Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tomuhle se říká žebrat o pozornost (většinou tím trpí lidé s komplexem méněcennosti) a GGG je v tom holt dobrej.
  • necekej, kupuj. Resp to udelej jak ja, stahni na test warez a pak kup :D

    za me 11/10 imo pokud te bavila jednicka jen trochu tak dvojka bude tez.
  • jiný názor je kreteni*mus... zajímavý přístup, ale u zdejších "hardcore přes hry si musím něco dokazovat" borců to není neobvyklé... copak, na konzolové hry se plyvat může, ale běda jak někdo šáhne na jedno z těch nachlup stejných izometrických borefestů
  • To je super zes nam to sem prisel rict, je to totiz presne tak jak si myslis, jsi guru games.cz a bez tveho nazoru se jen tak nekdo neobejde! Dekuji!

    edit - kappa nebo coze to dneska rikaj deti neschopny pochopit sarcasmus
  • Ano, nechápeš a v tom je právě ten problém.
  • tak ty jsi asi moc.. prober se a nebo radši, probraný budeš kvákat ještě větší p..čoviny
  • kvalitní hra ještě letos nevyšla ani jedna, resp. ještě žádná mě nepřesvědčila, abych si ji koupil a zahrál.
  • Kompost
    toto uz neni ani trolling, to je kretenizmus
  • to fakt ne, vzhledem k tomu, že tento rok vychází i spousta SKUTEČNÝCH a SKUTEČNĚ KVALITNÍCH her... toto je spíš záležitost pro pár retromilných podivínů...
  • no nevím, vypadá to docela nudně... co na tomto lidi baví, to fakt nechápu. Statická obrazovka, nic moc grafika, směšný design postav, divné tahové souboje, žádné epické momenty, špatný dabing, milion nudných statistik zbytečných schopností a překombinovaných mechanismů sigh. Někdo asi má hry jako formu sebetrestu, jinak nechápu, kde je v tomto nějaká zábava...
  • Mnó, jedničku jsem prošel do konce a pak několikrát tak do poloviny a považuji ji za hodně dobré RPG, ale tady z té dvojky, co jsem pročítal informace před vydáním, cítím nějakou nedůvěru. Asi si počkám na recenzi a ohlasy hráčů..
  • hra roka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit