Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • deridon
    je to prostě vlastenec celou svou duší!
  • walltar
    Pravda co se tahání peněz z lidí týče tak tuhle laťku hnedtak někdo nepřekoná.
  • jako kdybys nevěděl, že Bob bude trollovat s češtinou i u Tetrisu...
  • Nasadilo laťku výš? *1* *1* *1* Dobrý, a teď tu o Karkulce *3*
  • Neni lepsi zajic nez vyhypovany nic?
  • Jo. D3, kterymu chybely veci z dvojky, prineslo "zlepseni" jako RMAH, nulovy dropy, online s lagama a dc, bylo lepsi nez D2. *15*
  • Hlavně ať přepracují talenty, byla to pak už nuda rozdělovat *7* A možná i obtížnosti, protože na Elite to nebylo zas tak těžké jak by sem si představoval. *9*
  • stratego
    a muzeme tvuj prispevek povazovat za holy blabol?
  • Bohuzel Diablo 3 nasadilo latku opet o neco vys, takze je jasne, ze nez vyjde Diablo 4, nic lepsiho v tomto zanru nevyjde. Muzete nadavat, muzete se zlobit, ale to je asi tak vsecko co s tim muzete delat.
  • BoB.2
    To jsem, ale hra vyjde v češtině tak se uklidni budeme spokojení oba.
  • Veskoslav
    O to, že nikdy nekupuji zajíce v pytli, což v současné době T II je.
  • vsak k preorderu t2 na steamu jednicku dostanes zadarmiko... tak o co jde? :)
  • Dag0
    Nejvetsi prednos T II pro me je moznost hrat po LANu
  • Veskoslav
    Proboha na co potřebuješ u T II češtinu? Nebo ty nejsi schopný si přeložit ani Těch pár vět?
  • BoB.2
    Já si počkám BETA byla super tak ať si daj načas a doladí to.(a pak ještě zhruba měsíc než udělaj češtinu) *3*
  • O tom soundtracku vím. A také vím, že T2 dělají bývalí zaměstanci Blizzardu. Už proto se neubráním srovnání s Diablem.
  • Nevím proč. Dal jsem tomut ten čas, protože jsem se na to těšil.
  • ''Poměrně dlouho jsem hrál betu a musím říct, že mě to vůbec nebavilo'.'' Nevim, mozna se to zda jenom me, ale prijde me to jako maly protireceni :)
  • No já bych řekl, že souboje jsou zde teda hodně povedené. Když to srovnám s D3 nebo třeba s Titan Questem tak jsem se u bety T2 daleko víc bavil. A soundtrack bude těžko úplně jiný, když ho dělá autor hudby D2. (Stejně tak T2 dělají lidi, co dělali na D2)
  • Ok :-) Nejspíš podlehnu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit