Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Femto
    myslíš tu parodii Lich Kinga z Warcraftu? Night King je ztělesněním všeho, co tvůrci stihli vidět a hrát...
  • Femto
    Tak já si strašně moc užil i Ego Draconis a to i více než první Original Sin, ti hoši jsou talentovaní, je dobře, že to už ví i ve světě, protože Ego Draconis dost zapadlo. Třeba se k tomu konceptu ještě jednou vrátí, ale tohle vypadá, že si vzali zpětnou vazbu a jedničku dodělali...
  • Vidlec
    Vyborné je combo mít na Rogue > scoundrel, hunter a polymorph.
    Stračně moc mobility a když má někdo jěště haste, tak pak lítáte po mapě sem a tam.
  • proč bych nemohl hrát rpg za nekoho s vysokým speech skillem ktery se ze všeho vykecá nebo za zlodeje kterej se proplíží?
  • Už slyším ty praskající žilky...
  • Ma nekdo uz zkusenost se hrou za nemrtveho pripadne rovnou nemrtveho elfa? *1* Chtel jsem si udelat postavu na zpusob Night Kinga z game of thrones, ale kdyz jsem si pri vyberu postav predelal Knighta a dal mu frost shield u ktereho se pise, ze krome jineho odstrani otravu, ktera by nemrtveho mela lecit, .... tak by me zajimalo, jak tyto veci dal ve hre funguji?
  • fajn, s tebe nic rozumnyho nevypadne, np a stitar mu preziva posledni

    kazdej asi rikame problem necemu jinymu, ja treba nemam rad, kdyz mi umre kdokoliv

    to mam uz od wizardry 7, kde kazda smrt snizila karmu
  • Bossáci většinou z té party jako první zařvou. Největší sranda je s rangerama a necromancerama. Kdo to má furt portovat a řešit jejich pety. Vůbec nemusí mít žádného bosse. Stejně je to většinou jen obyčejná mobka s trochou více hp.
  • Já už to tímto způsobem mám skoro dohrané na classic a zatím žádný problém. Všichni v mé partě i mágové dokáží celkem rychle všem sebrat armor.
  • To jsou ale nějaké speedruny. Normálně to takto nikdo nehraje.
  • Každý si musí hrát za to, co mu vyhovuje. Já mám vyváženou grupu - obouruč, roguna, štít a univerzální mág a na classic mi všechno šlo.
  • KrPa
    bez si zahrat tedy adventury
  • ve chvili, kdy nemaj armor, tak uz je zvalcuju battering ram nebo battle stompem, to uz je faze boje, kdy to je jednoduchy
  • no to je pekny, ale jaksi nevemes armor vsem, takze mas pekny teorie

    ale mezitim ti v praxi preziva posledni stitar... *1*
  • Mobky zasvini celou mapu aoečkem.
  • Morraw
    Napíšu to tak. Když jsem začal, tak jsem měl starosti ohledně obtížnosti a jestli to s mou partou zvládnu a jestli nebudu hrát něco jiného, ale vykašlal jsem se na to a hraju za ty classy, které chci
    Balance určitě bude třeba. Existují silnější a slabší kombinace. Ale neřekl bych, že je něco vyloženě špatné.

    Moje parta (Knight/Geo, Fighter/Geo, Enchanter/Hydro/Aero, Wizard/Pyro/Geo). Když máš vybalancovanou partu, tak můžeš reagovat na spoustu situací. Když máš jen magic usery a potkáš silnou magic skupinu, která má vysoký magic armour, tak můžeš mít problém než kdyby jsi měl i nějaké melee uživatele, kteří je pak rychlejí zničí.

    Nějaké nedostatky se dají řešit hybrid classami. Možností je spousta. V mojí partě to vidím tak, že melee classy jsou support pro range classy, které mají větší DPS.
  • Musíš jim nejdřív vzít armor. S fighterem to nebývá problém. Má velkou fyzickou damage.
  • tak tomu verim, ja jsem si dal na osahani jen classic, radovy boje davam celkem s prehledem, ale kdyz nastoupi nejakakej (mini)boss s pocetnou partou na nepripravenym bojisti, tak taky opakuju minimalne jednou
  • Je to asi o stylu, taktice, vybavení, prostě jak kdo to hraje.
    Já hraji na "tactician" obtížnost a defakto mám melee grupu (Fighter 1H+štít, rogue dual wield, ranger luk/kuše a mág hůlka+štít, který je spíše jako summoner/support nebo na cíle které nemají magic def.) a do 3 levelu to bylo krušné, ale teď jsem nabral nějaké základní vybavení a hlavně skilly (vykradl jsem všechny obchodníky :D ) a už to jde, udělal jsem arenu a teď jsem začal čistit pevnost.
    Podobně jsem to měl v DOS1, tam byl také začátek těžký a pak to šlo.
  • * bod A - zla formulace - myslim tim, jestli se opravdu bude postupne zlepsovat dmg a odolnost melee postav az natolik, ze budou pusobit OP

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit