Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohle všechno chápu a souhlasím s tím. Jenže ty se bavíš o hrách, které vznikají v zahraničí, ale tady máš českou hru v českém prostředí na jejíž vývoji pracují češi - hlavní myšlenka je tudíž z naší oblasti a nezlob se na mě, ale aby česi mluvily anglicky ve své domovině, to už je prostě špatný...

    Třeba Zaklínače 3 jsem taky hrál v polštině, protože je to mateřský jazyk té hry (a co si budeme povídat, ten anglický dabing co byl u většiny postav až moc vážný, byl kupodivu dost slabý).

    Ono by to šlo, jen stačí chtít...
  • Trávníček a Valerie Zawadská.
  • dejte mi miliony od danovych poplatníku a udelám hru jakou jste ješte nevideli!
  • Mexičan nic jsi ještě nehrál,ale kritizovat umíš !!!! Takové osly miluji ...
  • To snad neni mozny.
    Udelejte si vlastni hru prosim!
    Garantuju Vam ze bude do tydne nejprodavanejsi na steamu, coz znamena, ze se budete do konce zivota valet kde budete chtit!
  • Já už jsem na anglickej dabing alergickej.Sere se úplně všude.Takže za mě radši hroznej českej dabing,než anglickej,jenž nemá v český hře vůbec co dělat.
  • Já teda nevím jak ostatní, ale pro mě jsou cut scény příjemné doplnění hry. Člověka to více vtáhne do příběhu a vybuduje si určitý vztah k postavám. Na nějaké mlácení a bezhlavé odklikávání úkolů si mohu zahrát spoustu MMORPG her, kde příběh je většinou pár řádků textu, aby se neřeklo.
  • Zas tak bych ty animace Andromedy nechválil *1*
  • v české republice miliony do marketingu HRY ještě nikdo neinvestoval :D
  • vypadá to že andromeda bude mít solidního konkurenta v souboji o nejhorší animace obličeju
  • Jack1947
    Co český dubbing ? bo vlastně ehm... není potřeba a i bez titulek prosím *4*
  • Fordzy
    Co jsem odtušil z videa, tak možná půjde po nepřátelích házet bobky, takže tím by si mohl nepřátele překvapit ze zálohy, možná je i vystrašit a pak je ryze takticky pomlouvat za zády že smrdí. To by tě uspokojilo?
  • Fordzy
    Spíš ty máš problém s ušima. Cutscény a normální dialogové scény jsou velký rozdíl a Vávra mluví předně o cutscénách.
  • ale tu suhlasim.. tiez som trocha prekladal hry mas pravdu..
  • Problem s vyvojarema je predevsimv tom, ze casto zcela jakykoli lokalizaci leda hazou klacky pod nohy. On je totiz docela rozdil v tom, kdyz hra obsahuje dostupny a bezne zpracovatelny stringy, pripadne i audiostopy (a v idealnim pripade audio obsahuje pouze hlas, efekty jsou zvlast), pak muze vpohdoe vzniknout aspon lokalizace fanouskovska. Kdyz ma nekdo 1/2 roku resit dekryptovani obfluskovanych dat, tak se na to leda ...

    A ad vyplati/nevyplati ... pokud ma nekdo miliony na to, aby polepil republiku bilboardama ... tak ma urcite par stovek k na to, aby zaplatil lokalizaci.
  • hlavne aby ty cut sceny sly rychle preskocit
  • 15.9.2020 *1* open beta navic *3*
  • jamar28
    Danovi tam akorát useknou péro. *3*
  • Můj odhad? Nejdřív 2018.
  • Fordzy
    U takového soubojáku jistě nejde jen tak vypnout "real režim". By museli dělat dvě odlišné verze a na to nemají čas. Stejně se 90% "obyčejných" hráčů bude předně zajímat o to, jak nejrychleji objet Henryho kamarádku. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit