Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to ani nemluvím o tom, že občas nějaká psotava odešla nebo zradila... a pak shánět náhradníka za vypiplanou postavu, co odešla s plným inventářem, super
  • Cahir
    "Když tak by to mělo být pouze pro hráče a nemělo by to mít vliv na nic." - Tak to jsi mě dostal, myslel jsem, že takhle to funguje. Že karma funguje pro hráče a že NPC špatné chování hodnotí pouze, když tě vidí. Pro frakce je by tu pak byla reputace.
  • mě ovládání více postav taky spíše odrazuje... proto jsem miloval Fallouty, ale takový BG nebo Planescape mě nikdy nechytnul, spousta managementu postav, prohledávání inventářů 6-ti postav a neustálé debaty v partě o pocitech a obavách, spíše mi to přišlo iritující

    na druhou stranu takový F. Tactics nebo Jagged Alliance 2, to já zase můžu :)
  • jojo Marcus a Sulik s perlíkem, to nikdy nešlo dohromady
  • Keyz
    Je to hloupost,protože mně hra jednoznačně soudí a navíc na karmu reagují NPC (dle toho co jsem četl) http://fallout.wikia.com/wiki/Karma

    - Jak mně někdo muže říci,že jsem zlí protože okradu banditu který byl špatný?Jak to pak někdo pozná když tam nikdo není?To je hovadina.Když tak by to mělo být pouze pro hráče a nemělo by to mít vliv na nic.Protože se nechovám podle hodnoty která mně je nelogicky přidělena,ale pod sebe.
  • měl jsem na mysli přehrávačem
  • Kein
    to mě zase bavilo sledovat jak Marcus sám od sebe drtí krysy bazukou, nebo párá dítě v Denu gothlingem :) Ale user friendly to moc nebylo, často se pletli do rány nebo zabíjeli navzájem.
  • na games.cz nechám vždy video načítat a prohlížím jiný články a až je celý, tak si ho pustím, s tím jejich slavným prohlížečem to jinak nejde
  • já nevím ..nebo jeslti jsem ty rajčata málo osolil .. jen jsem chtěl aby se čtenář pořádně vžil do mé role *15*
  • Není to tím rohlíkem?
  • kotty
    Jak vis, ze to bylo implantovane bez jeho vedomi (napr. za kamerou)? Navic si myslim, ze je to Fargovi uplne putna (i kdyby tomu ciste hypoteticky rozumnel) a to i treba z toho duvodu, ze je zvykly diskutovat primo s hraci. Musim rict, ze uz dlouho jsem necetl podivnejsi "kritiku".
  • Perfection !!!
  • je krásny když máte tyhle zajimavý rozhovory a to všechno.. ale když člověk sedi nad pokrmem pusti si video, štastně zajídá namazaný rohlík se sýrem rajčetem a to video se co 5 sekund sekne a načítá ... tak je to fakt krutě negativní pocit co víc řict ..
  • Generalizuješ. Amerika nejde zúžit na firemní kulturu jedné konkrétní korporace, navíc patrně nadnárodní. Navíc pro Američany je český koncept tykání něco, co neznají. Z pohledu Čecha je nařízené tykání skoro až totalitní záležitost. Je snad věcí každého člověka, komu důvěřuje natolik, že mu toto privilegium poskytne. Myslím zkrátka, že to tak jednoduché není. Já měl ale hlavně na mysli českou část rozhovoru. Nemůžu si pomoct, ale tykání mi tam nesedí. S odkazem "Američanům je to jedno" by se takto vlastně mělo tykat všem, i významným osobnostem, státníkům, profesorům,...? To se prostě v češtině nedělá. Proto ten argument nemůžu přijmout.
  • V Amerike by s tym tykanim (keby o tom Fargo aj vedel) boli vsetci spokojni. Momentalne pracujem v jednej z najvacsich Americkych "IT" (aj ked skor teda vyrobcovia HW nez IT) firme a ked nahodou komunikujes s niekym slovensky, je vyzadovane aby si vsetci zamestnanci tykali - od poslednej upratovacky az po najvacsieho manazera.
  • Zdá sa mi, že v inom videu spomínali, že turn-base.
  • ucho
    možná to souvisí i s tím, že nejsem hloupej lhář :D tfuj, snížil jsem se k tomu, že na tebe reaguju, zloději...
  • Cahir
    Co?! O_o
    Co má systém reputace a karmy ve Falloutu společného s "klácením" v Mass Effectu?
    Soutěžíš o nejmimóznější příspěvek?
  • Já uvidím časem, ale pan Fargo už to nepochybně ví teď.
  • to mela byt reakce na Teo *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit