Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dag0
    Nejvetsi prednos T II pro me je moznost hrat po LANu
  • Torchlight byla prijemna oddechovka, na nic si to nehrálo, proste fajn hra. Dvojka bude jiste dobrá
  • Všichni hateři diabla co nadávají na jeho malovanou grafiku a fandí t2 nechápu :-p

    Osobně se mi líbí obě hry a u t1 jsem se skvěle bavil tak doufám, že dvojka bude minimálně stejně dobrá. Diablo 3 mě po 250h a zabití diabla na inferno lehce omrzelo a hraju už jenom v partě tak snad udělají už to pvp konečně. Jinak Grim dawn vypadá taky slušně.
    • Nu on je v tom zásadní rozdíl. Diablo nemělo tzv. "malovanou grafiku" ve smyslu jako ma ted, kvuli pouziti stejneho enginu jako ma WoW.
      Zatímco Torchlight zacal s malovanou grafikou od jednicky, hadam ze prave z duvodu ze se chtel odlisit od Diabla...nemohli tusit ze Blizzard udela Diablo 3 stejne.
      • Za prvé, D3 nepoužívá WoW engine. Má svůj vlastní. Za druhé, TL byl ohlášen až po ohlášení Diabla 3.
      • jj v tomhle máš pravdu, ale diablo 2 bylo 2d .. a 2d hry mě příjdou kreslený teda všechny :-)
      • lololo, TL stejně nemůže překonat grafiku Warcraftu 3 nebo WoWka, sice se trochu odlišila, ale pořád je v základě stejná *5* *1* Alespoň že to Diablo má svůj vlastní grafický styl, ikdyž to nemuseli tak nasvítit *16*
        Ale aby to bylo trochu podle reality, tak TL2 už se taky trochu odlišilo od Warcraft3 a TL jedničky. *4* Sice jen světlejšími barvičkami že, ale... HEJ! Nebo se přiblížilo WoWku? -.- Teď jsem se v tom ztratil, pardon! Ty hry jsou si tak podobné, že nemá cenu řešit jejich grafiku *8* škoda *9*
        • Pravda hold bolí no... *5*
        • A ještě do toho připleteme co? tohle! *2*
          http://www.youtube.com/watch?v=2e4AAnWODuc&feature=related
          • pony level je hustopeč...typas 300 vit :-) ha ha ha ten diablo takhle na inferno asi nedal pač mirror ho musel oneshotovat...já mám s DH 50k hp a stejně jsem si u diabla mohl dovolit tak jednu max. dvě chyby...
            • Ale klidně dal pokud správně načasuješ smokescreen tak se tě Diablo ani tvůj mirror nemusí vůbec dotknout. Mám jen 22k HP a dal jsem si Diabla na inferno a nemohl jsem si dovolit ani jednu chybu.
  • remm
    nevadi, dnes je na www.greenmangaming.com Beyond Divinity zadara, aspon oprasim spomienky na stare casy
    • Ty promo akce s hrami zadara na gmg se mi libi :).
  • Udělat pořádnou a hlavně kvalitní diablovku není žádná sranda...Jo, Blizzard už to také zjistil.
    • Kapitoly, nebo akty, jsou čtyři a ten čtvrtý je menší, než ostatní...A tohle už jsem taky někdě viděl. *1*
      • To byla určitě jen provokace že to zmínil. ;-) Však D2 dělali stejní lidé.
        • Uf, tak to ani omylem. Z původního týmu na Diablu 3 nedělal ani jeden programátor. Proto to dopadlo jak to dopadlo:-(
  • Veskoslav
    První díl, Steam, akce dneska, konec za chvíli, koupit, levně. 3,74 Euro, už za chvíli instal a ukrátit si hraním čekání na druhý díl:)
    • vsak k preorderu t2 na steamu jednicku dostanes zadarmiko... tak o co jde? :)
      • Veskoslav
        O to, že nikdy nekupuji zajíce v pytli, což v současné době T II je.
        • walltar
          Víš co se říká ... lepší zajíc v pytli nežli diablo 3 na střeše.
          • Veskoslav
            V pitli asi ne:)
            • Veskoslav
              Pravda, raději do měkkého pitle, než o tvrdého pytle. Zapoměl jsem na naši tajnou řeč:(
            • walltar
              S h it .... už slyším grammar nazi komando za dveřma. *1*

              Co se dá dělat. Tak to dopadá když si po sobě něco nepřečtu. Navíc on to byl měkký pytel ... přece bys nedával zajíce do tvrdého pytle, ještě by se ti podřel.
        • Neni lepsi zajic nez vyhypovany nic?
          • Kruci, níže už se to nevešlo. Revenge u barbara rozhodně není "must have" skill. Stejně tak jako všemi opěvovaný life per hit a block nebyly věci, které bys musel navyšovat, abys přežil inferno, tak jak spousta lidí tvrdila. Ano, do některých buildů se LPH pro barbara hodil hodně, a ano, usnadňovalo to trochu hraní, ale rozhodně to nebyla nutnost. Stejně tak Revenge spousta lidí nahrazovala IP nebo OP, ostatně u packu tří elit ti revenge stejně s healem byl k ničemu.
            Já jsem D3 na inferno dojel s barbarem, dál už mě tahle hra nezajímá. T2 určitě vyzkouším, jedničku mám za Steamu a bavila mě, takže dvojce rozhodně dám šanci.
          • GlaDOS
            Ano, vyhypovaný byl, ale to nic nemění na tom, že jsem o online ochraně, řešení skillů, AH a spoustě dalších věcí, které se rády hejtují, věděl už několik měsíců před prodejem.
            • skilly - slysels o tom ze stejne bude pouzitelnych par kombinaci? A ze bez nekterych skillu bude build nefunkcni? Ja slysel uplnej opak. Miliony kombinaci. *5* A zkus hrat barba bez revenge, dh bez ss nebo gloomu, zeptej se WD kolik maji pouzitelnych buildu.
              AH - slysels o tom ze kvuli RMAH budou dropy 0,000nic a farma inferna bude takova ze ti jednou za x hodin padne item v hodnote par set tisic a stejne ho neprodas, protoze cim min lidi hraje tim vic veci na AH stoji a nikdo je nekupuje. Slysels o tom ze boti nabotujou tolik goldu, ze AH bude v takove inflaci ze normalni hrac si stejne prachy nevydela?

              Tohle jsou veci co kazi hru, jestli nekdo flamuje nad online, dlabe pes, ted uz to vicemene nelaguje. Ale to ze se neco vedelo dopredu neznamena ze se nemuze rikat ze by to slo udelat lip, viz skilly.
          • Veskoslav
            Jestli myslíš Diablo III, já jsem spokojený, ještě jsem ho ani nedohrál, jsem ve 3. aktu na Inferno. A co pak budeš psát, až T II dopadne katastrofálně? To budeš mít vyhypované nic a propadák nebo jak?:) Ne, počkám na recenze, přívětivé, Steam to jistí. Nic víc, nic míň. Ale předobjednávku jsem dělal jenom u dvou her: Zaklínač II a Sc II. A jak jsem viděl, jak dopadlo Risen 2 a další, tak jsem rád, že si nikdy nedávám předobjdnávky. Těch pár euro, o se může ušetřit mi za to nestojí.
            • Ja spokojenej moc nejsem, ale muj problem. Az T2 dopadne jak dopadne nebudu psat nic, netvrdim ze bude lepsi po herni strance. Ale tvrdim, ze lepsi normalni hra nez pay to win s rmah.
              S tema predobjednavkama mas pravdu. Ale stejne dneska recenze reknou prd a vetsinou na ten "hacek" prijdes az kdyz hru hrajes. (Aspon u me to tak bylo - D3, SWtor atd.)
    • To spíš přemýšlím nad tím Bioshockem... Nikdy jsem to nehrál.
      • Veskoslav
        Já jsem si předevčírem kupoval dvojku na Steamu za stejnou cenu, co je jako jednička teď (tu mám koupenou dávno). Ale pokud jsi nehrál, vřele doporučuji, je dobré projet a hra je dot dobrá (dvojka mě bavila více, ale jednička ti zase spoustu věcí vysvětlí:))
        • Ok :-) Nejspíš podlehnu...
  • BoB.2
    Já si počkám BETA byla super tak ať si daj načas a doladí to.(a pak ještě zhruba měsíc než udělaj češtinu) *3*
    • Veskoslav
      Proboha na co potřebuješ u T II češtinu? Nebo ty nejsi schopný si přeložit ani Těch pár vět?
      • jako kdybys nevěděl, že Bob bude trollovat s češtinou i u Tetrisu...
        • Veskoslav
          Ale on to samé píše i na české torrenty.....
        • deridon
          je to prostě vlastenec celou svou duší!
      • BoB.2
        To jsem, ale hra vyjde v češtině tak se uklidni budeme spokojení oba.
  • Bohuzel Diablo 3 nasadilo latku opet o neco vys, takze je jasne, ze nez vyjde Diablo 4, nic lepsiho v tomto zanru nevyjde. Muzete nadavat, muzete se zlobit, ale to je asi tak vsecko co s tim muzete delat.
    • Milej Karlosi doporucuji ti zkus si neco precist o vyvijene hre GRIM DAWN anebo PATCH OF EXILE at vubec vis jak vypada akcni RPG hra, protoze to co jsi zde napsal, by se dalo povazovat za vyplod choreho mozku
      • Path of Exile? Lol. I první Diablo mě bavilo víc.
    • walltar
      Pravda co se tahání peněz z lidí týče tak tuhle laťku hnedtak někdo nepřekoná.
      • Veskoslav
        Nikdo, ale opravdu nikdo tě nenutí si kromě základná hry něco koupit.
        • Az bude PvP a na budku ti bude nakladať nejaky "VISA" player, páč on nakúpi lepšiu výstroj než ti nájdeš za "dva roky" farmenia zmeníš názor.
        • Mě níkdo nenutí koupit si ani základní hru.
    • Nasadilo laťku výš? *1* *1* *1* Dobrý, a teď tu o Karkulce *3*
    • Jo. D3, kterymu chybely veci z dvojky, prineslo "zlepseni" jako RMAH, nulovy dropy, online s lagama a dc, bylo lepsi nez D2. *15*
    • stratego
      a muzeme tvuj prispevek povazovat za holy blabol?
  • Dark Souls prepare to die-Zabije *16*
  • Hlavně ať přepracují talenty, byla to pak už nuda rozdělovat *7* A možná i obtížnosti, protože na Elite to nebylo zas tak těžké jak by sem si představoval. *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit