Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem zasadne proti banovani, ale takovy id*ot je preci jen vzacnosti, takze bych se za nej klidne primlouval.
  • Ať si říká kdo chce co chce, pro mě je Mass Effect (minimálně) jedna z nejlepších her/sérií, co kdy vznikla. A proč tomu tak je? V Mass Effectu se člověk neuvěřitelně sžije s postavami. Ano, i ostatní hry dokážou zaujmout, ale většinou něčím jiným - zábavou, souboji, dějem atd., ale málokterá hra má to úžasné kouzlo sžití s herními postavami. To byl pro mě ten hlavní aspekt, kvůli kterému jsem Mass Effect vůbec hrál. A toto DLC to vše ještě umocnilo. Budou mi chybět.
  • Veskoslav
    Ano. Spím s cenzorkou, admin je můj brácha, šéfredaktor nejlepší kamarád:)
  • To všechno je víceméně pravda, ale položme si jednu otázku... Když se jedná o peníze, jednal by jsi jinak? Pokud řekneš ano a myslíš to VÁŽNÉ tak klobouk dolů, ale nevěřím. Peníze vládnou a chápu to. O to těží je filtrovat informace a to učí na střední škole.
  • Kozy
    Šlo vlastně Mordina nějak zachránit? Já ho bral jako parťáka skoro pořád a ač jsem nechtěl tak jsem ke konci šel přes mrtvoly- jeho zastřelil, Tali taky prdí do hlíny a ještě Wrex na Citadele..
  • Tvé názory znám. Většího vlezdoprdelníka by člověk těžko pohledal. Tohle není o herním segmentu, ale o celém společenském systému.
  • Jedno z nejlepsich dlc za posledni roky imho a v ramci ME serie patri po boku LotSB k tomu uplne nejlepsimu co jako DLC k serii vyslo.
    DLC natriskane skvelymi hlaskami a odkazy k ruznym castem cele trilogie a v neposledni rade i trocha te sebeparodie.
    K tomu pak pridejte moznost potkat stare partaky a klasicky ME gameplay v te nejlepsi forme, skvele davkovane klidne a akcni pasaze a i celkem poutava zapletka.
    Takze at si zaprisahli hateri ME3 rikaji co chteji, tohle DLC se proste povedlo a jako rozlouceni s Sheperdovskou trilogii toto DLC funguje na jednicku.
    Pokud tohle DLC nekoho pri hrani nechalo chladym, pak vazne nevim, jak ho mohla tahle trilogie vubec bavit.
  • Veskoslav
    Hra roku má asi 2,5 hodiny a co jako? Doporučuji odlézt na Eurogamer, tam budeš mezí trolí komunitou značně oblíbený.

    A piš. Jelikož se rád směji. Většina lidí tvého rázu končí právě u věty: Asi začnu psát sám.
  • Recenzování tříhodinové epizody? To si snad děláte legraci? Tohle není plnohodnotná hra ani omylem, nelze ji ani recenzovat, to za chvíli budete recenzovat přídavek barevných košil do GTA a závodní okruh k tomu?

    Jste placení z reklam, v dobách, kdy se psaly recenze od srdce, nezávisle, bez poptávky honoráře a především tedy nezávisle, stály české herní časopisy za něco. Přece nemůžete s klidným srdcem přehlížet současný stav herního průmyslu, který, porvnáte-li jej s tím o dekádu starším, je naprostou stopkou, brzdou, koncem všech potenciálů, zjednodušením, snahou o zisk, busines, marketing, profit, peníze kam se člověk podívá, nedělá se pro potěchu, ale pro zisk a vy jste stejní, protože se neohradíte vůči současnému systému, bojíte se i o to málo co máte, není většího zbabělce.

    Začnu psát sám.
  • Je mi líto lidí, kterým právě hra zkazí dojem z doby. To musí být těžký ráno vstát z postele *1*
  • Kozy
    Tak si vem flintu a můžeš zase jít.
  • Rhulad
    Je ale všem přítomným, že tohle není troling ale bohužel konstatovaní faktu. Mass Effect je opravdu herní nešvar a hlavně obdivují příběh nic originálnějšího vymyšleno nebylo. Osobně nechápu tu bublinu okolo tohoto kýče pokud mi to někdo vysvětlí budu rád. Možná mám omezený úhel pohledu, ale já v tom vidím jen lineární střílečku s absurdním dějem. Sebevražedná mise? Hoši nenechte se vysmát možná v 15 letech by se mi to líbilo.
  • It´s joking time! (pochopí jen ti co dohráli *1*)

    Jinak tohle dlc mě nenechalo chladným velice velice zábavné škoda jen že to už nebylo v původní hře a muselo to vyjít jako přídavek .
  • Magister_Peditum
    Vedlejší mise s Makrem *15* byly i přes pozdější repetetivnost (i když repetetivní byly i vedlejší mise v ME2 i ME3) rozhodně zajímavým zážitkem, který dělal ze hry něco víc, než jen koridor a skvěle zapadal do universa hry. RPG systém rozhodně debilní nebyl - ostatně nešvar s braním lidí na mise jen kvůli levelování byl i v DAO.
  • Spis bych bral 5-6 dalsich chlastacek:) Proste je dat mezi normalni mise napric serii ME.
  • Rhulad
    Už to ani nepočítám
  • Viktor_H
    Kolikátý alter ego už, Trolle?
  • Rozlúčka s Mordinom je práve hneď po vyliečení genofágu už v základnej hre. A v Citadel, ako už tu bolo spomenuté, je jeho nahrávka priamo pre teba/Sheparda.
  • Xcomik
    Troll Dementní
  • Magister_Peditum
    Jo, škoda. Proč musejí sympaťáci vždycky ostrouhat *15* - no, alespoň tam je ten Mordinův tablet.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit