Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • New Game +6, level 507. Vylepšovat už není co a obtížnost je na hraně únosnosti.
    *5*
    Společně s The Binding of Isaac je to největší žrout času!
    *3*
  • GlaDOS
    Promiň, ale vtipný nejsi.
  • Tak to máš blbý *7*
  • kubi-wan
    A zrovna Super Meat Boy mi nepřišel zdaleka tak hardcore, jak všichni hlásaj... navíc mi to šlo mnohem líp na klávesnici, než na samotnýma autorama "vysoce doporučovanym" gamepadu...
  • Rhulad
    780 GTX a prostě nestíhá. FPS dropy, freezy.. Jde vidět, že nextgen dorazil dřív než samotné konzole.
  • s takovouhle ty konzole neporazíme *7*
  • Keyz
    Já měl nějakou odolnou. Pokaždé když jsem do toho vrazil jsem si málem něco urazil *15*
    Ale HW byl taky odolný.
  • No spíš to byl odolný HW než bedna, teda alespoň u mě, jedna moje case byla celkem, no, řekněme pokřivená *15* *9* vlastně i druhá *7*
  • Mortuus
    Mám level 424, jedu už New Game +6 a pořád mě to baví. Jen už je to tak těžký, že mám na zdech díry od ovladače, takže nic pro slabý nátury :-)
  • Keyz
    Pořádná HC pařba.

    Člověk si vzpomene na staré plošinovky, kde to nešlo ukládat a aby to šlo dohrát bylo potřeba se to skoro naučit. Ještě, že PC bedny byly odolné proti nárazům *4*
  • mdkGT
    na gamepadu by to bylo urcite lepsi a plosinvky neumim to priznam, posledni kterou jsem hral byla asi Contra na NES :D
  • ne, ani jen šipkou dolů mi to nejde, na načasování skoků jsem jelito :D
  • s ovládáním mezerník a šipka dolů, nebo jak to je, mi to taky nešlo, ale v nastavení jsem objevil zjednodušená ovládaní, kde to jde udělat jen šipkou a od té doby to zvládám v pohodě
  • nejstrašnější jsou pro mě levely s těma plošinkama, co musíš rozseknout, abys na nich mohl stát - ty když potkám, tak jdu hned radši jinam, a pokud to jinam nejde, spáchám sebevraždu :D to už radši místnost plnou vraždících obrazů a slizokytek...
  • Rogue Legacy je těžká hra a chyby neodpouští, pokud mu to nešlo, tak budiž, ale po nějakém čase se naučí, jak které potvoře uhnout.
  • tak to jsi buď měl absolutní smůlu na těžký vygenerovaný levely, nebo jsi prostě levej :D

    což není nic špatnýho, mně plošinovky taky vůbec nejdou... ale u týhle hry tam tak nějak je ta motivace pozitivní - třeba supermeatboye jsem odinstaloval snad po 15 minutách a vůbec netoužím po tom ho znova zkoušet :D
  • mdkGT
    Ja to par hodin hral, vzdy jsem chcipnul temer okamzite a nejdal sem se dostal tak na treti obrazovku. Prestalo me to bavit asi u 50teho vygenerovaneho hrdiny.
  • Trisska
    Jo, to zní dobře. Jde se nakupovat... *4*
  • no a cíl hry - prostě ten pocit, že se v další generaci dostaneš zase o kus dál, než kam se ti povedlo dostat dřív, když už začneš bejt tak dobrá a máš dostatečnou výbavu, že se ti podaří sejmout prvního bosse... atd :)
  • Trisska
    Bezva, děkuji za rychlou a užitečnou odpověď. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit