Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smejki
    ano, je to jediná dnes užívaná forma. tykání (thy/thou atd.) vyšlo před dlouhými staletími z módy, neboť nabylo na neuctivém významu.
  • prokazane to je, pane trolle, jelikoz byl hlavni designer nekolika uspesnych her v 80. letech, mezi nez patri bard's tale, nebo prave i wasteland.

    vybudoval interplay, jedno z nejvetsich vydavatelstvi 90. let, s tim, ze jako vydavatel pomohl odstartovat bioware a blizzard.
  • ne "inksajl", ale "in exile", panove publiciste!
  • A je nějak prokázané že se jen nevezl v týmu zkušených lidí a že opravu na tom má nějaké zásluhy? I Bioware toho má za sebou hodně a jejich tvorba se razantně změnila. Očividně to není jen o tom. Ať prvně něco předvede a pak ať si povídá.
  • zas na druhou stranu v BG nebo P:T clovek zacinal sam / s Mortem a partaky nabiral prirozene po ceste, coz me bavilo a nijak nevadilo. Co mi nesedi je, kdyz clovek vytvari postavy hned na zacatku, jak v Icewind Dale. Clovek ma tak nejak problem se s nimi szit a najit tu jednu do ktery se jakoby prevteli.
  • Cahir
    To povídání si může dovolit, jelikož toho má za sebou hodně. *3*
  • myslim ze se mu to povede jak rikal nema za prdeli takovedle hovn* jako EA atd. a muze se dat na cas a vyladit to ja verim ze to bude good game
  • Hezky se mu to povídá, jsem zvědavej jestli to podloží i kvalitní hrou nebo zůstane jen u povídaček.
  • Přesně tak. Tyhle dva po kupě si vždycky říkalo o pr*ser *1* mimochodem vždycky jsem je naverboval co to šlo a měl jsem je až do konce hry *14*
  • perfektní song, už nějakou dobu ho mám jako vyzvánění na telefon :)
  • Velké kudos redakci Games za rozhovory z Brianem Fargem. Houšť a ještě větší kapky!
  • 13_11
    Jak píše Sakhan9969 v tamní diskuzi: „The feel when you finally make your dream come true, and you ride whole Wasteland of FO2 on ya MFC eating Chrysalis.“ Tak to prostě je!

    I já v novém Wastelandu doufám v obdobné Morganovy momenty.
  • kotty
    Ja teda nejim rajcata proto, abych zahnal depresi. Ale chapu, ze kazdy to ma jinak :P Navic, jak se rika, vseho moc skodi.
  • Sul je nejlevnejsi antidepresivum! ;-)
  • Kein
    Jinak doufám, že se Mark Morgan zase předvede, tak jako v původních Falloutech. http://www.youtube.com/watch?v=FWbnNgLZ4-I
  • kotty
    Nikdy jsem nepochopil, jak nekdo muze zkazit chut rajcat soli *2*
  • Je to jenom o zvyku. Kralovske "my" zmizelo, nemecke "oni jsou osel" tez a v budoucnu se decka budou divit ze se jeden clovek oslovoval jako skupina lidi. Bohuzel u nas tykani zdiskreditovali komanci, tak asi bude chvili trvat nez na to lidi zapomenou.
  • To uz vidim ako najvacsi problem, ludia od toho ocakavaju Fallout. To samozrejme neni problem hry samotnej, ale ocakavania ludi :)
  • h0p3
    Teď když jsem se nad tím zamyslel, tak hraní solo je super a nijak mi nevadí. Ale když můžu mít po ruce parťáky co mi tu hru nekazej a naopak to ještě trochu někam povznesou, tak proč né. Viz Fallouty (1,2 - super hlášky někteří jedinci), Baldursy Effecty/Dragon Age - nějaká ta historie společníků atp. Ale zas na druhou stranu v Gothicích jsem je doopravdy nenáviděl *16*
  • Úkol splněn, taky jsem si došel pro rohlík. Jinak co by mohlo pomoct: aktualizovat flash plug-in na nejnovější verzi (jestli to jede na Javě, tak Java Running Environment), změnit prohlížeč (minimálně vyzkoušet, jestli to dělá v Chrome, FF i Opeře), zkusit vypnout firewall, zkusit se pohrabat v síťovém nastavení, jestli to není tím (ale v tom se už nevyznám vůbec). To jsou asi tak věci, co bych zkusil já.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit