Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dark Souls prepare to die-Zabije *16*
  • Tyhle fóra mi připomínají fóra když vyšel Titan Quest, Sacred, Dungeon Siege atd. Vždy se začlo tvrdit, jak je Diablo (Diablo 2) mrtvé a je tu nový král. Nikdy se tak nestalo. Hah...
  • Všichni hateři diabla co nadávají na jeho malovanou grafiku a fandí t2 nechápu :-p

    Osobně se mi líbí obě hry a u t1 jsem se skvěle bavil tak doufám, že dvojka bude minimálně stejně dobrá. Diablo 3 mě po 250h a zabití diabla na inferno lehce omrzelo a hraju už jenom v partě tak snad udělají už to pvp konečně. Jinak Grim dawn vypadá taky slušně.
    • Nu on je v tom zásadní rozdíl. Diablo nemělo tzv. "malovanou grafiku" ve smyslu jako ma ted, kvuli pouziti stejneho enginu jako ma WoW.
      Zatímco Torchlight zacal s malovanou grafikou od jednicky, hadam ze prave z duvodu ze se chtel odlisit od Diabla...nemohli tusit ze Blizzard udela Diablo 3 stejne.
      • Za prvé, D3 nepoužívá WoW engine. Má svůj vlastní. Za druhé, TL byl ohlášen až po ohlášení Diabla 3.
      • jj v tomhle máš pravdu, ale diablo 2 bylo 2d .. a 2d hry mě příjdou kreslený teda všechny :-)
      • lololo, TL stejně nemůže překonat grafiku Warcraftu 3 nebo WoWka, sice se trochu odlišila, ale pořád je v základě stejná *5* *1* Alespoň že to Diablo má svůj vlastní grafický styl, ikdyž to nemuseli tak nasvítit *16*
        Ale aby to bylo trochu podle reality, tak TL2 už se taky trochu odlišilo od Warcraft3 a TL jedničky. *4* Sice jen světlejšími barvičkami že, ale... HEJ! Nebo se přiblížilo WoWku? -.- Teď jsem se v tom ztratil, pardon! Ty hry jsou si tak podobné, že nemá cenu řešit jejich grafiku *8* škoda *9*
        • Pravda hold bolí no... *5*
        • A ještě do toho připleteme co? tohle! *2*
          http://www.youtube.com/watch?v=2e4AAnWODuc&feature=related
          • pony level je hustopeč...typas 300 vit :-) ha ha ha ten diablo takhle na inferno asi nedal pač mirror ho musel oneshotovat...já mám s DH 50k hp a stejně jsem si u diabla mohl dovolit tak jednu max. dvě chyby...
            • Ale klidně dal pokud správně načasuješ smokescreen tak se tě Diablo ani tvůj mirror nemusí vůbec dotknout. Mám jen 22k HP a dal jsem si Diabla na inferno a nemohl jsem si dovolit ani jednu chybu.
  • Udělat pořádnou a hlavně kvalitní diablovku není žádná sranda...Jo, Blizzard už to také zjistil.
    • Kapitoly, nebo akty, jsou čtyři a ten čtvrtý je menší, než ostatní...A tohle už jsem taky někdě viděl. *1*
      • To byla určitě jen provokace že to zmínil. ;-) Však D2 dělali stejní lidé.
        • Uf, tak to ani omylem. Z původního týmu na Diablu 3 nedělal ani jeden programátor. Proto to dopadlo jak to dopadlo:-(
  • Stejnym zpusobem pracuje i Blizzard, takze muzeme ocekavat vydani v lepsim pripade v prvni polovine pristiho roku. Souhlasim, ze je potreba hru poradne vybalancovat (vzhledem ke zkusenostem s prvnim dilem, ktery by poradny balanc potreboval jako sul), ale trochu se obavam, aby hru vyvojari take prilis nemenili podle Diabla 3.
    • "Stejnym zpusobem pracuje i Blizzard"
      Taky jsem se tohoto nazoru donedavna zastaval, avsak prvni pochyba byla na Cataclysmu, po nekolika dnech me prestalo bavit i D3, a dokonci to pandama. Tohle tvrzeni bylo pravdivy pred 2 rokama. Dnes uz opravdu ne. Diablo III proste neni dokoncena hra, je furt docela daleko od faze, kdy by mela byt releasnuta. I Bashiok (jeden z head developeru) sam prece priznal, ze v endgamu krome Endless Grindu neni co delat.

      At si Runic Games na tom pracuji, aspon ta hra bude opravdu dodelana do nejmensiho detailu, proti tomu nic nemam.
      Avsak Blizzard uz ve vsem vidi jen penize, bohuzel je po nekolika letech spoluvlastnictvi nakazil marketingem Activision (Call of Duty 'nuff said)
    • Podle D3 nic měnit nebudou. Toho se neboj. :)
  • Chceme Drakena do podcastu:).
  • N7N7
    Další omalávanka, jakoby to nestačilo v Debilu 3. Těším se, až konečně vyjde nějaká diablovka v normální dospělé grafice, toto si strčte do řitě.
    • je to tak, hra sice celkem zábavná byla, le ra dětská grafika je příšerná, nevim co je to za módu...
    • Zkus si to nejprve zahrát a pak teprv komentuj. *16* Já jsem strávil na Betě spoustu času a je to parádní hra. Diablo 3 u mě nemělo žádnou šanci. Torchlight 2 mám už skoro 2 měsíce předobědnané...
    • MrSanta
      Sice píšeš jako hulvát, ale toto by mohlo být pro tebe: http://www.grimdawn.com/
      • Ale to je přece taky omalovánka... všechno se musí virtuálně namalovat *2* teda, dokud se nebude všechno texturovat HD reality fotkama nebo tak něco *3*
        • MrSanta
          Ajtakrajta, tak to jsem v pasti *15*
  • Hlavně ať přepracují talenty, byla to pak už nuda rozdělovat *7* A možná i obtížnosti, protože na Elite to nebylo zas tak těžké jak by sem si představoval. *9*
  • Bohuzel Diablo 3 nasadilo latku opet o neco vys, takze je jasne, ze nez vyjde Diablo 4, nic lepsiho v tomto zanru nevyjde. Muzete nadavat, muzete se zlobit, ale to je asi tak vsecko co s tim muzete delat.
    • Milej Karlosi doporucuji ti zkus si neco precist o vyvijene hre GRIM DAWN anebo PATCH OF EXILE at vubec vis jak vypada akcni RPG hra, protoze to co jsi zde napsal, by se dalo povazovat za vyplod choreho mozku
      • Path of Exile? Lol. I první Diablo mě bavilo víc.
    • walltar
      Pravda co se tahání peněz z lidí týče tak tuhle laťku hnedtak někdo nepřekoná.
      • Veskoslav
        Nikdo, ale opravdu nikdo tě nenutí si kromě základná hry něco koupit.
        • Az bude PvP a na budku ti bude nakladať nejaky "VISA" player, páč on nakúpi lepšiu výstroj než ti nájdeš za "dva roky" farmenia zmeníš názor.
        • Mě níkdo nenutí koupit si ani základní hru.
    • Nasadilo laťku výš? *1* *1* *1* Dobrý, a teď tu o Karkulce *3*
    • Jo. D3, kterymu chybely veci z dvojky, prineslo "zlepseni" jako RMAH, nulovy dropy, online s lagama a dc, bylo lepsi nez D2. *15*
    • stratego
      a muzeme tvuj prispevek povazovat za holy blabol?
  • Dag0
    Nejvetsi prednos T II pro me je moznost hrat po LANu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit