Přejít na výpis diskuzí

Bára Nesvadbová

OSOBNOST 4.4.2007 
58 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den,

    Báro, jako byste mi z duše mluvila. Zrovna dnes ráno jsem s manželkou hovořil o tom, že jsem naštvaný na p. Vyskočila proto, že nevěnoval zájezd Vašemu postiženému známému. Moc nás to mrzelo. Co se týče Vaší Bibi, tak je úžasná, bezprostřední. Přestože pan Vyskočil jistě uvařil dobře, tak si myslím, že Vaše ,,meníčko,, bylo nejlepší a nejvíce jsem se u toho pobavil. Na pořady o vaření nekoukám, ale tento se mi líbí, ačkoliv bych do něj nikdy nešel. Je to zábava spojená s inspirací. Ze všech jste byla nejlepší a na blbé kecy se vykašlete!

    Přeji Vám, ať se daří a hodně zdravíčka!
  • Hanka má pravdu. V Čechách se hlavně neodpouští úspěch a Vy ho máte. A čouháte z davu. To je pro mnohé problém. Zůstaňte svá. Jste přirozená a na nic si nehrajete. Říkáte, co si myslíte a to je fér. Vaše dcerka to bude mít v životě těžší, ale vyrůstá v intelektuálním prostředí a převážně mezi dospělými a tyto děti se liší. Ale nebojte, ona si se svou inteligencí se sebou poradí. Hodně štěstí.
  • Báro jste úžasná i vaše dcera,držím vám palce a doufám,že se k vám positivní reakce diváků dostanou a dodají vám sílu.Po odvysílání VIP Prostřeno s vámi jsme to hned druhý den probírali v práci a všichni jsme se shodli na tom,že jste s dcerou vyjímečné a úžasné. *3*
  • Milá paní Nesvadbová,
    pořad o vaření jsem sledovala pouze kvůli vám.
    Jste velice milá, bezprostřední a inteligentní žena,
    která je úspěšná a navíc krásná. Vaše dcera je skvělá a sympatická.
    Hlavu vzhůru a na řeči závistivců a omezenců nedejte.
    Přeji vám mnoho štěstí, zdraví a hlavu plnou skvělých knížek.
    Linda.
  • Milá Báro, je to úplně poprvé, kdy píšu příspěvek do nějaké diskuze. Rozhodla jsem se k tomu po té, co jsem si přečetla Vaši reakci na pořad VIP Prostřeno. Po shlédnutí prvního dílu, který se točil u Vás doma, jsme si všichni řekli, jak jste fajn, sympatická, hezká a chytrá žena. Je vidět, že se dceři věnujete způsobem odpovídajícím Vašemu stylu života, který je možná pro někoho příliš "free", ale nám se to moc líbilo. Bibi je šikovná a chytrá holka, která se díky Vaší výchově určitě v životě neztratí:-). Jsme úplně normální rodina a "televizní" návštěva u Vás na nás zapůsobila velmi hezky, domácky a přirozeně. Snad Vám všechny kladné reakce udělají radost a budete věřit, že je více lidí, kteří dokáží ocenit kvality jiných lidí bez jakékoliv závisti. Věnovat zájezd někomu potřebnému je velmi hezké gesto a je škoda, že jste nevyhrála, někdo mohl mít opravdu velkou radost. Možná by ale bývalo lepší to říci až v případě, kdy by jste se opravdu stala vítězkou. Takhle se pan Vyskočil dostal do situace, kdy asi všichni lidé čekali (tak jako my), že se zájezdu vzdá. Přitom i on měl z výhry asi opravdou radost...Mějte se moc hezky a přejeme Vám i Bibi mnoho štěstí do života:-).
  • nika1991
    Bara NESVADBOVA A BIBI JSOU KOcky hezke mile uzasne *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit