Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DLC citadel je najlepsie dlc ktore som videl za cenu za to 100% oplati, zasmejete sa na tom viac ako na ME,ME 2,ME 3 dokopy+unikatny nepriatel,vlasni byt,a trochu sa musite aj na nepriatelom poznazit na ich zabitie nie ako na ostatnych ,DLC zbrane,mapy,minihry,
  • mne prezili vseci proste stiahni si DLC extended cut ktore je zadarmo potom som si zober dakoho s kim maš romance u mna Tali a potom som zavolal na lod a joker ich zobral prec aj s lodou a siel som dalej (teda neviem ci mi kvoli tomu ti dvaja prezili)
  • Je to možný. Ale ať dělám co dělám vždycky mi přežije jen pilot a k paprsku se dostane Shepard. Na netu pisou že je ale i možnost,že se zachrání Kaidan... tak nevím, uvítám každou pomoc
  • malo war assets? je to uz dlouho, ale mne prezil taky snad jen pilot a edi
  • Chci se zeptat jak je to možnže v ME 3 se mi na konci nedaří zachránit posádku ( Kaidan, James atd.) Vzdy je ten paprsek zabije
  • Děláš si humor? Víš, jakej je rozdíl mezi DLC a datadiskem? Očividně ne -_-
  • Musíš mít smutný život. (koho zajímá, jaký chyby maj jiný hry, koho zajímá, jaký má chyby takhle hra, máš tu video, který JE vtipný, dělá si to z tý chyby srandu místo aby jí hejtovalo a proklínalo, tak klid)
  • Předpokládám anonymní "hrdino", že bys mohl být tak nekonečně laskav a pro nás omezené
    pitomce, co mají jiný názor, než ty na pár řádcích vysvětlit PROČ, že je ta špatná a stupidní. Mimochodem, kdo jsou ti čeští biodroni? Třeba bys mohl i ve své zjevně neomezené moudrosti doporučit několik titulů, které herním odpadem nejsou. Předesílám, že PacMana a Tetris jsem už hrál a odložil. Těším se, Petr Svoboda.
  • HotS není žádnej datáč, ikdyž se to tak může prezentovat, je to prostě další samostatná kampaň, která prostě vyžaduje předchozí díl a je dlouhá a také ceněná jako fungl nová hra, Citadela je příběhové DLC do hry za čtvrtinovou cenu s nižší hrací dobou, přirozeně, tak nesrovnávej jablka s hruškama....
    Já právě Citadelu beru jako důkaz toho, že se v Bioware chytli po Omeze za nos a řekli si, že takhle to možná dál nepůjde a tohle je výsledkem - spolu s LotSB nejlepší DLC celé série....
  • Víte proč je pro mě Citadela stupidní výtvor? Hráli jste Starcraft2 Heart of the Swarm? Blizzard to EAWare natřel se vším všudy. Ukázal jim, že datadisk,velký téměř jako základní hra může strčit jakékoli DLC do kytiček a má své místo. Heart of the Swarm je skoro nová hra, možná ještě lepší než Wings. A to mi u EAWare chybí. Místo nadupanýho datadisku nám tu servíruje plitkej stupidní příběh formou DLC.Proto EAWare ztrácí fanoušky. Blizz jasně ukázal správnou cestu.Myslím, že místo slaboučký Omegy a průměrný Citadely měli udělat pořádný datadisk (třeba s využitím tolika propírané indokrinace s cílem změnit kontroverzní konec). Víte kolik by jim to vrátilo zpět zklamaných fanoušků?
  • Ne že bych souhlasil s OP, ale než někomu začneš nadávat do výtvorů blbosti, zkontroluj si napřed svůj pravopis.
  • Tak ty jsi my výtvor samotné blbsti. Tohle může plácnout jenom blbec achjo, až se zahrabeš (a to bys měl) popros někoho ať to místo ještě zabetonuje...
  • Napodobne stupidni drone
  • Další stupidní výtvor, co má místo mozku nablito, tu šíří svůj debilní názor. Zalez do kumbálu a pusť si tetris.
  • Dalsi stupidni vytvor od EAWare, nic vic a nic min.Zaplat Pan Buh, ze tenhle herni odpad jmenem ME3 uz konci. A uz se nemuzu dockat na reakce zdejsich ceskejch biodronu.Po slby Dragon Age2 jsem si myslel , ze se EAWare poucilo, ale vydali jeste horsi a stupidnejsi hru - ME.
  • Konec tohoto dlc si beru jako konec ME serie,takto si predstavuji konec epicke serie. Ne ten zblitek co nam predvedli pri vydani...

    navic soutezni arena je zabava, vynikajici napad pro ty co nemusi multiplayer a chteji zazit neco podobnyho...
  • plně s tebou souhlasim
  • reaper987
    Naprostý souhlas :) Jen tak mimochodem, takhle nějak jsem si představoval nejlepší verzi konce ME3.
  • vlastik.plaminek
    Není z Bohemky? Seber mu foťák a napař vazbu.
  • Jinak co říkáte na "romanci" shepardová+javik z citadel? Dalo by se říct, že je to jediná "renegade" romance ve hře.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit