Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to vec pohladu. Ked niekto chce hrat tuto hru, hra ju. Ked nechce. Nehraju. Kazdy musi vediet co naozaj chce. Ked to nevie, tak nech radsej ani nic nekupuje.
  • Mat ten cas co vyzaduje MMORPG, tak urcite idem do toho. Vyzera to genialne, presne moj styl.
  • Jó, není to vůbec špatná hra, to jsem tvrdil už od bety. Jó, chyby tam jsou, to jsem se taky nebál říct.

    Jó, nejlepší MMO současnosti... no, podle mě ne. 9 je podle mě moc. Dal bych 7.
  • Pěkná recenze. Na druhé straně barikády stojí hráči jako já, kteří by hru ohodnotili maximálně 6/10. Na hře je vidět, že je ZADARMO a částečně je to maskováno zmatenými eventy, které se neustále objevují jako houby po dešti. Po týdnu hraní jsem hru smazal a po 14 dnech zapomněl, že existuje až do teď, kdy jsem si přečetl recenzi. Ano, hra se snaží být originální, má pěkné grafické zpracování, ale to je tak všechno. Není to WoWkiller a kupodivu jsem se od guild wars 2 raději vracel ke stařičkému warhammeru online. Pro nové hráče je GW2 ucházející alternativa, ale v porovnání se skutečně rozsáhlými MMO působí spíše jako trabant vedle Ferrari.
  • Hele,ty "BEZESNEJ" kdy se milostivě uráčíte napsat recenzi na Dark Souls pro pc verzi?Tohle už mě fakt pěkně se-e . Denně tady vyjde tuna článků o ho-nech,který nikoho nezajímají a není snad dne aby tady nebyl článek o pošahaným šampionovi "Kokotovi"..o AC3 je tu snad každá sebemenší kokotina,Far cry, Dishoners to samý v bledě modrým plus kýbl dalších debilovin pro předškolní děcka,ale když už vyjde jednou hra,která nemá snad za posledních deset let v ničem konkurenci ,tak na to zvysoka ser-te a rejpete se prstema v prd-li..Smutný je,že tyhle komerční sr-čky jsou na tomhle webu neskutečně protěžovány a pak se není ani co divit,že vždy dostanou ohodnocení 8 a výše,ačkoliv jejich skutečná kvalita dosahuje stěží poloviční hodnoty..
    • Dark Souls j sr@čka (na PC)
      • Strasne som sa tesil na tuto vec, no ked som ju skusil tak som sa skoro pogrcal, ovladanie je hnus.
    • v dnešní době se nehodnotí na stupici 1-10 ale 8-10, kdy všechno co má pod 8 je úplná sračka, to co má 9 je 90% všech her a to co má 10 už tak nemá skoro žádnej smysluplnej význam, protože nic není dokonalé...
      • Dark Souls na PC aktuálně hraju a je to výborná hra. Další recenze není potřeba, devítky a desítky padají všude kolem. Pro všechny, které otravuje průběžné zjednodušování a zdebilňování her (viz "casual"), je Dark Souls balzám na duši. Tam není zjednodušené vůbec nic, herní principy jak z roku 1990, nic se automaticky nedoplňuje, respawn nestvůr po každé smrti, ztráta zkušenosti, příběh prakticky neexistuje, rozhovory taky moc ne atd. Ovládání na klávesnici jsem nezkoušel, na gamepadu je OK. S patchem na textury i hezká grafika. Doporučuji.
        • Veskoslav
          Akorát, že postava se občas zasekne, nastavení rozlišení musel udělat úplně někdo jiný, jinak mělo archaické rozlišení, 30 fps přes které se nedostanu ani kdybych prosil všechny svaté a občas tak debilní kamera, že ji nastavoval zdrogovaný králík, závislý na mrkvi.
      • Presne. Clovek by si podle hodnoceni myslel ze zije ve zlate dobe her a vetsina her si pritom zaslouzi jen nadprumerne(tzn dobre) hodnoceni 6-7. Pokud ale hra dostane 6-7 bodu,pulka lidi ji uz ani nezkusi,protoze si mysli ze je to odpad.
  • Jsou tam nejaky zajimavy PvE raidy? Pro kolik lidi ?... Podle me je to dost podstatna soucast MMO a je to taky vec ( vedle PvP) , ktera hrace u hry udrzi delsi dobu, nez jen par uvodnich mesicu...
    • raidy tam pokud vím nejsou, misto toho tam je neco jako heroic event, že se nekde na mape objeví velkej boss na ktereho je treba hodne lidi. jinak kdo ví, možná časem pridaji i neco jako raid
      • Mne slo spis o to, resit po vecerech progres s vicemene stejnou skupinou - takovy vecerni sachy, ale pro vice lidi:). To, ze se nekam sebehne x lidi a kazdej mlati jak ho napadne, je sice mozna akcni narez, ale pocitu kdy spolecne vymyslite postup se to bohuzel imho nevyrovna... dungy pro 5 lidi jsou ok, ale aby to po 12te nebylo uz jen rutinni a stereotypni :) ... Taky uvazuju, ze to vyzkousim, ale az tak po vanocich
    • dungeony jsou jen pro 5 lidí co vím a myslím že na vyrobení jedné legendární zbraně člověk bude potřebovat aspoň půl roku, protože požadavky jsou brutální.. pro srovnání jeden z několika požadavků je mít 120 goldů a já jich mám na 80tce jenom 6

      nebo exotic sety armoru... hraju to měsíc a zatím jsem si ze setu mohl dovolit koupit jen jeden kousek :-)

      v sPvP, což jsou vlastně battlegroundy podobné wowku, ale tady záleží čistě jen na tvém skillu mám jen 5 lvl (PvE a WvW je odděleno od sPVP jiným způsobem expení a za vyšší level zde dostává hezčí armor, ale staty se nemění)

      takže ty řeči o chybějícím endgame moc nechápu... sice nejsem žádnej hardcore pařan, ale celé září jsem měl ještě prázdniny a trávil jsem u toho fakt kotel času...
      • lol :D ja som si už na 50lvl mohol dovolit kupiť cely exotic set. Ja nechapem čo robiš z peniazmi.Ani raz sa mi nestalo aby som nemal goldy a to nič nefarmim denne zahram 2hod +- a som 80lvl všetko exotic.
  • Zerathus
    Je to solidní MMORPG které jde na věci poněkud od lesa.Ale nejlepší MMORPG na scéně? Takové snad ani není *7*
    • deridon
      to nedává přeci smysl, vždycky musí být něco nejlepšího svým způsobem, i když to v záplavě hovínek je hezčí hovínko, pořád je nejlepší hovínko..
      • walltar
        Problém je, že hra de celkem těžko objektivně posoudit takže vyhlásit nejlepší MMO není tak jednoduché. WoW je nejhranější, SWTOR má asi nejlepší příběh a GW2 bych řekl, že je nejživější. Co teda dělá nejlepší MMO? Podle mě je to všechno o tom, které člověku příjde subjektivně nejlepší protože i objektivně nejlepší MMO může být pro dost lidí nehratelná sra*ka.
  • recenzia skvelá, v práci na nočnej nie je nič lepšie, ako dlhá chvíľa na záchode a dobré čítanie. Do GW sa pustím až v zime, myslíte, že ma nechytí frustrácia z toho, že všetci hráči už budú vysoký lvl so super itemami a ja tam budem behať s palicou a deravými topánkami, ako začiatočník?
  • Nejlepsi MMO ani z daleka. Dodnes lituju tech 120$ co jsem nechal v Gamestopu za dve kopie hry.
    • Shaker
      Bohuzel taky... Lore me nechytlo a tim padem jsou mi mechaniky hry, ktery jsou sice jiny nez u ostatnich MMO, ale taky opakujici se a nudny uplne volny. Co se tyka PvP, tak to je jeden velkej grafickej bordel.
  • hahahá hohohó warcraft je v řiti celej svet bude hrát guild wars 2 jooo *5*
    • Wowko je tu od roku 2005, a stávající koncept hry má pořád navrh nad dnešní konkurencí. Myslím si že GW2 nepřekonal sedm let starou hru, jak smutné. Až vyjdou paňdáci tak se část hráčů GW2 vrátí zpět k wowku. Protože to vládne tím obrovským světem a neuvěřitelnou mírou propracovanosti.
      • SnakePlisken
        Datadisk Mists of Pandaria k World of Warcraft je už pár dní mezi námi. ;)
        • To myslíš vážně? Vždyť ho před pár tejdnama dodělali.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit