Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Poměrně dlouho = zhruba půlku víkendu. Já nemůžu říct, že by to bylo úplně marné (atmosféra byla celkem fajn), jenže třeba dojem ze soubojů nebyl zrovna nejlepší , což, jak uznáš, je u akčního RPG výraznej problém. Prostředí bylo těžce nepřehledné, mapa přehuštěná. Je mi jasné, že se Torchlight snaží konkurovat Diablu (stačí si pustit soundtrack, je jak z D2), ale fakt se mu to nedaří.
  • Veskoslav
    Já jsem si předevčírem kupoval dvojku na Steamu za stejnou cenu, co je jako jednička teď (tu mám koupenou dávno). Ale pokud jsi nehrál, vřele doporučuji, je dobré projet a hra je dot dobrá (dvojka mě bavila více, ale jednička ti zase spoustu věcí vysvětlí:))
  • To spíš přemýšlím nad tím Bioshockem... Nikdy jsem to nehrál.
  • Veskoslav
    První díl, Steam, akce dneska, konec za chvíli, koupit, levně. 3,74 Euro, už za chvíli instal a ukrátit si hraním čekání na druhý díl:)
  • stratego
    ja bych teda "pomerne dlouho" nehral nic co me nebavi, ale to je vec kazdeho :) me beta treba bavila :)
  • ranky jsou v Call of Duty tady jde o "nerušený rubačský požitek" a ten je velmi nízký, bohužel.
  • Ano, v ranku akčních RPG na Diablo 3 opravdu jen tak něco nemá.
  • Ty promo akce s hrami zadara na gmg se mi libi :).
  • To máš pravdu na Diablo 3 jen tak něco nemá....(ironie)
  • remm
    nevadi, dnes je na www.greenmangaming.com Beyond Divinity zadara, aspon oprasim spomienky na stare casy
  • Poměrně dlouho jsem hrál betu a musím říct, že mě to vůbec nebavilo. Nepřehledné prostředí, vcelku nudné souboje a nevýrazné postavy. Na Diablo 3 to nemá ani náhodou.
  • Torchlight byla prijemna oddechovka, na nic si to nehrálo, proste fajn hra. Dvojka bude jiste dobrá

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit