Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • uvidis casem *7*
  • Pane Fargo, a souboje budou turn-base, anebo real-time s možností pauzy?
  • jediný co byla drošičku škoda že ve falloutech ( myslím opravdových falloutech 1 a 2 ) nešli v soubojích společníci ovládat viz. tactics ...
  • Fallouta bych od toho nečekal... Ale bude to dost podobný. Moudřejší budeme, až bude k dispozici první gameplay. Jinak na hru se těším nejvíc od doby Mirror's Edge. *14*
  • ales.smutny
    Uznávám, těch článků není dost na knihu, případně i chápu, že neschopnost dvakrát kliknout byla diagnostikována jako vážná nemoc zabraňující zisku informací :)

    http://games.tiscali.cz/wasteland-2-14849/clanky
  • Robotron3
    To mám přesně naopak, pro mě jsou zase party v RPG uplně to nejlepší a nejzábavnější. Od Ishar, až po Dragon Age. Je strašně zajímavý sledovat ty vztahy, co ve hře provedeš a jaký to má důsledek na lidi v partě, kteří se začnou zbližovat a nebo nenávidět...
  • největší strach mám z toho "týmu" - všechny hry mě nejvíc baví hrát sólově (ve Falloutu jsem jako společníka snesl jedině robopsa :o), takže doufám, že pokud to tady bude postavený na partě, bude to nějak dobře udělaný, aby se o ty ostatní člověk nemusel moc starat...

    nu což, už to mám koupený, takže řešit to už nemá smysl, už se jen čeká :)
  • myslim ze to bylo spatne receno/pochpone a melo to byt asi takhle "to co bys jinak vyrabel 14dni mas v tomto pripade za den" a nejedna se o vsechny modely ale treba scenu nebo sadu modelu nebo taky jeden model
    za 100K nakoupis opravdu dost modelu a za 14dni je rozhodne nevyrobis
  • To co řikal Fargo dává smysl. Taky mi přišlo, že Wastelland bude vlastně fallout 2,5 :) tak na to se hodně těšim.
  • Kein
    Hlavně, že tobě je vše jasné, na co druzí myslí a na co narážejí, ty rozumbrado.
  • Kein
    Tak na tohle se opravdu těším. Jsem zvědav jak by hry vypadaly bez zásahů velkých investorů. Potvrdí se zdali je to jen fáma, nebo fakt.
  • skvela prace, nikdo tu hru nehral, nikdo nevi o co jde ale abyste ji v članku priblizili o co vlastne pujde tak to ne...
    jinak me zaujala zminka o tom ze utratili sto tisic dolaru za neco co mohli mit hotovo za dva tydny, kdo vydela sto tisic dolaru za dva tydny tihle kluci neumeji hospodarit a cely projekt pujde ke dnu tak to vidim ja
  • Taky bych řekl. Podle mě to byl náhodou docela dobrý vtípek *3*
  • ucho
    ano, to je ve zdejších diskuzích normální, že lidé začnou reagovat na něco, na co jsi přímo nenarážel a udělají z toho jinou záležitost a prostě převedou problematiku jinam :) 95 % lidí netuší, na co jsi narážel a začnou ti vysvětlovat něco, co chápeš a kolikrát máš podobný názor...
    s tím neštymováním máš pravdu, tykání by tam být správně nemělo, ale mně osobně nevím proč v tomhle případě nevadilo :)
  • Stejně je ale zajímavé, kam až se diskuse může dostat. Já jsem psal jen to, že se mi to nelíbí, protože mi to "neštymuje" s tím, na co jsem zvyklý při jednání s ostatními lidmi. Argumenty typu "jsme jedna velká hráčská obec" přitom vcelku beru, akorát když si sečtu všechna pro a proti, v češtině bych (já) vykal. A hle, už jsme u korporátní kultury, formálních oslovení a thou, thee, thy. *4*
  • Marty: Jak už jsem psal, dneska to v angličtině nemá moc smysl rozlišovat, protože oni už ekvivalent tykání nemají. Mají jen různé stupně formálnosti, resp. důvěrnosti, které se vyjadřují různými způsoby. Oslovování křestními jmény ve firmě ale bez dalšího žádnou velkou důvěrnost neznamená. Zajímavé je, že já jsem psal o češtině, kdy překlad by měl respektovat české zvyklosti a normy (svého času byla otázka přechodu na tykání při překladu jednoho seriálu velmi bouřlivě diskutovanou v našem týmu, a přísně se hodnotily právě ty další znaky, jako jak dlouho se znají, jaké další neformální/důvěrné výrazy vůči sobě používají, jestli spolu sdílejí i intimnější oblasti života apod.). Jak je tomu na Games.cz zvykem, problém si začal žít vlastním životem. *4*
  • No tak Mr. Fargo už by bylo superformální, to s tebou souhlasím. Ale mezi oslovováním křestním jménem a tím, co je ekvivalentem tykání mezi Čechy je ještě sakra velký kus cesty. Jak píše Marty, v zaměstnání je úplně běžné, že šéfa oslovuješ křestním jménem, a nabídne (či spíš sdělí) ti to hned první den v práci. Ale tykačka to není ani náhodou.
  • to mi už připomíná hodnotné Mass Effect diskuse co by kdyby... Shepard nezklátil tamtu, zklátil tamtu, zklátil nějaký reapera do zadku nebo se vyučil instalatérem, mechanikem nebo by na Normandy prodával zmrzlinu *6*
  • Vznikl mi jeden problém. Těším se na to, co předvedou. A většinou se mé tužby změní ve zklamání. Doufám, opravdu doufám, že se jim podaří něco podobného, jako se podařilo SE s Deus Exem. Fingers crossed!
  • Cahir
    "Věřim, že bude skvělá, ale zároveň se trochu bojim, že jako pokračování Wastelandu řada lidí nepochopí, jak ta hra bude vypadat, a co bude jejím obsahem, protože si budou myslet, že to má být jako Fallout." - Jestli se někdo postaví k Wastelandu negativně, protože to není Fallout, tak je to předpojatej idi*t. Jednoduše proto, že tohle prostě není Fallout.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit