Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    Navíc se hra skvěle ovládá. Dost to eliminuje nasranost navíc.
  • to se opravdu hodláte hádat kvůli zcela regulérnímu názoru tímhle způsobem? ježiši...
  • Trolla? Vždyť má pravdu. Trochu sebereflexe by nezaškodilo
  • A proto bůh dal každému koťátku 9 životů.
  • ales.smutny
    Zajímavé...rovnou na pár dnů? Ale my nebanujeme na několik dnů za jeden příspěvek. Obvykle platí, že jeden příspěvek přes čáru se rovná jednomu dnu. Takže, buď lžeš o několika dnech a nebo jsi někde propadl pod jiným nickem nějakému záchvatu, který tu čáru překročil několikrát...
  • up_er
    Krasna recenze, Karel to proste umi a me to od nej bavi :)
  • Souhlas s Chumbabou:) kazdopadne na tom něco je, protože když jsem nedavno napsal u jedne indie hry..jen....další indie poklad.....cekal me ban na par dnu.
  • ales.smutny
    Pokaždé když nakrmíš trolla, bůh zabije koťátko!
  • Fajn, dalsi clovek ktery procitnul a pochopil, ze u her jde v prvni rade o hratelnost. Pak se jevi vsechny reci o vykonu platformy jako nesmyslne.
  • tak nejak... at si kdo chce co chce rika, indie je temer jedina mozna cesta z sedi dokola prevarenyho mainstreamu plnyho zombie a autohealu *6*
  • janchor
    Na tvým místě bych si dával pozor spíš na podsouvání keců o nákazách a nesmyslech.

    Že oblibu toho či onoho nepobíráš (ať už na základě zcela obyčejnýho vkusu nebo spíš skrze neschopnost vidět zábavu i tam, kudy neteče střední proud), je v první řadě tvůj boj a házet ho na imaginární vyhoření a splíny je velmi nízkej způsob, jak se z vlastní omezenosti vykroutit.
  • teď jsem málem spadl pod stůl díky za pobavení tahle po ránu *1*
  • Nevím, jestli Karel už také propadl znudeně/vyhořelému/intelektuálskému splínu, který panuje na Games v posledních letech, nebo jestli je hra fakt tak dobrá. Ale na rozdíl od jiných indie nesmyslů, tuhle hru určitě vyzkouším, protože Karel je pro mě pořád herní autorita (viz jeho výklad o MMO v nedávném fight clubu). A ostatně i úvod recenze ukazuje, že Karel si je ohrožení herního světa indie eidemií dobře vědom.

    Ale stejně si budu od teďka dávat velký pozor na to, jestli Karel náhodou nezačne brojit za práva žen ve hrách a vychvalovat hry jen proto, že jsou krátké nebo z kickstarteru (další klasické příznaky indie nákazy). Zvrhnutí herního redaktora v indie hipstera je tragický proces a zpravidla v takovém případě zbývá jen jediné řešení, známé dobře ze zombie příběhů.
  • zas je to ten typ hry, kdy umřeš (třeba kvůli blbýmu dungeonu nebo jiný smůle), ale okamžitě jedeš znova - je to rychlý, díky náhodnýmu generování pokaždý jiný, prostě takový to "tak ještě jednou to zkusím a jdu spát"

    člověk to nesmí brát tak, že se potřebuje dostat co nejdál - ono bohatě stačí nasbírat aspoň tolik peněz, aby sis mohl odemknout nějakej minoritní skill nebo koupit kus vybavení... chce to prostě trpělivost, kousek po kousku se přibližovat vysněnýmu cíli, ač je v nedohlednu :)

    a pak se fakt začneš zlepšovat, sám sobě se občas divím, jak se mi podaří proskákat celou místnost bez pádu nebo sejmout tři šmejdy, který do mě šijou ze všech stran, aniž by mi něco ubrali...
  • A kdo chce konzole porazet? Mame vlastni hry, ktere jsou alespon originalni s nekonecnou zabavnou hratelnosti, ne jen ctyrhodinova kampan ve filmovem stylu a vymakane grafice. Ostatne i PC hraci maji moznost cucet na filmy. Takoveto PC hry jsou hrami vic jak ty konzolove.
  • Zayl
    Osobně mě to po pár hodinách přestalo bavit. Začátek je hodně těžký a možná se i vám do rodiny dostane nějaká černá ovce co chcípne v druhé místnosti. Jde totiž hodně o to jaký dungeon vám hra vygeneruje a někdy je to prostě zhola nemožné. Jakmile se podaří sehnat nějaký ten lifesteal na hrdinu hra se stává okamžitě jednodušší, ale bossové mi furt připadali jako soutěž kdo najde lepší cheese kterým se dají zabít. Při releasu myslím bylo populární zastavení času + manasteal z útoků.

    Nevím, s devítkama se nám nějak roztrhl pytel. Za mě to 9 určitě není, ale určitě bych doporučil počkat na slevu na steamu a nějakých těch 10 euro za to dát.
  • To bude mezi klávesnicí a židlí.
  • tak koho zajimá u her nějkaká grafika žejo.. oh wait *1*
  • 9/10 *7*
  • Jack1947
    Mam ( respkt mnel jsem v planu) zkusit diky recenzi v Levelu, jenze to platilo pred vydanim ( BUreau,SC:BL,SR4) ted jedine kdybych je doparil ( tahle hra neni asi jako jednohubka na chvily pred vydanim ) *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit