Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mlč služebníku EA. Každý ví že origin scanuje kompl, hledá nelegálně stažené hry informuje o tom EA a ta to pak předá policii.
    PS: a neříkej že nemáš v PC něno nelegálně staženýho. Já mám 90% věcí legálně, ale to EA zajímat nebude.
  • A zrovna ja si o te trihodinove epizode rad poctu.

    Radsi nepis
  • Kronoss1
    Asi jsem divný, ale zrovna systém zbraní se mi prostě líbil a ty RPG prvky mohly být neohrabané, ale nějak mi to nevadilo.
    Vedlejší mise s Makem (do Makra jezdím nakupovat) byly po několikerém opakování prostě nudné, což je škoda, protože se tam hodily.
    Já jsem na planety bral kombo Wrex - Garrus, protože to byli/jsou prostě nejlepší řízci, hlavně Wrex. Ani jsem neměl potřebu brát někoho jiného, takže ani tady bych neviděl problém. Za mě je Mass Effect 1 nejlepší díl série.
  • Psaní pro potěchu je sice fajn, ale děti tím nenakrmíš a účty tím nezaplatíš. *3*
  • Blue.Shark
    Chtěl jsem napsat nějaký smysluplný názor, ale z opakovaného čtení toho tvého jsem ztratil chuť. Proto se zmůžu jen na: http://tgchan.org/kusaba/questdis/src/12654479882.jpg
  • Hry se vždycky dělají pro zisk. Potěcha je pro idealisty, nikoliv pro realisty.
  • ahahha *8*
  • Džííízis já si to snad zas odehraju od jedničky (a možná se konečně odhodlám poprvý nechat přežít Kaidana)
  • uz ten prvni obrazek mi pokazil naladu. kaidan zivej a ashley nikde, jak toto mohl nekdo dopustit :-) moje shepardova balila neuspesne ashley cele tri dily. naopak vybrat si kaidena v prvnim dile byla jasna volba :D
  • Viktor_H
    Otevřené prostranství byl rozhodně skvělý nápad, horší už to bylo s realizací. Prostě tam nic nebylo - zabít pár žoldáků, občas sejmout červa, najít suroviny a hurá domu. Nuda a šeď.

    Neříkám, že měli ty lokace zrovna vyškrtnout (mohli je pro dvojku zredukovat a dát si s nimi více práce), ale rozhodně jsem rád, že to změnili...

    Také mi přijdou RPG prvky jedničky dost neohrabané, spousta jich splývá dohromady rozdělujíc třídy v podstatě jen na technika, biotika a vojáka. Dvojka se mi v tomto ohledu líbila větším důrazem na specializaci, ale uznávám, že redukce se trochu vymkla kontrole. RPG prvky ve trojce mi přijdou jako to nejlepší možné řešení...

    Co se parťáků týče, může to člověk brát tak, že jde o jeden z aspektů znovuhratelnosti... Dokud ostatní alespoň levelovali, nevidím v tom takový problém.
  • Lidi probudte se!! Bioware a EA vas okradaji ... nejen ze to melo byt soucasti hry ale tato hra je zcela odflaknuta jen proto aby se stihla vydat v cas do kvartalu. Kdyby tomu dali tech 6 mesicu tak by to bylo nejlepsi zakonceni serie vsech dob. Misto toho to ustrihli a vymysleli ten nejhloupejsi konec plny chyb.

    Smutne. Doufam ze si to koupi co nejmene lidi aby si EA uvedomilo ze nema fanouskami opovrhovat.

    A ano jsem fanda IT! :D
  • Viktor_H
    Ano, mohl. http://masseffect.wikia.com/wiki/Mordin_Solus
  • Přemýšlet nad každou věcí jako ty, musel bych se spoléhat na to, že funguje respawn i v životě...
  • Cosi
    http://masseffectbeta.herniweb.cz/cestina-pro-reckoning/
  • Bojim se spoilerů, tak neprojíždim diskuzi, tak sorry, zda to tu už zaznělo... ale jak se to má s češtinou někdo neví? Čekám hodně dialogů, tak si to nechci radši lajsnout bez ní.
  • Nevím jak vám, ale mě se vedle hlášek Wrexe a Javika líbilo nasazení Glypha do boje *1* *1*
  • Veskoslav
    Skoro 13 mi bude.
  • Že je ti patnáct, jsem tedy opravdu nevěděl.
  • Ano, jednám tak, ale problém je příliš komplexní na to, aby se dal shrnout do pár vět. Zaráží mě, že si takovou otázku vůbec pokládáte, o to horší je skutečnost.
  • Myslím, že jo, ale byla to nějaká úplně extrémní situace se splněním několika podmínek a mělo to dost zásadní (a pro mě negativní) důsledky, nicméně ta možnost tam myslím opravdu byla....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit