Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rhulad
    Jak pravíš můj pane
  • Kronoss1
    Kdyby to takhle bylo v celém Mass Effect 3. No, uvidíme, jak bude vypadat nová hra z univerza Mass Effect.
  • Veskoslav
    Díky za odpověď. Je vidět, že vskutku nejsi trol.
  • Veskoslav
    Ačkoliv ME 1 je skvělá hra, spousta věcí byla naprosto tragická a katastrofální. Viz systém zbraní, naprosto otřečsný RPG systém, který v podstatě byl tak debilně udělaný, že na planety jsem musel brát pořád ty samé lidi kvůli jejich schopnostem. Vedlejší mise s Makrem bylo jedno veliké utrpení, obzvlášť, když ty mise byly stejně dělané, stejné základny a stejný úkol.
  • Magister_Peditum
    Pěkná byla ta scénka s natáčením filmu a s Blastem. *15* Jinak asi nejlepší DLC, co zatím k ME vydali. Jen je škoda, že takových misí nebylo víc. 5-6 takových misí a byl bych spokojený - nahláškovaný, celý tým v centru dění, rozsáhlá mise s několika zvraty. Škoda
  • Rhulad
    Veď mě můj vůdče ke spáse
  • Veskoslav
    Co jsem četl tvé komentáře, tak všechny hry poslední doby stojí s prominutím za hovvno. Tak co tedy hraješ?
  • Rhulad
    Někdo objektivní? Co vykradli tentokrát? Jinak Mass Effect = hrůza moderní doby --- pro školáky a předškoláky ale asi fajn zábava.
  • Dnes som to akurat kupil. Prekvapilo ma hned velkost 3gb?
    Zatial som to nehral, kedze najprv musim dokoncit tu rozohratu omegu. Ale som velmi rad, ze to je podla prehlaseni dobre a napravi mi to ten posramoceny herny zazitok s konca 3ky.
    Tesim sa :) Uz len si spravit volno a spustit si to :)
  • Cosi
    Jediný co Origin zkoumá jsu složky kvůli uloženým pozicím a nastavení her. To že si tam ten trouba, co vyvolal ohromný flame, schoval osobní věci je už jeho problém. Ale jak je vidět to neznamená, že se toho chytne každý druhý trouba.

    http://www.rockpapershotgun.com/forums/showthread.php?1927-What-Origin-does-when-it-scans-your-computer
  • Nee, všechno je to nové, jestlis to minul, tak tady je to všechno: http://www.youtube.com/watch?v=JzSwcDufZyc
    A na Legiona jsem tam pokud si vzpomínám opravdu nic nenašel....
  • Za me nejlepsi DLC z cele ME serie. Je vtipne, zabavne, ma akci i napad. A hlavne spoustu prilezitosti k easy talku s ostatnima.... 10/10
  • Xcomik
    To je ta jak zpíval v kajutách posádky když vyšetřoval tu wrexovu ženu? BTW: Jinak na Legiona tam snad ani nic nebylo viď
  • Na konci po té oslavě leží vedle tvé postele disk s nahrávkami od Mordina, pár písniček a vtipných scének, písnička "From protein we are formed" je výborná! *4*
  • Xcomik
    Hrál jsem všechna DLC pro Mass Effect a s klidným svědomím prohlašuji toto je z nich nejlepší. Líbilo se mi na DLC hlavně ty vtipné momenty nebo vzpomenutí si na Thane(a). V tomhle ohledu mi akorát chybělo si připomenout toho Doktora který umře na Tuchance. Nějaké rozloučení s ním pár slov od Wrexe a jeho ženy by bylo zadosti učiněním jak jim nakonec pomohl. Taky podobný ekvivalent i pro Legiona a jednoho z dvojice Kaidan/Ashley.

    Jinak tohle DLC opravdu sršelo jednou vtipnou hláškou za druhou a asi pro mě nejlepší byl Grunt když ho zatkl C-Sec :-) Já mám pocit že to Garrus moc dobře neodhladl když řekl že nám kluk ušatá už vyrostl xD

    Zbran Lancer L7 byla pro mě už jen třešničkou na už tak výborném vzpomínkovém dortu a hlavně mi ta zbraň připoměla staré dobré časy s Mass Effect jedničkou.
  • Du do toho, vlastně nejdu nechci zapínat origin a nechat si zase prošmejdit kompl
  • Kdyby se to radši vracelo ke stylu ME1 *13*
  • Že by to bylo mé první a poslední DLC k ME3? Ještě si počkám zda ta pozitivní vlna nepřejde.
  • nekromant33
    Škoda že v celý sérii není víc misí jako tahle, nebo suicide mission ve dvojce, kde se logicky, narozdíl od zbytku hry, bojů zúčastní všichni, ne jen dva "vyvolení" z party. A quasar potěšil taky :D
  • S klidným svědomím můžu prohlásit, že společně s LotSB nejlepší DLC celé série a pro mě důstojné rozloučení s Shepardovou trilogií a všemi těmi postavami, které jsem si tak oblíbil a tolik toho s nimi prožil. Ach, ta nostalgie, budou mi chybět.... Bioware pořád ještě umí! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit