Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dark Souls prepare to die-Zabije *16*
  • Tyhle fóra mi připomínají fóra když vyšel Titan Quest, Sacred, Dungeon Siege atd. Vždy se začlo tvrdit, jak je Diablo (Diablo 2) mrtvé a je tu nový král. Nikdy se tak nestalo. Hah...
  • Path of Exile? Lol. I první Diablo mě bavilo víc.
  • Za prvé, D3 nepoužívá WoW engine. Má svůj vlastní. Za druhé, TL byl ohlášen až po ohlášení Diabla 3.
  • Uf, tak to ani omylem. Z původního týmu na Diablu 3 nedělal ani jeden programátor. Proto to dopadlo jak to dopadlo:-(
  • Ale klidně dal pokud správně načasuješ smokescreen tak se tě Diablo ani tvůj mirror nemusí vůbec dotknout. Mám jen 22k HP a dal jsem si Diabla na inferno a nemohl jsem si dovolit ani jednu chybu.
  • Pravda hold bolí no... *5*
  • pony level je hustopeč...typas 300 vit :-) ha ha ha ten diablo takhle na inferno asi nedal pač mirror ho musel oneshotovat...já mám s DH 50k hp a stejně jsem si u diabla mohl dovolit tak jednu max. dvě chyby...
  • jj v tomhle máš pravdu, ale diablo 2 bylo 2d .. a 2d hry mě příjdou kreslený teda všechny :-)
  • A ještě do toho připleteme co? tohle! *2*
    http://www.youtube.com/watch?v=2e4AAnWODuc&feature=related
  • lololo, TL stejně nemůže překonat grafiku Warcraftu 3 nebo WoWka, sice se trochu odlišila, ale pořád je v základě stejná *5* *1* Alespoň že to Diablo má svůj vlastní grafický styl, ikdyž to nemuseli tak nasvítit *16*
    Ale aby to bylo trochu podle reality, tak TL2 už se taky trochu odlišilo od Warcraft3 a TL jedničky. *4* Sice jen světlejšími barvičkami že, ale... HEJ! Nebo se přiblížilo WoWku? -.- Teď jsem se v tom ztratil, pardon! Ty hry jsou si tak podobné, že nemá cenu řešit jejich grafiku *8* škoda *9*
  • Az bude PvP a na budku ti bude nakladať nejaky "VISA" player, páč on nakúpi lepšiu výstroj než ti nájdeš za "dva roky" farmenia zmeníš názor.
  • Nu on je v tom zásadní rozdíl. Diablo nemělo tzv. "malovanou grafiku" ve smyslu jako ma ted, kvuli pouziti stejneho enginu jako ma WoW.
    Zatímco Torchlight zacal s malovanou grafikou od jednicky, hadam ze prave z duvodu ze se chtel odlisit od Diabla...nemohli tusit ze Blizzard udela Diablo 3 stejne.
  • Všichni hateři diabla co nadávají na jeho malovanou grafiku a fandí t2 nechápu :-p

    Osobně se mi líbí obě hry a u t1 jsem se skvěle bavil tak doufám, že dvojka bude minimálně stejně dobrá. Diablo 3 mě po 250h a zabití diabla na inferno lehce omrzelo a hraju už jenom v partě tak snad udělají už to pvp konečně. Jinak Grim dawn vypadá taky slušně.
  • To byla určitě jen provokace že to zmínil. ;-) Však D2 dělali stejní lidé.
  • Kruci, níže už se to nevešlo. Revenge u barbara rozhodně není "must have" skill. Stejně tak jako všemi opěvovaný life per hit a block nebyly věci, které bys musel navyšovat, abys přežil inferno, tak jak spousta lidí tvrdila. Ano, do některých buildů se LPH pro barbara hodil hodně, a ano, usnadňovalo to trochu hraní, ale rozhodně to nebyla nutnost. Stejně tak Revenge spousta lidí nahrazovala IP nebo OP, ostatně u packu tří elit ti revenge stejně s healem byl k ničemu.
    Já jsem D3 na inferno dojel s barbarem, dál už mě tahle hra nezajímá. T2 určitě vyzkouším, jedničku mám za Steamu a bavila mě, takže dvojce rozhodně dám šanci.
  • Kapitoly, nebo akty, jsou čtyři a ten čtvrtý je menší, než ostatní...A tohle už jsem taky někdě viděl. *1*
  • Udělat pořádnou a hlavně kvalitní diablovku není žádná sranda...Jo, Blizzard už to také zjistil.
  • Milej Karlosi doporucuji ti zkus si neco precist o vyvijene hre GRIM DAWN anebo PATCH OF EXILE at vubec vis jak vypada akcni RPG hra, protoze to co jsi zde napsal, by se dalo povazovat za vyplod choreho mozku
  • "Stejnym zpusobem pracuje i Blizzard"
    Taky jsem se tohoto nazoru donedavna zastaval, avsak prvni pochyba byla na Cataclysmu, po nekolika dnech me prestalo bavit i D3, a dokonci to pandama. Tohle tvrzeni bylo pravdivy pred 2 rokama. Dnes uz opravdu ne. Diablo III proste neni dokoncena hra, je furt docela daleko od faze, kdy by mela byt releasnuta. I Bashiok (jeden z head developeru) sam prece priznal, ze v endgamu krome Endless Grindu neni co delat.

    At si Runic Games na tom pracuji, aspon ta hra bude opravdu dodelana do nejmensiho detailu, proti tomu nic nemam.
    Avsak Blizzard uz ve vsem vidi jen penize, bohuzel je po nekolika letech spoluvlastnictvi nakazil marketingem Activision (Call of Duty 'nuff said)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit