Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě níkdo nenutí koupit si ani základní hru.
  • Podle D3 nic měnit nebudou. Toho se neboj. :)
  • Stejnym zpusobem pracuje i Blizzard, takze muzeme ocekavat vydani v lepsim pripade v prvni polovine pristiho roku. Souhlasim, ze je potreba hru poradne vybalancovat (vzhledem ke zkusenostem s prvnim dilem, ktery by poradny balanc potreboval jako sul), ale trochu se obavam, aby hru vyvojari take prilis nemenili podle Diabla 3.
  • je to tak, hra sice celkem zábavná byla, le ra dětská grafika je příšerná, nevim co je to za módu...
  • MrSanta
    Ajtakrajta, tak to jsem v pasti *15*
  • Ja spokojenej moc nejsem, ale muj problem. Az T2 dopadne jak dopadne nebudu psat nic, netvrdim ze bude lepsi po herni strance. Ale tvrdim, ze lepsi normalni hra nez pay to win s rmah.
    S tema predobjednavkama mas pravdu. Ale stejne dneska recenze reknou prd a vetsinou na ten "hacek" prijdes az kdyz hru hrajes. (Aspon u me to tak bylo - D3, SWtor atd.)
  • skilly - slysels o tom ze stejne bude pouzitelnych par kombinaci? A ze bez nekterych skillu bude build nefunkcni? Ja slysel uplnej opak. Miliony kombinaci. *5* A zkus hrat barba bez revenge, dh bez ss nebo gloomu, zeptej se WD kolik maji pouzitelnych buildu.
    AH - slysels o tom ze kvuli RMAH budou dropy 0,000nic a farma inferna bude takova ze ti jednou za x hodin padne item v hodnote par set tisic a stejne ho neprodas, protoze cim min lidi hraje tim vic veci na AH stoji a nikdo je nekupuje. Slysels o tom ze boti nabotujou tolik goldu, ze AH bude v takove inflaci ze normalni hrac si stejne prachy nevydela?

    Tohle jsou veci co kazi hru, jestli nekdo flamuje nad online, dlabe pes, ted uz to vicemene nelaguje. Ale to ze se neco vedelo dopredu neznamena ze se nemuze rikat ze by to slo udelat lip, viz skilly.
  • Ale to je přece taky omalovánka... všechno se musí virtuálně namalovat *2* teda, dokud se nebude všechno texturovat HD reality fotkama nebo tak něco *3*
  • Zkus si to nejprve zahrát a pak teprv komentuj. *16* Já jsem strávil na Betě spoustu času a je to parádní hra. Diablo 3 u mě nemělo žádnou šanci. Torchlight 2 mám už skoro 2 měsíce předobědnané...
  • MrSanta
    Sice píšeš jako hulvát, ale toto by mohlo být pro tebe: http://www.grimdawn.com/
  • GlaDOS
    Ano, vyhypovaný byl, ale to nic nemění na tom, že jsem o online ochraně, řešení skillů, AH a spoustě dalších věcí, které se rády hejtují, věděl už několik měsíců před prodejem.
  • Veskoslav
    Pravda, raději do měkkého pitle, než o tvrdého pytle. Zapoměl jsem na naši tajnou řeč:(
  • walltar
    S h it .... už slyším grammar nazi komando za dveřma. *1*

    Co se dá dělat. Tak to dopadá když si po sobě něco nepřečtu. Navíc on to byl měkký pytel ... přece bys nedával zajíce do tvrdého pytle, ještě by se ti podřel.
  • Veskoslav
    Nikdo, ale opravdu nikdo tě nenutí si kromě základná hry něco koupit.
  • Chceme Drakena do podcastu:).
  • Veskoslav
    Jestli myslíš Diablo III, já jsem spokojený, ještě jsem ho ani nedohrál, jsem ve 3. aktu na Inferno. A co pak budeš psát, až T II dopadne katastrofálně? To budeš mít vyhypované nic a propadák nebo jak?:) Ne, počkám na recenze, přívětivé, Steam to jistí. Nic víc, nic míň. Ale předobjednávku jsem dělal jenom u dvou her: Zaklínač II a Sc II. A jak jsem viděl, jak dopadlo Risen 2 a další, tak jsem rád, že si nikdy nedávám předobjdnávky. Těch pár euro, o se může ušetřit mi za to nestojí.
  • Veskoslav
    Ale on to samé píše i na české torrenty.....
  • Veskoslav
    V pitli asi ne:)
  • N7N7
    Další omalávanka, jakoby to nestačilo v Debilu 3. Těším se, až konečně vyjde nějaká diablovka v normální dospělé grafice, toto si strčte do řitě.
  • walltar
    Víš co se říká ... lepší zajíc v pytli nežli diablo 3 na střeše.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit