Přejít na výpis diskuzí

Bára Nesvadbová

OSOBNOST 4.4.2007 
58 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pí.Báro ,každý jsme nějaký a nejde někoho odsuzovat ,že svou výhru nedaroval. Vy jste se pro něco rozhodla ,ale ostatní nejsou povinni váš nápad dodržovat i když se jednalo o pomoc postiženému...Ať si p.Vyskočil svou výhru náležitě užije a já osobně bych dala povinnost těm ve Sněmovně ,aby jim z platu šla určitá dávka na Charitu ! Chrapoutí si v milionech a lidi ze svých nuzných výdělků vybírají na postižené děti ,jelikož stát se o ně nedokáže postarat ,JEN JIM UMÍ BRÁT !!! Přeji vám i Bibče prima zbytek léta .
  • Paní Báro, chtěla jsem jen eliminovat negativní dopad z hanlivých komentářů omezených diváků a ráda vidím, že nejsem sama - takže HLAVU VZHŮRU, zůstaňte svá a z hlouposti a omezenosti jiných si nic nedělejte. Bohužel i takoví jsou mezi námi... Hezký den, nejen Vám :)
  • A víte, co mně ještě napadlo?? Že ty pomluvy stoprocentně nepíše žádný chlap, je krásná, štíhlá a to se neodpouští *15*
  • Milá paní Báro,

    v pořadu jste Vy i Vaše dcera byly úžasné. Byly jste obě sami sebou a měly jste společný cíl. Věřím, že negativní reakce jsou pouhou závistí...
    Náše stravovací návyky jsou stejné, pro nás jste vařila naprosté delikatesy.

    Moc Vás i dceru zdravíme, Iva a Martin
  • Paní Nesvadbová, dnes jsem četla článek, který se týkal negativních posudků na vaši dceru Bibi (VIP prostřeno).
    Vaše dcera není "přemoudřelá", ale chytrá a má skvělé chování. Uvažovala jsem, jakým způsobem ji asi vychováváte, že to málokdo dokáže. Konzultovala jsem to i se svou dcerou, která mi říkala, že byla vaše dcerka opravdu šikovná a chytrá. Jisté zkušenosti máme, je nám dohromady totiž 128 let:-). Tak si z pitomců nic nedělejte.
  • Dobrý den, chtěla bych Vám prvně poděkovat, že jste ve mě oživila pocit, že existují lidé jako Vy. Jste atraktivní, samostatná a úspěšná žena, která si při svých každodenních starostech dokáže vzpomenout na potřebné. Svým dobrým úmyslem jste sice vystavila sebe i dcerku zlým jazykům, ale jistě je mnoho lidí, kteří se s Vašim názorem na soutěž a dění kolem ztotožňují a i já se mezi ně řadím. Šla jste soutěžit s myšlenkou někomu pomoct a né se zviditelnit.
    Pamatuji si jeden citát.."Když malí posuzují velké,soudí je podle sebe."
    Netrapte se hloupými řečmi!
    Krásný den!
  • Dobrý den Vám i Vaší dcerce přeji,

    jste obě moc fajn, příjemné a chytré současné a budoucí mladé dámy, v pravém syslu tohoto slova, děkuji, že jste dala nahlédnout do svého soukromí, vážím si toho a mohu jen říci, že si Vás vážím a byla bych šťastná, kdyby má dcera (mimochodem stejný ročník s Vámi) byla jako Vy.

    Kritické ohlasy neberte vůbec vážně, natož aby Vás trápiy, česká společnost je prostě taková, závist je u leckoho na prvním místě a úspěch se neodpouští... *3*

    Přeji vám oběma jen to nejlepší. JH

    *4*
  • Jste neomalená,prostořeká obyčejná ženská a ta vaše dcerunka je přemoudřelá stará mladá.Bude to mít v životě těžký a vy s ní taky.Jsem ráda že to vyhrál pan Vyskočil.Pokud chcete někomu něco dát,tak přece nemusíte čekat až někdo vymyslí Prostřeno a pak čekat jestli vyhraju nebo ne.Určitě jako "spisovatelka" máte na to,abyste poslala jedno dítě s matkou na dovolenou.
    Zcela jsem na vás,po tomto pořadu,změnila názor jako i na Hrubešovou Markétu.Dva velké černé stíny na tomto pořadu !!!! *10*
    • To,co jste Jano napsala,je svatá pravda.Myslím si totéž a možná ještě něco horšího. *16*
  • zwiki
    Krásná,chytrá a milá ženská.Moc mi je sympatická *14*
  • Dobrý den, paní Nesvadbová.Náhodou jsem viděla pořad VIP prostřeno a můžu Vám úplně v klidu říct, že jste Vy i Vaše dcera byly úplně skvělé ! Normální,bez sebemenšího náznaku a snahy se zviditelnit a čerpat z této popularity pro sebe.Myslím, že i dcera Bibi je normální chytrá holka.Pokud někdo vidí problém v tom, že se nestydí a umí mluvit... jeho blbost! Všimla jsem si, že si spolu dobře rozumíte a máte spolu moc hezký vztah.Možná právě proto ta závist a všechny hloupé řeči kolem. Nenechte se otrávit, pořad byl fajn a u televize strávená příjemná chvilka.Vaše rozhodnutí co děláte, proč to děláte a podobně, opravdu záleží jen a jen na Vás.Jen nevyzrálý člověk to nechápe. Mějte se Vy i Bibi moc hezky a zůstaňte obě takové jaké jste byly v pořadu - úplně normální lidé. *3*
    Dana Blašková

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit