dcerou v prapodivných soutěžích.
    Mějte se hezky, a raději pošte *5*
    AL*
  • Milá Báro
    Rád se dívám na pořad VIP Prostřeno. Zatím jsem se nesetkal s
    výhercem, který by popřemýšlel a dar, který vyhrál, věnoval na jiné
    ůčely, např. pro nemocné děti. Vážím si vás i váš názor a přeji vám i
    dceři hodně zdraví i skvělou mysl ve vaší práci.
  • A mně se líbí, myslím, že je přirozená, ono když je někdo hezký a trochu jiný, tzv. čouhá z davu, bude vždycky trnem v oku, taková zatím ještě pořád je společnost a hlavně ta česká. Já bych si s těma pomluvama hlavu nelámala, má relativně všechno, co si jen může přát a tedy i důvod k úsměvu. Navíc vypadá velmi mladistvě a svěže

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit