Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hraji už od recenze v levelu, každý den si musím projít aspoň párkrát hrad a nepamatuji si, u které hry mě naposled takhle bolely ruce. Závěrečného bosse už jsem jednou dal, teď jedu pokročilou verzi hradu. Jak už jsem psal jinde, měli by hru zakázat, než někoho zabije vyčerpáním.
  • 1) měl by tam bejt nějakej konec, tzn. mega boss... boží na týhle hře je, že i když pořád umíráš, tak z peněz, co postupně sbíráš, si upgraduješ další generace, takže tvoji potomci mají víc života, silnější zbroj, lepší zbraně, takže nikdy nezačínáš úplně od nuly jako v jinejch roguelike
    2) levely se po každý smrti generujou znova, ALE je tam možnost uzamknout před vstupem do levelu tu úroveň a jít s potomkem do stejný úrovně, jako jsi probíhala s rodičem - akorát že ti ze všeho padá jen 70 % peněz myslím
  • Trisska
    Vypadá to zajímavě a asi si to koupím. Ještě bi mě ale zajímaly dvě věci:
    1) jakej je vlastně cíl hry?
    2) má hra nějakej konec nebo se ty levely generujou pořád do nekonečna?
    Děkuji.
  • BoB.2
    Pořád mrtvej.
  • Velké a milé překvapení. Vydrží dlouho, cena nízka, moře zábavy. Co víc chtít? Opět důkaz, že technologie nikdy nemůže nahradit hratelnost, i kdyby byl rok 3000. A i když je těchto her mnoho, každá pobaví trochu jinak. Letos jsem měl to potěšení užít si více než deset zajímavých her z indie scény, a pořád nemám dost... "Vidíš to, drahý casual odpade dnešních dnu?"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit