Přejít na výpis diskuzí

Bára Nesvadbová

OSOBNOST 4.4.2007 
58 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den Báro
    Opravdu se nenechejte znechutit reakcemi lidí na Vaše účinkování v pořadu VIP prostřeno. Myslím, že díl u Vás doma a i díky Vám ostatní patřily k těm nejlepším, co zatím byly vysílány.
  • Milá Báro, jste úžasná a máte skvělou dceru. Nenechte se "otrávit" blbostí a závistí. Přeji hodně štěstí, a další super kniny.R.
  • Báro z názorů diváků si nic nedělejte lidská blbost a vesmír jsou nekonečné přeji vám mnoho úspěchů a radost z dcery
  • Milá paní Báro,ještě nikdy jsem nekomentovala bulvár či reakce médií.Nyní udělám výjimku.A jelikož jsem nikde nenašla kontakt na Vás, volím tuto poněkud neosobní variantu, mně příliš nevyhovující.V první řadě Vám chci napsat, že máte naprosto úžasnou dceru, a to je obrovský dar.Celý život pracuji s dětmi a snažím se je mnohé naučit a připravit je do života.Každé dítě, které se nějak liší od ostatních-je pro okolí divné.Vaše dcera je velmi bystrá a mentálně určitě starší a to může někoho, kdo má rád vše v jedné linii provokovat.Sama mám stejnou zkušenost s vlastní dcerou.Nenechte se tím rozčílit, rozhodit.A ostatní kritiku z VIP prostřeno pusťte z hlavy.Závist je hnací motor mnoha Čechů, kteří toho v životě příliš nedokázali.Přeji Vám hodně úspěchů a Vaší Bibče taky.Petra
  • Dobrý den, Jsem ráda, že jsem Vás viděla v pořadu Prostřeno. Jste éterická, upřímná, sympatická...trochu mimozemšťan v této společnosti - v tom dobrém slova smyslu
  • Krasa

    Barboro, fandim ti v tvem zivote.Jses kreativini a krasna zena.NEVER LET THE SHADOW COME ACCROSS YOUR FACE EASILY.BE STRONG AND EVERYTHING WILL COME TO YOU EASIER.GET FLOW YOUR ENERGY AND DO NOT HESITATE TO BE MORE OPEN TO YOUR FEELINGS NAD IDEAS AS YOU NEED THEM FOR YOUR WRITING.LOTS OF LOVE AND SUNSHINE IN YOUR LIFE AS YOU DESERVED.
  • Paní Báro, Vy jste skvělá matka, moudrý člověk a krásná žena - což musí v zapšklých lidičkách dnešní doby vzbudit závist. Nenechte se odradit, buďte dál svá a snad se i lidi přestanou šťourat druhým v soukromých věcech a naučí se respektovat právo na to, nebýt "stádovým", dělat si věci po svém a mít rád vše kolem sebe tak, jako Vy. Pořad jsem neviděla, jen upoutávky na něj a z toho bylo patrné, že jste naprosto suprová - a Váš záměr s výhrou byl od srdce. Nenechte si od zlých lidí nic nalhávat, to oni by měli předvést, jak to chodí u nich a pak si sypat popel na hlavu, ne Vy. Mějte se i s dcerou hezky a užívejte si život.
  • Pani Nesvadbová,
    mám taky dceru dnes je jí 22 let a docela mi ji Vaše Bibi připomínala.Dětem,kterým se mi matky věnujeme tím, že si více čteme,povídáme a bereme je do přírody i se zvířátky je docela poznat.
    Bibi je šikovná má slovní zásobu,umí se vyjadřavat i chovat v přítomnosti dospělých.
    Koukaly jsme s dcerou na poslední díl a celkem jsme doufaly,že pan Vyskočil udělá gesto a předá Vám poukaz abyste ho věnovala Davídkovi.
    Dopadlo to celkem smutně :(.
    Ale Vy smutná být nemusíte.Buďte na sebe pyšná máte skvělou dceru.
    Přeji Vám jen hezké dny s Vaší dcerkou
    Jana
  • Dobrý den

    Proč proboha živého místo treba obedu pro naše ceske děti matek samozivitelek resite Rwandu?

  • Dobrý den,paní Nesvadbová,
    jestli-že máte opravdu takovéto negativní ohlasy na Vaše vystoupení v pořadu Prostřeno,pak se opět stydím za to,že jsem Češka.Jsme veskrze národ slaboduchý,který vidí snad jen za plot k sousedovi,dál už je to nad jeho síly.Věřte mi,nebýt ve věku,kdy člověk už nemá moc energie na velké životní změny,nežila bych v této zemi už ani den.Jsem silně znechucena chováním většiny spoluobčanů,jejich malostí,závistí,arogancí,hloupostí,hamižností.Vy jste ale mladá inteligentní žena se smyslem pro humor(který ale asi většina lidí dost dobře nemůže strávit),nedejte se "otrávit" a napište o těhle našich "českých přednostech" knížku,třeba se v ní někdo pozná a
    "chytne se za rypák".
    Hodně zdraví Vám a Vaší dcerce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit