Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cahir
    Proč je to hloupost? Karma je univerzální morální systém, na kterej frakce hážou bobek. Pro ně je důležitá reputace.
  • V anglictine existuje i vykani (oslovoval bys ho Mr. Fargo), pri tykani oslovujes krestnim jmenem. To vykani bych dal pokud chces byt extremne formalni ,a urcite ne s nekym jako je Brian. V takove pohodove atmosfere by se to bralo spis jako ze si z nej utahujes ;-)
  • Sorry ale v anglictine je tykani normalni. Kdyz sem pracoval v mezinarodni firme, tykal sem kazdemu vcetne vysokych manazeru. Na konferencnich hovorech se zakaznikem se tykalo tez, je to prirozene a doufam ze vykani v cestine brzo skonci stejne jako skoncilo onikani. Treba ve spanelstine se tez vyka jenom velmi starym lidem a mozna tak prezidentovi pokud jsi extremne slusny ;-)
  • Kozy
    Výborně Báro!
  • Z falloutu byl wastelandu blize pry spis druhy dil a hlavne Old World Blues DLC k New Vegas
  • Robotron3
    Taky jsem původní Wasteland nehrál, tehdejšími kanály se mi to na disketách nějak vyhnulo :) Ale co jsem si o tom zjišťoval, Wasteland mi přijde takový rozjuchanější, graficky i obsahem a zkrátka ten "feeling" asi bude jiný, než u Falloutu. Ale kdyby se našel pamětník, co tu hru hrál, mile rád bych si přečetl jeho názor na tohle téma.
  • V jakých věcech se lišil Fallout (mám na mysli staré Fallouty) od Wastelandu? Fallouty zbožňuju, Wasteland jsem nikdy nehrál, takže nevim co mám přesně očekávat.
  • Zzz: When you rest, you are a king surveying your estate. Look at the woodland, the peacocks on the lawn. Be the king of your own calm kingdom. *4*
  • Vzhledem k faktu, že tu taháš nějakou udajně nevyřešenou diskuzi z jiné newsky tak ten problém máš zřejmě ty :)
    A to zoufalství v angličtině, které pravidelně předvádíš i jinde, tě fakt nezachrání. :)
    Ale bojuj dál a napiš zase něco hezkéhoa VTIPNÉHO :)
  • Zzz: No tak očividně máš nějaký nevyřešený problém stran diskuse o pirátství. Take a deep breath... and let go. *4*
  • Číst tvé komentáře...paráda *1*
  • Tady se někdo nedovede smířit s tím, že ta diskuse je over. S tím ti ale nepomůžu, zkus ledovou vodu. *4*
  • Avatara používáš taky bez vědomí David Hewletta.
    Tak se tím netrap.
  • V angličtině striktně vzato existuje _jenom_ vykání, protože tykání vyšlo z užívání. Fakticky vzato neexistuje ani jedno, prostě to nerozlišují a respekt/rozdíl postavení vyjadřují jinými prostředky. Já měl ale na mysli české otázky - viz "implantované".
  • Robotron3
    Jsem na tu hru hodně zvědavý. Věřim, že bude skvělá, ale zároveň se trochu bojim, že jako pokračování Wastelandu řada lidí nepochopí, jak ta hra bude vypadat, a co bude jejím obsahem, protože si budou myslet, že to má být jako Fallout. Ale uvidíme.
  • Robotron3
    Jak to? Copak v angličtině existuje vykání?
  • Fakt jo mu tykali.A já myslel, že "you" neznamená jen "ty" ale i "vy"
    *1*
  • Fargo super. Na rozhovoru se mi nelíbilo, že mu tykáte. Navíc tam to tykání bylo v podstatě implantované bez jeho vědomí. Jinak hezky udělané, i Vader pobavil.
  • Cosi
    Na konci článku, je odkaz na: "druhý video rozhovor". Není to ten první videorozhovor?
  • zase výborný

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit