Přejít na výpis diskuzí

Bára Nesvadbová

OSOBNOST 4.4.2007 
58 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dej nám, Bože, pamatovat na vlastní pouti,
    že pokušení přichází na tento svět,
    ale jaké hoře očekává nás,
    přichází-li do světa pokušení skrze nás!

    A co když je toto podobenství, pravdou?
  • Dobrý den Barbaro,

    celý týden jsem sledovala VIP prostřeno a nadchlo mě, že jste zájezd k moři chtěla věnovat nemocnému chlapečkovi s maminkou.Jste myslím z těchto VIP celebrit zatím jediná, koho něco takového napadlo.Moc jsem Vám fandila a v duchu doufala, že i ostatní něco takového udělají. Bohužel se tak nestalo a přeju panu Vyskočilovi ať si zájezd v Tunisu užije, asi na něj opravdu nemá peníze.Přeji Vám s Bibi moc krásný zbytek léta a nenechte se otrávit pomluvami a buďte šťastná. *3* S pozdravem Radka S.
  • Dobrý den, jen jsem četla rozhovor o prostřeno vip, vůbec to neřešte, lidi jsou takový jaký jsou, nemá cenu se tím trápit a taky k tomu, že jste to mohla vědět dopředu - taky jsem věčně věřící, že lidé nejsou zlý;-)
  • dobrý den, četla jsem Váš rozhovor ohledně VIP prostřeno, jestli můžu, chci Vám pouze říct - VŮBEC S S TÍM NELÁMEJTE HLAVU -, lidé budou kritizovat pořád a hlavně ty, co se liší od většiny. Obdivuji Vás, že jste do toho šla a zůstala svou. Přeji všem hezký den Jana *4*
  • Tuhle ženskou nemusím! Kdyby aspoň tam tu Bibianu nestrkala do televize! Tahle blondýna není vůbec hezká! A ještě zpátky k její dceři. Její dcera se v telce chovala jako dospělá ženská! Obě dvě jsou ******! *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10*
  • Dobrý den , Báro,jste skvělá a to ti závistivci nemůžou vydydýchat!!!!!!!
  • nika1991
    Baru Nasvatbovu mammmmmm mocccccccccc jeji Dceru BiBijanu take je svela slecna *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • nika1991
      mm rada
  • Paní Báro, jak už bylo napsáno přede mnou, byla jste tam za sebe a chovala jste se naprosto úžasně. Vaše připomínky byly věcné a ne jen nějaké žvásty bez hlavy a paty. I Vaše dcera se mi moc líbyla, je to moc chytrá slušně vychovaná a hezká mladá slečna. Můžete na ní být pyšná, protože v 10 letech se chovala úžasně a i její vyjadřování při rozhovorech s dospělými bylo úžasné. Před kamerami by to těžko někdo z kritizujících zvládl lépe, spíše nezvládl. Moc jsem Vám fandila už jen proto jak jste se rozhodla naložit z výhrou. Také jsem tajně doufala, že pan Vyskočil dá zájezd třeba Davídkovi nebo i někomu jinému kdo je potřebný. Člověk se v lidech mýlí. Zrovna tak jsem se mýlila já ve Vás. Po pravdě jsem Vás dříve nemusela, ale Vaše učinkování v Prostřeno změnilo můj názor o 180 stupňů. Z reakcí mých známých a i na různých diskuzích z Vás i z Vaší dcery byli všichni nadšeni, takže hlavu vzhůru, přece nedáte na bulvár, oni se něčím živit musí, že to není pravda, to si musí oni srovnat se svým svědomím, když takto ubližují lidem. Hodně štěstí Vám, Vaší dceři i celé Vaší rodině.
  • Dobry den.Pani Nesvadbova cetla jsem vasi reakci na VIP prostreno.Co jse tyce bulvaru nevim proc az tak si to berete.Videla jsem Vas i vasi Dcerusku s me strany neni k tomu co dodat proste Bibianka je super ditko.A vy Pani Nesvadbova si myslim ze by ste uz mela mit s bulvarem skusenosti a navic lidi sou zli to si uvedomte.Jinak Vam i vasi dcerusce preji at se vam v zivote moc dari a hlavne zdravicko.At vam roste do krasy coz nema k tomu daleko *3*
  • Dnešní Uvolněte se prosím

    Ahoj Barborko, chtěl jsem ti jenom říct, že Kraus je idiot. Myslím, že urazil nejen Tebe, ale i Pana Dienstbiera, človeka co pro společnot udělal mnohé.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit