Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • alien5
    Tohle je pro PU sq 42 jede bokem ale spolupracuji na 3.0.
  • Salt.
  • Blue.Shark
    Budeme, dík! *15*
  • Masakr dole to naklikávaní za čtyři hodiny 40 plusů. Hodně nenápadné. Jinak ani naklikávačka nezmění na faktu, že tohle je největší scam v herním dějinách. Ten úvěr byl poslední kapka. Hlavně si dál kupujte lodě, které nikdy nevyužijete.
  • to má být alfa Squadronu 42 (príbehoveho singleplayeru), nebo Star Citizenu MMO?
  • Tohle pro vyvoj vubec nic neznamena, lidi jsou tupe ovce, nerozumeji tomu, co kritizuji, coz jim ale vubec nevadi a jakmile je jejich "problem" odstranen, okamzite zapominaji. Stejna zla krev byla pred vydanim 2.0 a stejne od te doby vybrali cca 50 mega *15*
  • Definice PC hraní u tebe doma...
  • To nemění nic na faktu, že peníze jsou od lidí, který počítají s tím, že to chce silný hardware. Až ta hra bude hotová, tak už hardware bude někde jinde a zahraje si to každý, byť ne třeba na maximum.

    Když se podívám na Crysis, tak ten s tím absolutně neměl problém. Díky nastavení grafiky si zahrál každý a přesto ta hra měla nadčasovou grafiku dělanou pro budoucí hardware. Problém Crysisu bylo spíš pirátství a to, že to nebyla nějak extra dobrá hra.
  • Hra ktera presne definuje hrani na pc. Nic nefunguje jak ma, porad se na neco ceka a stoji to plno penez.
  • imo do squadronu 42 se ani pouštet nemeli. koho zajíma nejaka singleplayer kampaň. meli dodelat nejdriv MMO
  • Blábol.

    https://en.m.wikipedia.org/wiki/Vaporware

    "In the computer industry, vaporware (Brit. vapourware) is a product, typically computer hardware or software, that is announced to the general public but is never actually manufactured nor officially cancelled."

    Už jen z toho názvu to logicky vyplývá.
  • Blue.Shark
    Chápu, kam míříš. Je ale důležité uvědomit si, že zatím nevíme, jak ten svět vypadá, protože prostě ještě není hotový. Nepřijde mi košer mluvit o kompromisech, když prakticky ještě žádné neudělali a naopak si na sebe vymýšlí ještě větší a větší bič.

    Co se týče toho souboru nejlepších vlastností, samozřejmě, že nemůžeš udělat nic nejlepší, protože se technologie průběžně posouvá. Proto taky Star Citizen míří až na další výkonovou generaci, s tím do toho backeři šli už na Kickstarteru. Limity jsou v tomhle případě jenom finance, jak píšeš, ale ty také pořád přibývají. Já třeba zatím nemám jediný důvod, proč si myslet, že vývoj neskončí úspěchem. Pokud jsou zákazníci nedočkaví, tak ať - je vydávána spousta obsahu, která jim přibližuje, jak vývoj probíhá.
  • Blue.Shark
    Ano, a s přibývajícími financemi přibýval i obsah, o čemž byli všichni informováni průběžnými reporty -> delší vývoj. Připadá mi to docela jasné.
  • Rejsek
    Však to jsou jen dva roky už :D
    Ne teď vážně. SC není 100x recyklovaná sra*ka typu CoD, (teď to nemyslím zle, fandové prominou - ale pojetím a potenciálem CoD vs SC sra*ka opravdu je). Nebo se zkus mrknout například, jaká propast dělí třeba Fallout 3 a Fallout 4....a ty jsou proti SC taky nic, navíc se stabilní firmou za zády.
    SC prostě není o vydavateli, který chce ždímat prachy a zajímají ho jen výsledky. Je to projekt od hráčů pro hráče. Čím víc peněz vybrali, tím víc chtějí do hry přidat. Vybudovali vlastní nahrávací studio, kvůli zvukům hollywoodského formátu atd. Jsem pořád víc a víc nahlodaný pustit kačky i když vím, v jakém je hra stavu, i když vím, co se kolem toho všude napsalo hatu......Já, starý herní konzervativec a tvrdý odpůrce preorderu a podobných zvráceností :)...... A to o té hře něco vypovídá.
  • spoock
    Zbytečná histerie. Hra je v alfe, ma před sebou implementaci zásadních technologií a je jasné, že se to musí odladit. Backeři jsou spíš rozmrzelí jak se furt posouvá Squadron 42, to mě zajímá víc, nez nějaký nový build alfy, který mě po pár dnech přestane bavit.
    CIG si za nevoli může sama. Je jasné, že málo komu lze vysvětlit, že jejich data vydání se můžou nehezky posouvat. Kdo by si po loňském Gamescomu řekl, že to co ukázali, má před sebou rok vývoje.
  • Samotná hra až tak špatná nebyla, ale to co se dělo kolem bylo svinstvo. Ze dne na den z EA do v 1.0 bez větších změn. Chyběl offline single a spousta další věcí, které tam být měli atd. Nakonec to dorazili tím datadiskem a smáznutím původní hry ze steamu.
  • https://it-slovnik.cz/pojem/vaporware
  • Paulcz
    Klobouk dolů jestli někdo dokáže něco vyčíst z tak nepřehlednýho a přeplácanýho webu :)
  • však podle toho HZD taky dopadlo. Na sympatické obličeje a zajímavý svět už nevyšly peníze.
  • Tvůj velkej omyl je to, že si myslíš, že je hra zaplacená, není. Myslíš, že se budou 10 let dělat se hrou, do který dali tolik zdrojů a snahy, aby "po vydání" ukončili její podporu a začali dělat něco jinýho? Nebo jí budou podporovat dál dodatečnejma fíčurama a obsahem? Rozhodně jí budou chtít distribuovat dál. Zejména multiplayer část, protože v okamžiku, kdy do multiplayerových her nedodáváš obsah, jejich komunita začně stabilně klesat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit