Přejít na výpis diskuzí

Bára Nesvadbová

OSOBNOST 4.4.2007 
58 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paní Nesvadbová,být pozvána na návštěvu a dotknout se tělesných nedostatků partnerky hostitele,i když jste zmínila,že i Vy máte odstávající uši,je přinejmenším neslušné,tkzv .nemáte chochmes jak říkávala moje babička o lidech bez taktu.Myslím si,že pokud jste chtěla pomoci nemocnému dítěti a poslat jej k moři,není nutno se účastnit pořadu VIP prostřeno,ale pomoci můžete i bez světla kamer potichu,jako to dělá spoustu jiných lidí a ne to volat do světa.To je pak ta pravá pomoc,protože to postiženého človíčka neponižuje.
  • Dobrý den, Baru,

    šíleně moc Vám chci napsat, že jsem přečetla Vaše knížky Brusinky a Borůvky, a jsem hrozně moc nadšená. Po dlouhé době jsem si připadala, že si povídám s otevřenou kamarádkou, která nebude všechno překrucovat a pomlouvat mě za zády, protože moje myšlenky absolutně není schopna pochopit. :-))
    Jsem na mateřské a to víte, že člověk úplně přeblikne, aby jeho dítě bylo v pohodě. Malé už budou 2 roky, tak cítím, že už se mi v hlavě dělá místo i na jiné myšlenky.
    Při čtení Vašich knížek jsem zažívala pocit štěstí a nahlas se smála.
    Nemyslím si, že by jste byla až taková feministka, takový je prostě život, pokud má žena vlastní názor a nespokojí se s všedností.
    Hlášky jako "škoda že nejsi cizí" nebo "nesnáším sex a tělesný kontakt a přitom ho mám ráda" a další, no prostě úúúúžas. :-))
    Napište ještě něco takového, prosím.
    Mějte se moc krásně s Bibi.
  • Dobrý den, k veřejným událostem se moc nevyjadřuji ale Vaše zklamání z lidí, mě celkem nadzvedlo a musím reagovat *3* K Vaší dceři Vám chci pogratulovat, jde vidět, že jste opravdu spolu šťastné a sehrané. Svůj humor praktikujte dále, je fajn a nikomu do něho nic není. Chci jen krátce upozornit na to, že je také určitě spoustu lidí, kteří mají podobný názor jako já a nedají ho najevo. Já osobně bych Vás netipoval na to, že se budete zabývat lidskou zlobou a závistí a necháte se rozhodit./dle médií/ To že Vaše dcera působí na svůj věk dospěle, protože je výřečná, což vyplývá minimálně z genů *3* a proto, že se ji patřičně věnujete, jí bude snad jen k užitku, pokud tedy nenarazí v životě na blbce. Srážka s volem je vždy úžasný zážitek/s nadsázkou/. Přeju Vám ať máte kolem sebe jen solidní lidi, kteří Vám vždycky budou říkat pravdu a upřímnost jim nebude dělat problém. Mějte se hezky a pozdravujte Vaši úžasnou dceru, se kterou se určitě nikdy nebudete nudit.
    Když jsem se díval na vaření s Vámi, v životě by mě nenapadlo, že Vám takto napíšu.
    S pozdravem
    Luděk Kolek/snad vzorný rodič/
  • Spisovatel a zloděj
    Světlana Kopylova
    V podzemí hluboko nachází se peklo.
    Tam hříšníci se vaří v kotlech litinových.
    Hle, běsata už nové dva vedou:
    Plavejte, dokud vás neodvedou!
    Nováčky vhodili do horkých kotlů:
    každému po pás síra a smůla.
    Pod jedním sousedem silný plamen,
    byl v pozemském životě zlodějem a podvodníkem.
  • A ten druhý – spisovatel, byl v životě pozemském.
    Osud posmrtný nečekal takový ...
    Ač pod ním i méně ohýnek hořel,
    avšak kotel stejně tak kypěl.
    Najednou spisovatel vidí: po vypršené lhůtě
    najednou menší plamen pod sousedem,
    A spisovatel těžce dýchá,
    jakoby někdo lstivě přidal žár.
  • Paní Nesvadbová, jsem Vaší velkou fanynkou a obdivovatelkou. Jsem stejně stará jako vy a i dcery máme ve stejném věku...jste úžasná ženská a nenechte se rozhodit reakcemi na VIP prostřeno...ikdyž podle vlastní zkušenosti vím, jak dokážou podobné řeči ublížit.Držte se!!!
  • Bára je super kočka....!!! Kdo ji kritizuje, nevidí si na špičku nosu. Ženské jen závidí, že dobře vypadá.
  • Čas plyne do věčnosti nekonečně...
    Ohýnek souseda se stal ještě menším.
    Podíval se spisovatel a pod palubou
    silně hoří plameny pod jeho kotlem.
    Spisovatel toto už nemohl vystát:
    - Proč, řekněte mi, se mám ještě vařit?
    Zjevil se anděl a řekl mu:
    - Vysvětlím ti, za co tolik utrpení.
  • Nedívej se, spisovateli, že je soused tvůj zloděj,
    za něj se příbuzní modlí neustále,
    A tvé romány, které konce nemají,
    opět rozvracejí mladá srdce.
    Bůh ti v životě talent udělil,
    dobré pocity abys u lidí vzbudil,
    A tvé výtvory probouzí vášně jen,
    proto teď, bratře, v kotli se vaříš.
  • Paní Barbaro, v prostřeno jste byla za sebe, Naopak jsem na Vás změnila názor, Na nic si nehrajete, bylo to příjemné. Dcera je normální desetiletá slečna, je vidět, že s ní komunikujete, má výbornou slovní zásobu, postřeh a reakce.Bude jistě úspěšná jako máma.
    Ostatní účastníci hráli trošku roli , herci ...........

    Držím palce do dalšího Vašeho činění a bytí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit