Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    No,ale vypadá to zajímavě.Hned několik velkých her je ve vývoji a navíc si to tvůrci dělají tak jak chtějí.Že by nastávali pomalu lepší časy? :)

    -Navíc jestli uspějí snad se přidají další.
  • kotty
    A to o dost - 9 let. Ale adsf nejspis jen trolluje ;)
  • kotty
    Je videt, ze Fargo to ma v hlave srovnane. Fakt jeden z mala titulu, na ktere se tesim, spolu se Zaklinacem 3 a Cyberpunkem od CD Projektu. Zvedavy jsem i na to slavne RPG od Vavry. Skoda, ze jsou vsechny tituly teprve na zacatku vyvoje :(
  • Keyz
    Já vím,ale je to hloupost :)
  • Tak Fallout nemá za cíl simulovat realistickou postapo civilizaci. A karma se ti přidává a ubírá, i když tě nikdo nevidí, prostě protože to je karma. vis http://cs.wikipedia.org/wiki/Karma_(buddhismus)
    *4*
  • To právě Bethesda vzala všechno od Falloutu 1/2 a převedla to do FPS/RPG. Wasteland tu byl první...
  • holec89
    skoda, ze rozhovor nebyl delsi :)
  • Cahir
    Spoustu nápadů má v hlavě pravděpodobně už roky.
  • Keyz
    Ta postapokalyptická tématika se sice hojně využívá,ale málo kdy je udělána tvrdě a nelítostně tak aby tomu člověk věřil.
    Často to je taková sranda a opravdu málokdy jsem měl pocit z nějaký rozpadlé společnosti + všemu co k tomu patří.Momentálně jsem si nahrál FA:New Vegas a že bych z toho světa a společnosti nějak překvapen to říci nemohu.Více se tam zabývám častým bojem,a sháněním nového vybavení.Nesmyslnost některých prvků a jasné rozdělí na nějaké skupiny tomu také nepřidává...Hlavně když něco ukradnu kde nikdo není tak mně někdo dá anebo sebere karmu....
    Takto si nepřestavuji drsný a reálný svět po katastrofě.Snad ani Fargo ne.

    Kdyby to bylo podobné dokumentu Threads (1984) kde se lidi chovali přesvědčivě bylo by to super.To samé film Day After (1983).Tam jsem věřil té rozpadlé společnosti tomu jak snad vše v p*deli.Tedy prostor zde určitě je a doufám,že se Fargo trefí dobře.
  • jakubtomsa
    Moc díky za tenhle rozhovor s Fargem (a samozřejmě i za předchozí část). Nejen, že se zase na hru těším o něco víc, ale předně mě utvrdil v tom, že ten chlap si rozhodně ne*ere do pusy. Viva la Wasteland 2!
  • nic jineho nez kopie falloutu od beshedy
  • ucho
    Slušný rozhovor. Je fajn vidět, že má Fargo jasnou vizi a představu, jak má hra vypadat a co by měla splňovat. A jestli to zvládne tak rychle, tak klobouk dolů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit