Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jamar28
    Já jsem ale proti kritice nenapsal ani půl slova. Já píšu o výsměchu a přání neúspěchu. Navíc tady v diskusích na games.cz nevidím nadávající backery, ale hlavně blbečky, co si uchcávají do gatí radostí, protože nějaká hra se nevyvíjí podle plánu.
  • alien5
    OK mam chvylku tvoje prirovnani k te kuchyni : obednal jsi a dodavatel ti ji oddalil jak jsi psal TAK TO JSI NA OMYLU : TY JSI JI CHTEL NAHLE, JINAK ,VETSI ,POZLACENOU A SE 100 BLBOSTMA PROTO TI DODAVATEL OZNAMI ZE SE TERMIN POSUNUJE.
    JESTLI TOHLE NECHAPES NENI TI POMOCI !!!
  • Ok ale takdle mektat aby někoho zdiskreditoval umí v podstatě každej, můžeš objasnit v čem přesně jsem vedle abychom se dostali do konkrétní roviny? Jaký přehled podle tebe mám mít? Přehledem myslíš ty sra.ky co vypadnou z Robertse kterej je vydává za hotovou věc a tváří se jako by ve hře už dávno byla a my jí vlastně měli? Nebo to že je lepší udělat u early acces her solidní základ a na ten pak už jen přidávat assety? Což mimochodem vědí i indie vývojáři ze steamu co dělaj hry ve dvou lidech a s rozpočtem na svačinu jen Roberts to ješte nepochopil. Nevím jakejma argumentama proti mě útočíš buď mluv konkrétně a nebo mlč.
  • Ještě dodatek, jdi na stránky RSI, projdi si vývojářské deníky od roku 2014. Než to všechno zkoukneš a přečteš, bude SC dávno venku. Jestli posuzuješ vývoj podle posledního buildu, tak je mi tě vážně líto.
  • Promiň, jsi trouba. Co na to napsat víc.
  • alien5
    Tohle bude zastarale tak mozna za 15 let : https://abload.de/img/unnamed8ipis.jpg
  • Sleduješ ten vývoj, nebo ne? Dal jsi 40 USD na jistotu nebo nejistotu? Není pravda, že není nic. V PU si můžeš už teď slušně zařádit. Kecy ohledně vývoje a diletantství. Řekni to Danu Vávrovi a předhodí tě Jeníkovi (jeho pes). Máš vůbec představu co to je řídit projekt takových rozměrů. Já je všechny obdivuju a nejvíc Chrise. Odhadnout tady čas je sázka do loterie. Možná tě to překvapí, ale všichni profící dodávají svou práci pozdě, bez vyjímek. Někdo o den, někdo týden, měsíc rok, dva. Perfektní plán funguje jen ve chvíli, kdy znáš všechny neznámé. A těch je tady kur.. hodně. To jako nevěděli dopředu? Sorry, né nevěděli to dopředu. Prosimtě, budeš za 5 měsíců 100% zdravej? Dáš na to všechny svý úspory? Ale běda jak onemocníš. Kámo, to je ta samá matematika. Jednoduchý úkol se může změnit v peklo když se to podělá. Tady není jednoduchý téměř nic. Chris nikdy neslíbil pevné datum. Nikdy se neobjevila věta "Slibujeme, že v roce 2017..." Ne. Od počátku pouze: "vynasnažíme, chtěli bychom, plánujeme že, doufáme" Ale žádný slib tam nikdy nebyl. Je to CF projekt. V práci chci kolikrát po lidech blbost, která má být za hodinu hotová. A ona není. Protože jsou to diletanti? Kdepak. Prostě se ukáže, že věc je komplikovanější kvůli neočekávaným hlediskům. Takhle funguje svět.
  • alien5
    Hehe jasne , az to zacnes sledovat tak dej vedet. Do te doby akorat placas blbosti. Ikdyz to vypada zajimave ovsem jen pro toho kdo o tom nema skoro zadny prehled. *1* *1* *1*
  • reakce nad
  • Nevím jakou odvedenou právi vidíš. hra v podstatě nabízí to stejné co v ní bylo před několika lety a nic moc se od té doby nezměnilo vlastně za tu dobu by poloviční studio dokázalo vytvořit kompletně novou propracovanou hru od základu a s třetinovým rozpočtem, často mě příjde že spíš ty jsi ten který neví o čem mluví. Věta typu ,,Tým CIG si nasadil laťku hodně vysoko. Nejen, že ji nesnižuje, dokonce ji posouvá ještě výš,,. Nevím co na tom pozoruješ dobrého? Představ si že si objednáš kuchyň do nového bytu a dodavatel se ti s rok a půl zpožděním vymlouvá že díky novým technologiím a novým materiálům se to bude odkládat dokud v té kuchyni nebude úplně všechno co si původně ani nechtěl, a ty mezitím nemáš kde vařit natož kde bydlet. Věc se má tak že hra měla vyjít už před 2 rokama v basic assetu kde měli spoustu času vytvořit základní hru s funkcema tak aby byla odladěná a fungovala a měla optimum obsahu a měla podstavu a engine na to aby během dalších let mohli přidávat další a další obsah už jen nahráním na ten základ. Pokud si to ještě nepobral pokud to takdle budeš dělat dál a dál a dál do nekonečna, nedokončíš nic nikdy. je to úplně simple.
  • Doporučuji studovat... cokoliv. Především logiku a úsudek. Ale začni obyčejným čtením, informace jsou důležité pro duševní rozvoj a hlavně obecný rozhled. Až zvládneš "Máma mele maso", projdi si pár vývojářských videí SC a pak se pobavíme. Já jen abys viděl, jak to soudruzi nedávají.
  • No, vzhledem k tomu že single byl hlavní tahák celé kampaně už od počátku a MMO přibylo časem, řekl bych že SQ42 zajímá dost lidí. *1*
  • Femtovi slzy jsou nejlepší.
  • Prej naprosto nehratelná.

    Mezitím na youtube a twitchi desítky live streamů naprosto nehratelný hry... hehe... klaun. :D
  • Tak 90% těch negativních příspěvků je naštěstí femto pod různými nicky co se to tu snaží marně vytrollit a opět těžce failuje, nebrat vážně, jinak mi přijde, že se tu lidi na obecně SC spíš těší
  • Co je to 100 000 MD ++ projekt? Ja jen... nemyslels náhodou projekt za 100 mil. USD +-? Upraveno: Díky člověku podemnou (Sully) za nápovědu. ManDay mě vážně netrknul. My používáme zřídkavě MH ManHour (člověkohodina), nejdelší projekty u nás trvají tak rok a půl.
  • Teda, že někdo bude závidět 40 plusů v diskusi, to jsem ještě neviděl :) Ale ok, je to scam. Utři si nudli a mazej do postele, píďo.
  • A máme tu zase uplakánkovou diskusi, podivného ražení, kdy lidi, kterým je SC úplně fuk, pláčou nad ušlým ziskem milionu backerů po celém světě. Nejenom, že jde často o děti bez znalosti jazyka, ale zároveň o typ lidí "neumím nic a do všeho kecám". Tým CIG si nasadil laťku hodně vysoko. Nejen, že ji nesnižuje, dokonce ji posouvá ještě výš. Ani jeden stretchgoal nezrušili, ani z jednoho neslevili. Unikátních herních mechanik tam mají nemálo a přesto je dokáží odladit a implementovat. Kdo sleduje, vidí to obrovské, neskutečné, množství dobře odvedené práce. Jak tu někdo psal, čas v tomto případě úplně nehraje roli. Ohlášené datum 3.0 se posune o 2 měsíce... no a? Klidně o půl roku. Vím jak funguje produkční harmonogram a jak reálný výrobní. Buď to nestihnete nebo odfláknete. U CIG jsem rád, že volí první možnost.
  • A co se na to podivat z druhe strany? Vybrali x milionu dolaru, vic, nez maji bezne AAA tituly, delaji na tom snad pet let a vysledek je, ze nemaji vubec, ale vubec nic. Ja uz svych 40 dolaru odepsal a smiril se s tim, ze je nikdy neuvidim. Opravdu kecy, ze museli menit engine a kdesi cosi mne nezajimaji. Jen to ukazuje, jaci jsou to diletanti. To jako nevedeli dopredu? A pokud to dopadne spatne, tak se mozna potom lidi proberou a zacnou premyslet, nez nekomu nacpou prachy, ktere s nejvetsi pravdepodobnosti nikdy neuvidi.A schvalne jsem zvedavy, az to jednou odpiskaji, jestli sem vsichni vy fanboys prijdete a omluvite se.
  • Druhá hra? Cože? Tak to mi asi něco uniká. Ajo ták. Nemyslíš náhodou Squadron 42, že ne? Protože pokud ano tak jsi tu pro změnu něco nepochopil ty. Asice že SQ42 je název singleplaye StarCitizenu. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší