Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    Ne, tys hrál Dark Souls? Proč to tu píšeš, teď to tu budou zas všichni pomlouvat aby tě nass*ali
  • Tiez nechapem preco minusy. Samozrejme Liara, Garrus, Wrex a Thane su top postavy, ale Zaeeda ako ultimatneho drsnaka a veterana som si velmi oblubil a tak isto aj Javika s jeho nekonvencnym pristupom a nazormi. Vsetci su super (az na Jacoba, toho si snad nikto neoblubil).
  • Rhulad
    Uncharted 2, Demon Souls, Dark Souls...
  • Najlepsie DLC vyde 2 mesiace potom ako dohram ME trilogiu, to nasere. Neche sa mi znova hrat ME, to az neskor. Hrat len DLC je pre mna tiez blbost, kedze to teraz nehram, niesom Mass Effectovo naladeny :) Pri dalsom hrani ma toto DLC neminie.
  • Blue.Shark
    http://cdn.memegenerator.net/instances/400x/31149182.jpg
  • Kazda hra ma svoje chyby. Povedz hru o ktorej si myslis ze je super a ja ti na nej najdem nejednu chybu. Tak prosim, nebud troll.
  • Ze to rikas zrovna ty GGG *1* Si muzes s Veskem podat ruce *1*
  • Ty ses fakt internetovy hrdina. Od bioware jsem hral pouze ME serii, ale mas pravdu, jsem biodrone *1* .
    K tomu zbytku, co si ze sebe vyblil se radsi ani vyjadrovat nebudu *1* .
  • regant
    podle mě zhodnotil situaci dobře :D
  • Rhulad
    A desítku bys nechtěl? A co rovnou nominaci na "rpg" hru roku?
  • moc to nezvládáš, kolik ti EA platí?
  • Hmm fanboyové mainstreamovýho garruse a tali to neustáli
  • Čti níž. Už to tu někdo řešil a je tam odkaz na betu češtiny pro Citadel.
  • Radši jsem to nedokoukal nechám si to až si to koupim, ale jasně :) . Pravdy pravdoucí...akorát to Tech Armor moc nepoužívám.
  • No Zaeed byl prostě krutor a Javik , no co, tam spíš nejvíc zapůsobylo překvapení, že nejsou zase až tak ósom, jak si o nich Liara celou dobu myslela. Ale Javikovi důvody byly pochopitelné.
  • Taky nad tim přemejšlim, ale s časem je to už fakt špatný :) a udělat si cca 90-110 hodin času na všechny díly není jen tak :D a to nepočítám Shadow Brokera kterej sám o sobě dal dalších pár hutných hodin.
  • Je to hutný žrádlo to tady číst, co? :D
  • Probůh on tohle ještě někdo řeší? Nemám slov. Tak Origin nezapínej, nezapínej radši ani UPLAY a pro sichr ani Steam (ten je svatý z nejsvatějších, že), vůbec nelez na FB, G+ a radši nepiš do emailu nic, čeho bys někdy mohl litovat a už vůbec nelez na net, protože kůkíís. Taky nepoužívej antivir, páč ten si taky dělá statistiky a radši ani Ubuntu (jedna z distribucí Linuxu).
  • Po pokusu o převrat na Citadele se odemkne, co jsem četl, tak je asi celkem vhodný začít hrát až jako úplně poslední misi před koncem. Ale pokud začneš hrát hned po Citadel II, tak se bude obsah odemykat postupně. Takže jde asi o to, jestli budeš chtít DLC a všechen jeho obsah hrát najednou a nebo po částech.
  • A ty tady ty vlezdoprdelni biodrone.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit