Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • uz si to nepamatuju presne, ale docela tuhej byl zacatek a pak az vicemene uplnej konec, nejjednodussi byla kazdopadne ta cast, kde jsem jeste behal po zemi, ale dalo se prave naexpit v drakoforme na obrancich tech pevnosti *7*
  • vyvazenou grupu, 3 melee (2 fighter) a jeden caster?

    ja mam 2+2 a to je dost mozna ten duvod, proc se mi to zda tezsi jak 1, tam bylo celkem jedno, koho clovek mel, protoze i jeden melee to od zacatku prebehnul nebo stompnul, do toho nakej ten freeze nebo stun a byl po bitve
  • Nemrtvi jsou OP a hodi se ke vsem class. Je tu tuna zpusobu jak otravit nemrtveho spojence a jako bonus nepratele budou na tebe plitvat lecici kouzla s dlouhym cooldown.
  • já mám od začátku na tankovi (red prince) jen rukavice s Teleportem. je to teď celý dost jednoduchý, hraju na classic. parádní hra.
  • v nedelu vecer vydali na to hotfix.
  • Měl bych otázku za 45 éček. Jak je to s těma bugama? Fakt si to chci koupit, ale jestli mi hra hodlá rozbíjet uložený pozice, tak si Larian bude na moje prachy muset asi chvilku počkat...
  • Já tak původní Fallouty třeba docela hraju. Ne, že bych jel přímo na pacifistu, ale je vždycky fajn mít víc možností, jak případnej konflikt řešit. To je koneckonců důvod, proč ty RPGčka hrajem ne? Když nechci mít na vybranou, zahraju si Dooma.
  • Nemá.
  • To je bohužel pravda, ale jak je psáno na profilu hry, vydáme to přímo - a oni si to můžou vydat sami kdy budou chtít... po hádkách s nimi už i nám došla trpělivost :D
    Co se týče překládání - byl to jen 1 rok tak nepřeháněj... a také jde o počet překladatelů... Těch zadarmo, jen z dobré vůle pro lidi opravdu moc nedělá a podpora překladů je u nás prakticky nulová :( Klidně se ale můžeš přidat - napiš a uvidíme, jak zvládneš test?

    Děláme co umíme... stačí sledovat projekt hry:
    https://prekladyher.eu/preklady/divinity-original-sin-2.283/
    První stavy začneme nahazovat od října, ale už teď je tam např. upoutávka s CZ titulky
  • ta třetí část (Orobas fjords), kdy už ses proměnoval v draka mi přišla celkem těžká. Hlavně tam v té vodě bylo spousta čehosi, co po mě střílelo a pořád jsem chcípal.
  • rikam, ze proti 1 je stit k nicemu

    a podle me je lepsi mit ve dvojce obourucni brutalni hovado, nez jednorucni smudlu se stitem

    prave proto, ze je v ni stezejni sundat rychle ten armor, aby zacly zabirat effecty
  • Femto
    Píši snad někde o Ice and Fire? Navazuji na jeho příspěvek o GoT, tam je v poslední série vidět už naprosté dno tohoto projektu a kompletně tam okopírovali duo Sindragosy a Arthase z intra k WotlK...

    Martin zatím Night Kinga nijak podrobně nepředstavil a pravděpodobně ani nepředstaví.
  • az do chvile, nez jsem zmorfoval a naexpil na pevnostech... pak uz jsem byl jak ten mojzis, jen jsem rozprah ruce a more nepratel se rozestoupilo
  • skaven
    to mozes hrat Fallout 1+2+New Vegas
  • skaven
    myslis, ze G.R.R.Martin hral warcraft? :)
  • jj, Ego Draconnis nebylo vůbec špatné.
  • No jo, ale kdo to tak hraje? Ty a dva další ne?
  • Tak rytíř (obouruč) sejme celou grupu mobek na zem, protože jim tím chargem rovnou sebere celý armor.
  • Jako multiclass? Minimálně ty dva teleporty ze scoundrela a huntera zní dobře. Polymorph nemám ještě vůbec zmapovaný.
  • Pro mě není problém, když nemusím boj opakovat. Že má někdo mentální blok proti umírání charů, které jdou snadno ressnout, není můj problém. Týpek se štítem je v mé partě užitečný a nemůžu si ho vynachválit. Ty si hrej, jak ti vyhovuje, ale říkat, že štít je k ničemu je blbost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit